Skoči na vsebino

Euro/American Truck Simulator 2


Priporočeni prispevki

  • 4 tedne kasneje...
  • 5 tednov kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

he, he, tole kar krivi, ker so nekatere ulice skoraj RL, narediš dva ovinka, pa si v drugem koncu Slovenije :D Sicer sem se samo pripeljal iz predora Karavanke v BTC v Ljubljani, pa je kar kul.

Nekaj fotk iz BTC-ja, okolica okoli Koloseja, Atlantisa, sploh pa Ljubljanska cesta kjer so razni terminali (tudi garažo si lahko lastiš tam), pa del Leskoškove in tam okoli je zelo noro prenesen v igro. Sploh ker ta del zaradi poslovne stranke zelo dobro poznam in se skoraj vsakodnevno po istih ulicah vozim.

wIcU3r7.jpg

exowB7A.jpg

dkNZZyW.jpg

H46tZOl.jpg

glfEJTm.jpg

uredilo bitje Flegma
  • Račka +1 4
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka

Tudi jaz sem iz MB kar hitro dosegel SLO-HU mejo :D

 

Je pa MB kar zanimiv, ima nekaj zanimivih detajlov (hitra cesta skozi MB, stolp pri Telekomu, mejni prehod Šentilj, predel Hoč s cerkvijo in trgovinami, ...). Tudi počivališče Pince in pokriti vkop Močna so zadeli v nulo. Proti LJ oz. KP pa še nisem peljal. To relacijo bom opravil danes ali jutri.

 

Sem pa naletel na bug, ko prideš iz HR v HU (mejni prehod Goričan), je tabla BG (Bolgaria) :lol:

uredilo bitje BOCo.
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
P1Pi reče Dne, 31. 10. 2023 at 11:34:

Spet zalaufu po parih letih... končno mam lahko HQ v Sloveniji...

 

PS: tist k furate, dejte mal nalept vaše mašine...

 

No evo, to me je pripravilo do tega, da sem si tudi kupil ta DLC in po parih letih spet šel malo vozit. Sicer sem že več kot desetletje preseljen v Litijo, ampak imam pa zdaj vsaj virtualni kamionđia HQ v Mariboru, s čudovitim avtentičnim razgledom na Hoško cerkev ter pšenično njivo :D

 

Trenutek, ko sem vedel, da je to bila prava izbira pa je bil, ko sem v preview videl mariborske silose :wub:

 

Tovornjaka še ne bom lepil, ker sem štartal nov playthrough in sem trenutno še v fazi služenja za lastno mašino in prikolico; pol, ko ga bom malo spimpal, pa pridem nazaj nalimat par fotk :happy: Btw, kot voznik osebnega avta se nisem resnično zavedal, kako annoying so una krožišča v BTC-ju :pinch:

Povezava do prispevka

Multiplayer #convoy stestiran... 3je houdreti iz Poljske v Novi Sad, pa vmes mal zajebancije na Discordu...matkurba je kr kul...

Dolg nism špilu, zdej sm pa kr mal not padu...mape je pa zdej že tolk, de se po enem tednu, še kr pretežno po Balkanu vozmo, pa še tega nismo vsega prevozil...ko bojo pa še tole promods.net poupdejtal de bo delal z Balkan mapo gremo pa še mal pingvine pa kamele pogledat... :) 

image.thumb.png.8a81f14714e6f31586cba046f00d2bef.png

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Eno leto naokoli in nov božični event. Tokrat se lahko prvič vozimo po snegu! Preko portalov, ki jih najdeš na kakšnih večjih počivališčih, lahko božična darila voziš v ali iz dežele Winterland. :) ) Lol, mogoče pa s tem testirajo morebiten kak epic seasons upgrade. Že izboljšava vremena z zadnjo nadgradnjo se meni zdi velik korak naprej. 

 

 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...