BOCo. Objavljeno 9. avgust 2023 Share Objavljeno 9. avgust 2023 Izšla tudi verzija 1.48 za ETS 2 In pa ATS W900 Tuning Pack 3 Navedek Povezava do prispevka
BOCo. Objavljeno 5. september 2023 Share Objavljeno 5. september 2023 https://blog.scssoft.com/2023/09/west-balkans-tunnels.html Karavanke 3 1 Navedek Povezava do prispevka
magični kralj Objavljeno 6. september 2023 Avtor Share Objavljeno 6. september 2023 kdaj bo to out koncno D: Navedek Povezava do prispevka
Hernire Objavljeno 6. september 2023 Share Objavljeno 6. september 2023 BOCo. reče pred 21 urami: https://blog.scssoft.com/2023/09/west-balkans-tunnels.html Karavanke Sem pričakoval malo bolj realno inkarnacijo Karavank, tukaj so res konkretno zgrešili. Vsaj ene 10km zastoja bi lahko dodali 7 Navedek Povezava do prispevka
magični kralj Objavljeno 6. september 2023 Avtor Share Objavljeno 6. september 2023 ni zastojev za sleperje sam dost brzine mors nabrat Navedek Povezava do prispevka
RAVE Objavljeno 6. september 2023 Share Objavljeno 6. september 2023 Hernire reče pred 7 urami: Sem pričakoval malo bolj realno inkarnacijo Karavank, tukaj so res konkretno zgrešili. Vsaj ene 10km zastoja bi lahko dodali brutal traffic mod 1 Navedek Povezava do prispevka
Flegma Objavljeno 5. oktober 2023 Share Objavljeno 5. oktober 2023 (urejano) 19. oktober!!!!1111 po napovedniku sodeč bo tole nadkulsko! 5. oktober 2023 uredilo bitje Flegma 4 2 Navedek Povezava do prispevka
magični kralj Objavljeno 6. oktober 2023 Avtor Share Objavljeno 6. oktober 2023 POGCHAMP Navedek Povezava do prispevka
magični kralj Objavljeno 7. oktober 2023 Avtor Share Objavljeno 7. oktober 2023 a je kak mod ki odstrani vse te "realism" zadeve? damage sleperja, utrujenost, ...? rad bi se fural po slovenistanu ko pride balkan pa se mi ne ljubi pazit na nic Navedek Povezava do prispevka
RAVE Objavljeno 7. oktober 2023 Share Objavljeno 7. oktober 2023 magični kralj reče pred 57 minutami: utrujenost to imas v settings, fatigue simulation za no damage so pa modi v workshopu 1 Navedek Povezava do prispevka
magični kralj Objavljeno 19. oktober 2023 Avtor Share Objavljeno 19. oktober 2023 bal kan bal kan bal kan 1 Navedek Povezava do prispevka
Nick_O Objavljeno 20. oktober 2023 Share Objavljeno 20. oktober 2023 Se vidimo na TruckersMP 1 Navedek Povezava do prispevka
magični kralj Objavljeno 20. oktober 2023 Avtor Share Objavljeno 20. oktober 2023 kr gimped tole a ni? pol maribora ma svetlece krizce gor grem iskat AC proti ptuju pa kr zmanjka ceste Navedek Povezava do prispevka
Flegma Objavljeno 20. oktober 2023 Share Objavljeno 20. oktober 2023 (urejano) he, he, tole kar krivi, ker so nekatere ulice skoraj RL, narediš dva ovinka, pa si v drugem koncu Slovenije Sicer sem se samo pripeljal iz predora Karavanke v BTC v Ljubljani, pa je kar kul. Nekaj fotk iz BTC-ja, okolica okoli Koloseja, Atlantisa, sploh pa Ljubljanska cesta kjer so razni terminali (tudi garažo si lahko lastiš tam), pa del Leskoškove in tam okoli je zelo noro prenesen v igro. Sploh ker ta del zaradi poslovne stranke zelo dobro poznam in se skoraj vsakodnevno po istih ulicah vozim. 20. oktober 2023 uredilo bitje Flegma 4 1 Navedek Povezava do prispevka
NixoN Objavljeno 20. oktober 2023 Share Objavljeno 20. oktober 2023 Jst sm na brzino naredu furi iz Lj v Zg in nato iz Zg v Mb, kr zanimiv, sam nekam hitr sm bil na Obrežju. Navedek Povezava do prispevka
