Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

drevored reče Dne, 4. 7. 2023 at 22:31:

hjaj moderator, kdaj bova naredila group buy KTM SMT?
 

 

 

Eh, ce dam na duke visje krmilo in masko spredaj imam ze SMT-ja. 

Nekaj tezji je od duke 890R (28kg) in nekaj manj moci (12kW)

Sedez je samo 25mm visji na SMT kot na Duke. 

Pa se zavore ima slabse, niso iz zgornje police Brembota. 

Povezava do prispevka

jah glej, totalnih bedarij pa tud ne mors sprasevat :D nekak se pricakuje da nardis vsaj minimalen research preden vprasas.

 

men je carska skupina, da se nasmejem. mas vsega in svasta not. edino kar mi gre na kurac je to, da admini ne delajo svojega dela in pol folk not v grupo desetkrat objavi en in isti "smesen" filmcek.

Povezava do prispevka

danes sem bil na treningu motogymkhane https://www.facebook.com/motogymkhanaslo

naredim kar neki potovlnih kilometrov na leto ampak te ostre zaprte ovinke sem pa cist iz prakse. se tisto kar sem natreniral pred izpitom na poligonu sem pozabil.

 

en stari ata na velkem vstromu z 60/40 je slalomiral med stozci kot za salo jaz sem se pa tam mucil, da so me vse podlahti bolele

 

zanimiva zadeva

Povezava do prispevka

Neki kar ima dost membran.

 

Jaz imam ene hlace od IXS, ki majo v mednozju in na golenih mrezo, ki prepusca vec zraka ter na vrhu riti in stegnenicah zadrgo, da lahk dodatno odprem za luftat.

 

Tud neke normalne touring jakne majo ponavad dost teh zadrg, ki se odprejo za luftanje. Jaz se poleti bp furam z Revit Sand 3 jakno.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...