Skoči na vsebino

Euro/American Truck Simulator 2


Priporočeni prispevki

  • 4 tedne kasneje...
  • 5 tednov kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

he, he, tole kar krivi, ker so nekatere ulice skoraj RL, narediš dva ovinka, pa si v drugem koncu Slovenije :D Sicer sem se samo pripeljal iz predora Karavanke v BTC v Ljubljani, pa je kar kul.

Nekaj fotk iz BTC-ja, okolica okoli Koloseja, Atlantisa, sploh pa Ljubljanska cesta kjer so razni terminali (tudi garažo si lahko lastiš tam), pa del Leskoškove in tam okoli je zelo noro prenesen v igro. Sploh ker ta del zaradi poslovne stranke zelo dobro poznam in se skoraj vsakodnevno po istih ulicah vozim.

wIcU3r7.jpg

exowB7A.jpg

dkNZZyW.jpg

H46tZOl.jpg

glfEJTm.jpg

uredilo bitje Flegma
  • Račka +1 4
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka

Tudi jaz sem iz MB kar hitro dosegel SLO-HU mejo :D

 

Je pa MB kar zanimiv, ima nekaj zanimivih detajlov (hitra cesta skozi MB, stolp pri Telekomu, mejni prehod Šentilj, predel Hoč s cerkvijo in trgovinami, ...). Tudi počivališče Pince in pokriti vkop Močna so zadeli v nulo. Proti LJ oz. KP pa še nisem peljal. To relacijo bom opravil danes ali jutri.

 

Sem pa naletel na bug, ko prideš iz HR v HU (mejni prehod Goričan), je tabla BG (Bolgaria) :lol:

uredilo bitje BOCo.
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
P1Pi reče Dne, 31. 10. 2023 at 11:34:

Spet zalaufu po parih letih... končno mam lahko HQ v Sloveniji...

 

PS: tist k furate, dejte mal nalept vaše mašine...

 

No evo, to me je pripravilo do tega, da sem si tudi kupil ta DLC in po parih letih spet šel malo vozit. Sicer sem že več kot desetletje preseljen v Litijo, ampak imam pa zdaj vsaj virtualni kamionđia HQ v Mariboru, s čudovitim avtentičnim razgledom na Hoško cerkev ter pšenično njivo :D

 

Trenutek, ko sem vedel, da je to bila prava izbira pa je bil, ko sem v preview videl mariborske silose :wub:

 

Tovornjaka še ne bom lepil, ker sem štartal nov playthrough in sem trenutno še v fazi služenja za lastno mašino in prikolico; pol, ko ga bom malo spimpal, pa pridem nazaj nalimat par fotk :happy: Btw, kot voznik osebnega avta se nisem resnično zavedal, kako annoying so una krožišča v BTC-ju :pinch:

Povezava do prispevka

Multiplayer #convoy stestiran... 3je houdreti iz Poljske v Novi Sad, pa vmes mal zajebancije na Discordu...matkurba je kr kul...

Dolg nism špilu, zdej sm pa kr mal not padu...mape je pa zdej že tolk, de se po enem tednu, še kr pretežno po Balkanu vozmo, pa še tega nismo vsega prevozil...ko bojo pa še tole promods.net poupdejtal de bo delal z Balkan mapo gremo pa še mal pingvine pa kamele pogledat... :) 

image.thumb.png.8a81f14714e6f31586cba046f00d2bef.png

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Eno leto naokoli in nov božični event. Tokrat se lahko prvič vozimo po snegu! Preko portalov, ki jih najdeš na kakšnih večjih počivališčih, lahko božična darila voziš v ali iz dežele Winterland. :) ) Lol, mogoče pa s tem testirajo morebiten kak epic seasons upgrade. Že izboljšava vremena z zadnjo nadgradnjo se meni zdi velik korak naprej. 

 

 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 4 mesece kasneje...

Dogaja na polno te dni. ETS2 in ATS sta dobila brezplačno mega nadgradnjo na 1.50. Changeloga sta obsežna. Popolnoma spremenjen je UI, veliko je grafičnih izboljšav.