BOCo. Objavljeno 20. oktober 2023 Share Objavljeno 20. oktober 2023 (urejano) Tudi jaz sem iz MB kar hitro dosegel SLO-HU mejo Je pa MB kar zanimiv, ima nekaj zanimivih detajlov (hitra cesta skozi MB, stolp pri Telekomu, mejni prehod Šentilj, predel Hoč s cerkvijo in trgovinami, ...). Tudi počivališče Pince in pokriti vkop Močna so zadeli v nulo. Proti LJ oz. KP pa še nisem peljal. To relacijo bom opravil danes ali jutri. Sem pa naletel na bug, ko prideš iz HR v HU (mejni prehod Goričan), je tabla BG (Bolgaria) 20. oktober 2023 uredilo bitje BOCo. 2 Navedek Povezava do prispevka
magični kralj Objavljeno 20. oktober 2023 Avtor Share Objavljeno 20. oktober 2023 meni se zdi da ni prakticno nic maribora, vse so samo X na cestah Navedek Povezava do prispevka
Tom7i Objavljeno 21. oktober 2023 Share Objavljeno 21. oktober 2023 To sem igral kar nekaj let nazaj, pa me je zdaj po izidu tega DLC-ja prav zamikalo, da bi ga spet zagnal ❤ Navedek Povezava do prispevka
╭∩╮ P1Pi Objavljeno 31. oktober 2023 Share Objavljeno 31. oktober 2023 Spet zalaufu po parih letih... končno mam lahko HQ v Sloveniji... Top je tud de lahko kupš pa modificiraš prkolce... Pa še ena z Relacije Lj-Split... na tej trasi je kr nekaj lepo narjetih realnih lokacij... PS: tist k furate, dejte mal nalept vaše mašine... 3 Navedek Povezava do prispevka
Tom7i Objavljeno 7. november 2023 Share Objavljeno 7. november 2023 P1Pi reče Dne, 31. 10. 2023 at 11:34: Spet zalaufu po parih letih... končno mam lahko HQ v Sloveniji... PS: tist k furate, dejte mal nalept vaše mašine... No evo, to me je pripravilo do tega, da sem si tudi kupil ta DLC in po parih letih spet šel malo vozit. Sicer sem že več kot desetletje preseljen v Litijo, ampak imam pa zdaj vsaj virtualni kamionđia HQ v Mariboru, s čudovitim avtentičnim razgledom na Hoško cerkev ter pšenično njivo Trenutek, ko sem vedel, da je to bila prava izbira pa je bil, ko sem v preview videl mariborske silose Tovornjaka še ne bom lepil, ker sem štartal nov playthrough in sem trenutno še v fazi služenja za lastno mašino in prikolico; pol, ko ga bom malo spimpal, pa pridem nazaj nalimat par fotk Btw, kot voznik osebnega avta se nisem resnično zavedal, kako annoying so una krožišča v BTC-ju Navedek Povezava do prispevka
╭∩╮ P1Pi Objavljeno 7. november 2023 Share Objavljeno 7. november 2023 Multiplayer #convoy stestiran... 3je houdreti iz Poljske v Novi Sad, pa vmes mal zajebancije na Discordu...matkurba je kr kul... Dolg nism špilu, zdej sm pa kr mal not padu...mape je pa zdej že tolk, de se po enem tednu, še kr pretežno po Balkanu vozmo, pa še tega nismo vsega prevozil...ko bojo pa še tole promods.net poupdejtal de bo delal z Balkan mapo gremo pa še mal pingvine pa kamele pogledat... 1 Navedek Povezava do prispevka
Flegma Objavljeno 14. december 2023 Share Objavljeno 14. december 2023 Eno leto naokoli in nov božični event. Tokrat se lahko prvič vozimo po snegu! Preko portalov, ki jih najdeš na kakšnih večjih počivališčih, lahko božična darila voziš v ali iz dežele Winterland. ) Lol, mogoče pa s tem testirajo morebiten kak epic seasons upgrade. Že izboljšava vremena z zadnjo nadgradnjo se meni zdi velik korak naprej. 2 Navedek Povezava do prispevka
╭∩╮ P1Pi Objavljeno 17. december 2023 Share Objavljeno 17. december 2023 Mogl bi kake ketne pa to dodat... Sam tko k je trenutno se tud brez komot vsepovsod voziš...kr je mal škoda, bi blo dost bol zanimiv če bi te v kak klanc lahko "zjebal"... 3 Navedek Povezava do prispevka
NixoN Objavljeno 8. januar 2024 Share Objavljeno 8. januar 2024 Pregled lanskega leta v ETS2 in ATS. 2 Navedek Povezava do prispevka
