Skoči na vsebino

[X1/PC] Vampire Survivors


Priporočeni prispevki

Officialni thread za Vampire Survivors, v četrtek namreč izide prvi DLC Legacy of the Moonspell s 25x večjo mapo kot največja doslej :D 

 

Fotka iz prihajajočega DLC-ja

ss_3fefa05111812f0b763db318a3ca744559f75238.600x338.jpg?t=1670684767

 

<3 :D 

 

Skratka, officialna tema za vse stvari, povezane z VS:

- optimalni buildi

- zakaj ima VS najjači roguelite sistem nagrad v vseh igricah doslej

- kako kombinirati VS in življenje odraslega človega 

itd. itd. 

Povezava do prispevka

lahko ga ja

zdaj ce vam je vseeno za spoilerje, resitev (jaz sem gladko pogooglal, aint noone got time for that):

 

Spoiler

pobrat+evolvat mors dva itema, tistega ki freeza enemye pa tistega ki ti da invulnerability po hitu

ko mas oboje evolvano si itak nepremagljiv in pol je tud red death ranljiv

rabis pa vse stiri stage iteme za evolve

jaz sem ponavadi pobral neke buffe za weapon ki ga uporabljam in ko sem nafilal te slote pobral stage iteme, da mi ne zasedejo placa

 

Povezava do prispevka

Pred eno uro sem se zbudu in DLjal tole nazaj na Deck

 

Ze vidim, da dans ne bom pol pizde mrzle vode naredu pr hisi, prav mi naj bo :D

 

Prvi run v Library s Clericijem, prvi weapon ki ga poberem je faking runetracer, ze vidim, da bo treba no movement run nardit :D

 

Ehhh, droge smotane, how do they work

Povezava do prispevka

Steam Deck ter Vampire Survivors = super kombinacija, splača se tudi spremeniti nastavitve v steam decku da lahko uporabljaš za premikanje levo ALI desno gobico za premikanje - da lahko uporabjlaš ali eno ali drugo, nisi prisiljen samo v levo gobico.

Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče Dne, 13. 12. 2022 at 12:22:

also garlic+magic wand + bible

Garlic je preveč weak, včasih sem ga jemal, ampak je biblija itak jača, oba slota pa se mi s tem ne ljubi zafilat. Tako da zdaj sem all bible no garlic build skos

 

Also DLC je fino težak, sicer sem šel samo dva runna, ampak sem oba končal sub-10 minut, medtem ko basic game pridem vedno do vsaj 28. Pa ogromno je raznih poti. Po nekih gorskih potkah sem prišel do novega orožja, meča, ki ti ga kaže na zemljevidu, zraven pa je bil nek huge okostnjak, ki me je pol ubil, seveda v kombinaciji z 20 overpowered trolli/yo-kaijih, ki so razvaljivali iz strani :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 7 urami:

Garlic je preveč weak, včasih sem ga jemal, ampak je biblija itak jača, oba slota pa se mi s tem ne ljubi zafilat. Tako da zdaj sem all bible no garlic build skos

 

Itak, da oba slota zafilas

 

Dimario, ko ma od zacetka biblijo, to evolvas s spellbinderjem, vmes poberes cesen + pumarolo, clock lancet, magic wand/fire wand + empty tome/spinach, cross + deteljica pa axe + kandelaber

 

Clock lancet freezne Death in ga je imo mozno ubit, sam bi rabu se vmes nekje stiscat laurel, kar pa je ze mal jeba. Fajn si je delat svoje builde kaj ti najbolj sede :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...