Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 12 minutami:

Ubija me folk, ki si ful k srcu jamlje take poraze dallasa :D Vse boli kurac kaj bo na tej tekmi, vsi so z glavami že pri clipsih, thunder lovi prvo mesto in kaj točno naj bi se potem naredilo :D Trenerji naročijo igračem naj se šparajo, da niti pod razno ne bo poškodbe, folk pa pizdi kaka sramota lol. 

Pac thj ne zadane Zemlje jo

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 9 minutami:

Kaj za vraga se je zgodilo Greenu in Hardy-u letos da sta tako svinjsko stagnirala mi res ni jasno... Lani sta na tekmah brez LuKai dajala po 20+ točk vsak letos pa ne zgledata več niti kot NBA igralca... 

 

JKidd, Timmy, .....

Povezava do prispevka

Po svoje ne vem a je to del MVP kampanje al res porazno dejansko stanje teh 4 igralcev na koncu sezone.

 

Players that all played starters in the past with Luka Dončić:

Dwight Powell
Tim Hardaway jr.
Josh Green
Jaden Hardy

Had a chance to show their worth vs Thunder...

Combined for:
18 points
5 assists
107 minutes
FG: 7/33 (21.2%)

Lost a game by 49 point

 

Da te svinjsko nadigrajo 2-way igralci Alex Fudge (WHO), Brandon Wiliams in AJ Lawson je res jebena sramota.

Povezava do prispevka

Hardaway je ziher protestno tako slabo metal ker je moral on kot top 6. igralec sploh igrat tole tekmo. :rofl:

 

Mmmm kako juicy matchupi na zahodu. Sploh če se bodo Lakersi in GSW uvrstili v playoff bo pa liga še bolj happy. Silver je že bricked up ob tej misli. :D

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 8 urami:

Pelsi zgubijo in za nagrado bodo igral play in prot isti ekipi.

 

Wolvsi zgubijo in igrajo prvi krog PO prot, jep, isti ekipi.

 

In nagrada bo potencialen in dokaj realen izpad iz playoffa za Pelse in izpad v prvem krogu za Twolvse. :D

 

Gatsu reče pred 4 minutami:

Po svoje ne vem a je to del MVP kampanje al res porazno dejansko stanje teh 4 igralcev na koncu sezone.

 

Players that all played starters in the past with Luka Dončić:

Dwight Powell
Tim Hardaway jr.
Josh Green
Jaden Hardy

Had a chance to show their worth vs Thunder...

Combined for:
18 points
5 assists
107 minutes
FG: 7/33 (21.2%)

Lost a game by 49 point

 

Da te svinjsko nadigrajo 2-way igralci Alex Fudge (WHO), Brandon Wiliams in AJ Lawson je res jebena sramota.

 

Za AJ Lawsona sem že lani rekel da bi mu trebalo dat kakšno šanso več ampak pri Kiddu bo težka. Kar se tiče Greena že tretjo sezono takole niha da igra kak mesec dva precej dobro potem pa hitro padec forme in že ne dobi več minut, čeprav letos je imel še neke poškodbe. Kidd bo isto delal s Hardyem v prihodnosti in tudi s vsemi ostalimi mladimi igralci. 

Povezava do prispevka

Eno je igrat z Luko (podajce, sproščenost) drugo je pa bit en od nosilnih na igrišču. Da timmy to ni je jasno, očitno nista in ne bosta niti Green in Hardy. 

 

Sej nima veze, če jih timmy par nafila vsako drugo tekmo iz kota bi znal bit dost, več se od njega itak ne pričakuje. Če pa poleti dobijo kej solidnega za te tri talente pa še tok boljše. 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 minuto:

81 tekem drkajo sistem, kjer so vsi po kotih in čakajo podajo, na zadnji tekmi jim pa coach reče delajte kar vam paše, sam ne se mi polomit pa aja vse starterje bomo počival, pa še 2 z bencha :D 


Also no pressure, sam vsi ste na tankem ledu, in čist unrelated, tle mate link do Duolinga s prednastavljeno kitajščino. 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 3 minutami:

81 tekem drkajo sistem, kjer so vsi po kotih in čakajo podajo, na zadnji tekmi jim pa coach reče delajte kar vam paše, sam ne se mi polomit pa aja vse starterje bomo počival, pa še 2 z bencha :D 

 

To velja edino za THJ. Hardy in Green sta bila vedno uporabljena kot sekundarna playmakerja tako letos kot lani na koncu sezone in oba sta v tem elementu letos stagnirala kar je res žalostno.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 5 minutami:

81 tekem drkajo sistem, kjer so vsi po kotih in čakajo podajo, na zadnji tekmi jim pa coach reče delajte kar vam paše, sam ne se mi polomit pa aja vse starterje bomo počival, pa še 2 z bencha :D 

 

Ja. :D

Sej nočem brant teh preplačanih drekačev ima pa vseeno tut psiha mal prste vmes, ker tole je res ološ statistika. Mi smo mal navajeni teh slovenskih ekip, kjer se vedno neki doseže z grindom, trudom, premagamo boljše ekipe in pridemo nekam (recmo vse uvrstitve na fuzbal prvenstva, razni uspehi olimpije včasih...) 

 

Američani štartajo iz pozicije da so boljši od vsakega in pol se pač sprdavajo. Brezveze gledat te statse, kot je blo ugotovljeno že pred tekmo.

 

Razen od powella, powell je kralj. :D 

 

 

Seth reče pred 4 minutami:

Ampak Timmy se ima za njihovega najboljšega šuterja in tudi njegov foter to skoz pove na vsakem podcastu. Tako da malo bolj konsistentno formo bi se vseeno pričakovalo. :D

 

Veš kaj je vse o meni fotr lepega povedal :D Medtem ko sem zadet plesal v K4. 

 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

fotr je drgač tud konkreten Mavs hater, skoz neka namigovanja da Timmy ne dobiva dovolj velike vloge v ekipi, #FreeTimmy, kok bi bil boljši v drugih ekipah, Miami vabi Miami je lep Miami ima igrače (in trenerja, ki bi Timmyja poslal po čike po 5 minutah igre)

 

kokr je bil legenda igralec, je na stara leta kar konkreten drekač :D

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

Fotrova post basket kariera je jokanje kako je AI-jev crossover nošena in kako je njegov sin najbolj underrated šuter, dokler ta meče 1/9 za 2 in 1/6 za 3. Ni nekega stika z realnostjo tam.

 

ampak ai crossover je nošena

 

ene par tekem, k je neki pizdil na sodnike prej, so mu tudi vsakokrat piskali

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

Faking shit on ima še 1 leto pogodbo :S Ne vem zakaj sem bil 100%, da je konec po tej sezoni fml. Powell je vsaj za drobiž v teamu in za ta keš je tip suho zlato s klopce, THJ pa fml kak to dobit ven iz ekipe :S 

 

Sej iztekajoče se pogodbe so super za salary filler v trejdih.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...