Flegma Objavljeno 16. maj 2024 Share Objavljeno 16. maj 2024 Dogaja na polno te dni. ETS2 in ATS sta dobila brezplačno mega nadgradnjo na 1.50. Changeloga sta obsežna. Popolnoma spremenjen je UI, veliko je grafičnih izboljšav. ETS2 ima popolnoma prenovljeno Švico in rensko regijo Nemčije (mesta Dortmund, Köln, Düsseldorf in Duisburg z okolico). Plus na Švedskem je dodano testno vozišče Scanie. Ob tem se odvija event, ko je treba iz Švice ali v Švico opraviti vožnje iz desetih različnih držav. ATS nadaljuje prenovo Kalifonije. Tokrat je na vrsti osrednji del, kjer leži San Francisco. Regija skupaj z mesti je povsem prenovljena, dodali pa so tudi nova kraja (San Jose in Modesto). Prenovljen in posodobljen ter z novo opremo je tudi kak tovornjak. Danes izide tudi nova zvezna država za ATS (in še en kozmetični paint job dlc s tematiko ameriških športov) in sicer Nebraska Ob izidu bo kakopak potekal standardni release event, s katerim si lahko privoziš dodatne predmete za uporabo v igri. Opraviti bo treba vožnjo v ali iz dvanajstih različnih mest v Nebraski. 2 Navedek Povezava do prispevka
Flegma Objavljeno 14. december 2024 Share Objavljeno 14. december 2024 Tole nujno rabi malo obuditve v spotlight, ker Čehi oba špila neprekinjeno nadgradujejo z fenomenalnimi zastonjskimi posodobitvami + Grčija DLC je zunaj. Brezplačne posodobitve so precej posvežile Nemčijo in Kalifornijo, mesta so zdaj res videti, no, kot mesta . Nedavno sem sem se kake pol ure samo po Berlinu vozil. Stopnja detajlov je hvale vredna. Tako je tudi z Grčijo, vzdušje je super, sploh ko se odpraviš na otoke med zavite in ozke ceste in tamkašnja mesteca in vasice plus grafična podoba z vsako razširitvijo naredi korak naprej. Že nekaj časa nazaj so dodali tudi nov modul, akademijo šoferiranja, samo še nisem imel časa sprobat. Če že špil zaženem, se gre grem raje relaksirat Aja, pa World of Trucks event poteka, kjer moraš obiskati 15 grških mest. 2 Navedek Povezava do prispevka
Flegma Objavljeno 6. maj 2025 Share Objavljeno 6. maj 2025 Ste videli tole, čez kako leto ali dve se bo dalo v igri šofirati tudi avtomobile. Vsaj za ATS se pričakuje že več paketov, razdeljenih na avtomobilske znamke, ki bodo vsebovali mešanico sodobnih avtomobilov in pick-up-ov ter legendarnih klasik. To bo precej spremenilo dinamiko igranja plus dodalo bo množico role-playing možnosti. Plus carsko bo nabaviti kakega mustanga ali dodga iz sedemdesetih in se podati na route 66. To zna biti dejansko kul. 3 Navedek Povezava do prispevka
F5ve Stringed Objavljeno 7. maj 2025 Share Objavljeno 7. maj 2025 Vidim, da bo treba kupit Zapadni Balkan DLC, prstimat nazaj TruckersMP skup s ProModsi pa it delat fure. ProMods zdle vidim, da ornk bolj poveca mapo kot dve leti nazaj, ko sem nazadnje fural To je ultimate zen experience. Ko sem se vozil spedicijo, je najjaci filing bil prit domov po sedmih, osmih urah na cesti pa se dodatno tri ure zabit v ETSu ko najvecji imbecil, hahahah Navedek Povezava do prispevka
magični kralj Objavljeno 7. maj 2025 Avtor Share Objavljeno 7. maj 2025 balkan je kr sad po sloveniji gres v mb na avtocesto pa prvi izvoz ljubljana Navedek Povezava do prispevka
RAVE Objavljeno 7. maj 2025 Share Objavljeno 7. maj 2025 Largo Clutch reče pred 9 urami: Vidim, da bo treba kupit Zapadni Balkan DLC, prstimat nazaj TruckersMP skup s ProModsi pa it delat fure. ProMods zdle vidim, da ornk bolj poveca mapo kot dve leti nazaj, ko sem nazadnje fural To je ultimate zen experience. Ko sem se vozil spedicijo, je najjaci filing bil prit domov po sedmih, osmih urah na cesti pa se dodatno tri ure zabit v ETSu ko najvecji imbecil, hahahah 3 Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.