Skoči na vsebino

P: Gigabyte 3080 ti Vison


BigBoss82

Priporočeni prispevki

aja vision se napise :))))

 

ne vem boli me kurac, to se more napisat za noobe na marketplace pac, da dela bp

 

sicer ni moja, kolega jih je imel za rudarjenje, kaksno leto, ima podaljsano garancijo 3 leta, v galvnem se leto in pol ziher

 

pol leta nazaj jih je kupil ima pa gigabyte in asus, je reku da lahko spusti na 800 eur, meni je dal za 700 ker se poznamo

in to je to, ce kdo hoce naj mi pise, da mu dam njegov kontakt.. ta moja dela odlicno za zdaj =)) apex 4k vse max od 120 in 160 fps vse  :))  to je to fantje, ze k iste vi

 

aja kaj na bolhi treba zdaj placat oglase al to je samo za graficne po novem al kako?

 

 

Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 5 minutami:

Aja to je cena za 3 kose. Pol je pa ok ja...

Dobro ja vi bi da vam jih da za 200eur in se da on placa postnono sej vem

 

 

Sam pac 3080 ti je huda kartica na nivoju 3090 samo pol manj vrama, pac bolj za gaming

 

Nabvna cena, realna ne napumpana, je bla kolko okoli1500, ne vem

 

Zdaj po dobrem letu 800 eur se mi zdi kar ql..mogoce se da se kaj zdilat ma to ni moja stvar..jaz sem reku 800 je ql cena.. onje reku damo 900 pol bomo znizali na 800

 

Ne vem glej trenutno se mi to zdi okej.. kaj bo pa cez en mesec al eno leto s cenami pa bomo ziveli pa videli ane.. pa v garanciji so, tega ne pozabit

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 21 minutami:

Ma itak da so ble za rudarjenje, kaj vam ni jasno.. to je pac uradna razlaga, za noobe na marketplace in bolhi, sam ze ki ste vi vam povem po pravici

 

 

torej lazes in zavajas uporabnike mn3.

 

"Odlicno ohranjena. Ni bila uporabljena za rudarjenje."

 

Ker res nekateri vec ne morete drugace funkcionirat brez da bi koga nategnili ?

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 9 minutami:

Dobro ja vi bi da vam jih da za 200eur in se da on placa postnono sej vem

 

 

Sam pac 3080 ti je huda kartica na nivoju 3090 samo pol manj vrama, pac bolj za gaming

 

Nabvna cena, realna ne napumpana, je bla kolko okoli1500, ne vem

 

Zdaj po dobrem letu 800 eur se mi zdi kar ql..mogoce se da se kaj zdilat ma to ni moja stvar..jaz sem reku 800 je ql cena.. onje reku damo 900 pol bomo znizali na 800

 

Ne vem glej trenutno se mi to zdi okej.. kaj bo pa cez en mesec al eno leto s cenami pa bomo ziveli pa videli ane.. pa v garanciji so, tega ne pozabit

 

 

Pac malo zajebancije ampak 3080TI za msrp 1200 usd je bil zgodovinski nateg Nvidie. Realno bi morala biti pa 800 usd.

 

Rabljena ni vredna drugace niti 700 eur.

Povezava do prispevka

ja ce zivis leta 2025 mogoce, malo zajebancije :)

to koliko je vredna je odivsno od ponudbe in povprasevanja

tudi bitcoin ni vredne pol kurca nic pa je trenutno 16k

 

anyway. ponavljam, graficna je po benchmarkih tam tam z 3090, samo da ima pac manj rama in je namenjena bolj za gaming in ne toliko za workstation, to je to

kar se tice cen pa itak zivimo v cudnih casih kaj ces

treba pogledat malo koliko se prodajajo trenutno v sloveniji rabljene.. jaz sem vidu neke 3080 ti za 800 eur in se to neke gnile firme.. tako da ce mi vi dobiste za bolj poceni, prosim link

 

sicer pa ne vem sploh zakaj se tle jebem z vami glede cene ipd.. itak ni moje, tle vam samo posredujem info to je vse 

Sektor 13 reče pred 2 minutama:

Pac malo zajebancije ampak 3080TI za msrp 1200 usd je bil zgodovinski nateg Nvidie. Realno bi morala biti pa 800 usd.

 

Rabljena ni vredna drugace niti 700 eur.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...