Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

Pa kupi Svartpilna 400 ali 701, če imaš denar. Se vsaj odlično pelje.

 

Mislim ne res, jaz sem gledal in preizkusil NC750, NC750 DCT in Integro zaradi moje boljše polovice, ki zaradi bolezni na žalost ne more več vozit motorja s klasičnim menjalnikom, pa pravi, da raje nima nič kot to :no: se najboljša se mi zdi Integra, pa sovražim skuterje.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Lej 100 ljudi,  200 oči. Jaz nisem na tem področju avtoriteta in verjamem da bolj resni motoristi gledate na to drugače kot jaz (imam samo 20.000 km za sabo v štirih letih s Pegaso Strada), zato se zahvaljujem za nasvete, bom vse skupaj pretehtal in se na koncu odločim za to kar bo največ kompromisov pri meni pokrilo. 

 

Skuteeji so pa fini in udobni za voziti, samo jih tudi jaz ne prenesem :D. Vsaj teh maksi ne. 

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka
MorskaGlista reče Dne, 18. 4. 2023 at 19:00:

Pa kupi Svartpilna 400 ali 701, če imaš denar. Se vsaj odlično pelje.

 

Mislim ne res, jaz sem gledal in preizkusil NC750, NC750 DCT in Integro zaradi moje boljše polovice, ki zaradi bolezni na žalost ne more več vozit motorja s klasičnim menjalnikom, pa pravi, da raje nima nič kot to :no: se najboljša se mi zdi Integra, pa sovražim skuterje.

 

Lahko potrdim, imam Svarpilen in se res super pelje.

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 16 minutami:

Hnnnngh, zihr bo 10k

nekaj drobiza pod 15k. 

 

Sej bo drugo leto se SMT R. par kil manj, par kW vec, bremboti pa oranzen okvir. 

 

  

drevored reče pred 31 minutami:

men to sicer zgleda kot adventure s cestnimi gumami (bljak)

 

duke je verjetno kakih 20kil lazji?

 

Ja nekje 25kg lazji je duke R. Pa 11kW več ima.  

Meni zgleda super tale SMT.  

uredilo bitje moderator
Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 13 urami:

Dissa BMW, kupi KTM :D

Kolega je prvi motor kupil Tracer. Prevozil 80.000km BP. Sedaj ima 1250RS. Mu ze pusca hladilna. 

No sej meni tudi na enemu. Sam to bomo uredili :)

 

Je rekel v nedeljo: "hoteli smo evropske motorje, sedaj jih pa imamo"

uredilo bitje moderator
Povezava do prispevka

najvec guzve je blo ko sem startal iz ljubljane na obvoznici.

 

jadranka ni prazna, ni pa tudi neki polna. na ene treh mestih so semaforji zarad dela na cesti in ce se ti uspe prebit naprej cez kolono mas pol dost prazno cesto.

 

je pa tko 15 stopinj je pisalo na znakih ob cesti. mene je kr mal zeblo, ko se je sonce skrilo za oblakom

Povezava do prispevka

sedim in razmisljam o ktm smt. zvedel sem da je t v smt za touring. tko da pol po razmisljanju ugotovim, da je to perfekten motor zame. ni konkurenca nakedom, ker valda ni boljsi od duka. je nekje med nakedom in motorji tipa yamaha tracer. torej udobna drza, prostor za kolena. vseeno pa dost zabaven po ovinkih.

 

ktm ma se ta bonus da sedis bolj na motorju kot v motorju kar mi je vsec. pa nima velika vetrobranskega stekla naprej. kar mi je tudi zelo vsec. edini minus je da ma oklep okrog balance, ampak drgac je pa perfect motor. no, edino visok blatnik me malo mede. ne vem kolk to vpliva na turbolence ko se vozis. realno bi rabil nizki blatnik sam pol bi bil se grsi.

Povezava do prispevka

Jaz si pa garazo delam. Da bom imel kam pospravit mopede in da si bom lahko sam menjal gume. 

Ker ponavadi moram menjati gume takrat, ko so vsi resni vulkanizerji na dopustu. 

 

Zna kdo priporociti opremo za delavnice? Skarjasto dvigalo za avto, za motor, montirni stroj za pnevmatike, centrirka...?

Kitajci so poceni, ne vem kako se obnesejo. Znane firme so pa pac dvigala za avto 5,5k in naprej, montirke in centrirke od 3k naprej. 

 

Po drugi strani pa "buy once, cry once" ampak ce ni potrebe, pac ne bi. 

 

garazca.thumb.jpg.e9024c9b5043c5fdab05aafea62e10ad.jpg

uredilo bitje moderator
Povezava do prispevka
Lenkas reče pred 8 urami:

Gume lahko na roke zamenjaš in scentriras v pol urce z rocnim orodjem za menjavo moto pnevmatik za ene 500e.

Smo se za to borili? Da bomo na roke menjavali?

Rabim tudi za avto. 

uredilo bitje moderator
Povezava do prispevka

Aja to je pa drugo, sam tist trenutek k bos nabavu bos mel 3 vasi ljudi na vratih, a lahko se men

Ce bos računal, bos vsaj hit amortiziral 3k

 

Poglej za kake rabljene centrirke, dvigala? Zih se kej prodaja

uredilo bitje Lenkas
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...