Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

Evo včeraj prevozil Col d'iseran, glih so ga odprli pred par dnevi. Nikjer žive duše, prazne ceste, prav malo čudno je vse skupaj.

 

Val d' isere je prazen, kot mesto duhov, vse zaprto. Skoraj nobenega turista nikjer. Ne vem, kaj se dogaja letos s turizmom v Alpah.

 

1686658452392~2.jpg

 

1686658362016~2.jpg

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
drevored reče Dne, 14. 6. 2023 at 9:18:

drgac a je v dolomitih tud prazno al je guzva? me mika en enodnevni izlet

 

Vceraj sem gledal vreme, za jutri vzel dopust in sem imel namen iti jutri dopoldne pa v nedeljo nazaj. 

Sam ne grem, imam delo doma okol hise :(

 

Septembra bom sel, takrat ni guzve pa vreme naceloma bolj stabilno. 

 

Ti pa kar skoci, pa ne sam za en dan, pejd za dva. 

 

 

Povezava do prispevka

danes sem mislil iti do rijeke pa nazaj

 

in tko grem cez cerknico pa na desni stranski caka policija, da gre na glavno, na levi pa ena soccer mom. valda mi soccer mom odvzame prednost. sploh me ne vidi in morm kr konkretno po bremzi. policijo boli kurac. policajo so pol tud sli na glavno za mano in gledam v retrovizoru, ce bo kaj pa ni nic iz njih. 

 

grem dalje do babnega polja in na mejnem prehodu nardim pavzico za monstrcka. fuck, vidim da nimam tablice. sem sel nazaj do cerknice in potem se enkrat v babno polje in spet nazaj pa nisem nasel. tko da verjetno ze v cerknici nisem mel tablice ampak me patrulja ni ustavila k so se furali za mano. svasta.

 

pa ker si pol nisem vec upal na hrvasko it brez tablice sem hotel prit na krizno goro, da vidim to cerkev. tud to mi ni uspelo ker sem zaplezal v nek offroad in sem se pomoje nekje na zadnji petini vprasal kva da fak delam.

 

evo do tega ovinka sem prisel

 

LwlaRVD.jpg
 

Povezava do prispevka
drevored reče pred 18 urami:

zaplezal v nek offroad in sem se pomoje nekje na zadnji petini vprasal kva da fak delam.

I feel you, lansklet se je isto men zgodil, nek gor v Polhograjskih Dolomitih. Na konc je blo tko, da sm se furov po enmu orng bregu dol, makedam, okol pa travnik pa krave. Pol je bla pa največja jeba obrnt zarad brega pa zjebane "ceste".

Povezava do prispevka
drevored reče Dne, 18. 6. 2023 at 19:43:

danes sem mislil iti do rijeke pa nazaj

 

in tko grem cez cerknico pa na desni stranski caka policija, da gre na glavno, na levi pa ena soccer mom. valda mi soccer mom odvzame prednost. sploh me ne vidi in morm kr konkretno po bremzi. policijo boli kurac. policajo so pol tud sli na glavno za mano in gledam v retrovizoru, ce bo kaj pa ni nic iz njih. 

 

grem dalje do babnega polja in na mejnem prehodu nardim pavzico za monstrcka. fuck, vidim da nimam tablice. sem sel nazaj do cerknice in potem se enkrat v babno polje in spet nazaj pa nisem nasel. tko da verjetno ze v cerknici nisem mel tablice ampak me patrulja ni ustavila k so se furali za mano. svasta.

 

pa ker si pol nisem vec upal na hrvasko it brez tablice sem hotel prit na krizno goro, da vidim to cerkev. tud to mi ni uspelo ker sem zaplezal v nek offroad in sem se pomoje nekje na zadnji petini vprasal kva da fak delam.

 

evo do tega ovinka sem prisel

 

LwlaRVD.jpg
 

Mimogrede,kakšen je asfalt tam čez babno polje..nekateri pravijo da je zelo obrabljen (spolzek) tudi sam imam namen iti do krka  mimo delnic..

Povezava do prispevka
drevored reče pred 18 urami:

ker stran te zanima slo ali cro? na slovenski strani je cesta kot cesta. na hrvaski strani je samo en odsek bolj ubog, tisti del ko so ride.

Mislil sem na naši strani ja tam kjer potekajo gorske hitrostne dirke....na enem forumu sem zasledil da naj bi bil tam asfalt precej spolzek (obrabljen)

Povezava do prispevka
Starigralček reče Dne, 19. 6. 2023 at 22:22:

Mimogrede,kakšen je asfalt tam čez babno polje..nekateri pravijo da je zelo obrabljen (spolzek) tudi sam imam namen iti do krka  mimo delnic..

Kar lep del ceste je povsem na novo asfaltiran, ena boljsih cest meni, grem vedno tukaj cez ce grem kam proti jugu. 

Edino kar je, v vasi crni lug se ne smes zajebat pa iti naravnost cez mrzle vodice, pac pa na delnice. 

 

Tisti del kjer je GHD je zjebano ja. 

uredilo bitje moderator
Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 4 urami:

Evo 5 dni Dolomitov done.

 

Priporočam vsem, tolk lepih cest in razgledov je pomojem malo kje

 

Drugače pa Stelvio je v pizdi, lep lp

 

Reportaža s slikami sledi, morm vse zbrat na mesto - a direkt linki z google photos gre na tem forumu?

 

V pizdi glede prometa, stanja cest, kaj drugega ali vse skupaj? :D

Povezava do prispevka

Mah preveč zaprti ovinki, z mojo ladjo je bila kar muka

 

pa še neki Onelife event je bil, neki šiptarji z Audiji, BMWji, Lamboti, itak niso znali vozit + s takim avtom nimaš kaj delat tam, ker če ne odpelješ rajde pustiš karter na cesti.

 

Potem pa pride po tvojem pasu, pa te buli ko tele v nova vrata.

 

Razgled je pa lep to pa

 

IMG_5305.thumb.jpg.57546dfa3195f3a25eb0e8ca16974551.jpg

Povezava do prispevka

Aja ma to je itak tam standard, tam pride 90% folka po drugem pasu. Celo kakšen krat se treba izogniti tako, da greš ti za gor po levi, tisti za dol pa po desni :no:

 

Ne vem če je še gor en mož, ki prodaja sendviče z jelenovo klobaso in kislim zeljem. Tisto odtehta vse muke, ki jih pretrpiš do gor.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 22 urami:

Mah preveč zaprti ovinki, z mojo ladjo je bila kar muka

 

pa še neki Onelife event je bil, neki šiptarji z Audiji, BMWji, Lamboti, itak niso znali vozit + s takim avtom nimaš kaj delat tam, ker če ne odpelješ rajde pustiš karter na cesti.

 

Potem pa pride po tvojem pasu, pa te buli ko tele v nova vrata.

 

Razgled je pa lep to pa

 

 

 

Jaz grem zadnje case kar vedno iz Bormia gor na vrh. Je vseeno precej boljsa ta stran kot severna na tvoji fotki. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...