Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema

Priporočeni prispevki

gledam malo PR7 videe. do magadana bi tudi sam enkrat sel. mogoce enkrat s cestakom po rusiji in enkrat z PR7 po jugu skozi *stane.

odprem tale video in takoj na zacetku je kader ko se pelje po nadvozu in se vidi grad. fajni filing k se spomnis, da si se ze peljal po tej cesti :)

upam, da moderator koncno zrase jajca in ubavi AJPjcka

Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 6 urami:

Aftermarket svetila se lahko homologira (vpiše v kartonček), če so pač honologirana (E oznaka). Aftermarket LED sigurno nima homologacije že samo zaradi tega, ker mora imeti samodejno regulacijo višine svetlobnega snopa.

Sam na mojem Tracerju ni vidt da bi bla kaka avtomatizacija snopa svetlobe :)

Pa mam led...

Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 4 urami:

Imam namen uvozit motor iz Njemačke

in imam v načrtu pred homologacijo menjat žarnice za LED

in se potem narest mono (kar že sem), kao, to je že bilo, kako naj jaz to vem.

Yay/nay/I'm gay

Ma lahko se narediš mono, problem bo, če te dobi zatežen policaj. Ene ne briga nič, malo pogledajo motor, pohvalijo...drugi te pa dajo na izredni tehnični za vsak drek, pa se dan imaš pokvarjen potem tudi, če je vse v redu.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 41 minutami:

Ma lahko se narediš mono, problem bo, če te dobi zatežen policaj. Ene ne briga nič, malo pogledajo motor, pohvalijo...drugi te pa dajo na izredni tehnični za vsak drek, pa se dan imaš pokvarjen potem tudi, če je vse v redu.

Mene so pohvall ko mam original žmigavce gor haha :D Da niso neki led pa to :D

Povezava do prispevka

ja nemci so ze sprejel

da lahko das led zarnice homologirane od osrama v avto s halogen zarometi

sam to majo za zdej samo austrici in nemci

ce bos uvozu motor iz nemcije, probaj tko?

https://www.zurnal24.si/avto/dosje-avto/odslej-lahko-halogenke-nadomestite-z-led-sijalkami-370631

Vendar pozor! Splošna homologacija velja le v Nemčiji, v primeru sijalke Osrama pa tudi v Avstriji. Verificirana vozila lahko v skladu z evropskimi pravili sicer prosto prehajajo meje. Za vozila, registrirana v Sloveniji, pa omenjena homologacija iz Nemčije ali Avstrije še ne velja in bi bilo treba po menjavi žarnice s H7 sijalko izvesti postopek preverjanja za vsako vozilo posebej.
uredilo bitje Lenkas
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...