 

ETS2 ima popolnoma prenovljeno Švico in rensko regijo Nemčije (mesta Dortmund, Köln, Düsseldorf in Duisburg z okolico). Plus na Švedskem je dodano testno vozišče Scanie. Ob tem se odvija event, ko je treba iz Švice ali v Švico opraviti vožnje iz desetih različnih držav.

 

ATS nadaljuje prenovo Kalifonije. Tokrat je na vrsti osrednji del, kjer leži San Francisco. Regija skupaj z mesti je povsem prenovljena, dodali pa so tudi nova kraja (San Jose in Modesto). Prenovljen in posodobljen ter z novo opremo je tudi kak tovornjak.

 

 

Danes izide tudi nova zvezna država za ATS (in še en kozmetični paint job dlc s tematiko ameriških športov) in sicer Nebraska

 

Ob izidu bo kakopak potekal standardni release event, s katerim si lahko privoziš dodatne predmete za uporabo v igri. Opraviti bo treba vožnjo v ali iz dvanajstih različnih mest v Nebraski.

Povezava do prispevka
  • 6 mesecev kasneje...

Tole nujno rabi malo obuditve v spotlight, ker Čehi oba špila neprekinjeno nadgradujejo z fenomenalnimi zastonjskimi posodobitvami + Grčija DLC je zunaj. Brezplačne posodobitve so precej posvežile Nemčijo in Kalifornijo, mesta so zdaj res videti, no, kot mesta :). Nedavno sem sem se kake pol ure samo po Berlinu vozil. Stopnja detajlov je hvale vredna. Tako je tudi z Grčijo, vzdušje je super, sploh ko se odpraviš na otoke med zavite in ozke ceste in tamkašnja mesteca in vasice plus grafična podoba z vsako razširitvijo naredi korak naprej.

 

Že nekaj časa nazaj so dodali tudi nov modul, akademijo šoferiranja, samo še nisem imel časa sprobat. Če že špil zaženem, se gre grem raje relaksirat :) 

 

 

 

 

Aja, pa World of Trucks event poteka, kjer moraš obiskati 15 grških mest.

Povezava do prispevka
  • 4 mesece kasneje...

Ste videli tole, čez kako leto ali dve se bo dalo v igri šofirati tudi avtomobile. Vsaj za ATS se pričakuje že več paketov, razdeljenih na avtomobilske znamke, ki bodo vsebovali mešanico sodobnih avtomobilov in pick-up-ov ter legendarnih klasik. To bo precej spremenilo dinamiko igranja plus dodalo bo množico role-playing možnosti. Plus carsko bo nabaviti kakega mustanga ali dodga iz sedemdesetih in se podati na route 66. To zna biti dejansko kul. 

 

Povezava do prispevka

Vidim, da bo treba kupit Zapadni Balkan DLC, prstimat nazaj TruckersMP skup s ProModsi pa it delat fure. ProMods zdle vidim, da ornk bolj poveca mapo kot dve leti nazaj, ko sem nazadnje fural :)

 

To je ultimate zen experience. Ko sem se vozil spedicijo, je najjaci filing bil prit domov po sedmih, osmih urah na cesti pa se dodatno tri ure zabit v ETSu ko najvecji imbecil, hahahah :D

Povezava do prispevka
Largo Clutch reče pred 9 urami:

Vidim, da bo treba kupit Zapadni Balkan DLC, prstimat nazaj TruckersMP skup s ProModsi pa it delat fure. ProMods zdle vidim, da ornk bolj poveca mapo kot dve leti nazaj, ko sem nazadnje fural :)

 

To je ultimate zen experience. Ko sem se vozil spedicijo, je najjaci filing bil prit domov po sedmih, osmih urah na cesti pa se dodatno tri ure zabit v ETSu ko najvecji imbecil, hahahah :D

 

8438985c83dddb0abfecb426dc1306f9.jpg

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...