Skoči na vsebino

[X1/PC] Vampire Survivors


Priporočeni prispevki

Yfw k pici vate 100 netopirjev in Drugih pickmateren ampak se ti ni treba umikat in sam pojes ene 50 kugl expa v sekundi ker garlic.

 

Mmm.

 

Bible je ok, vedno ga vzamem ce nocem kakega specificnega drugega seta skillov probat, sam doklet ni evolvan, oz 1x, 2x pac moras gledat da zadevas, pa val te bo porejpal, evolvan cross sicer poje bible erriday ce hoces dobr aoe 360, ko delam no move run vzamem vse 3 skille.

 

Bic, lmfao

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Evolvan cross z garlicom je sploh pure sexcks, yup

 

Evolvan axe z garlicom je se vecji sexcks

 

Evolvan whip :rofl: :rofl:

Pastir_Matic reče pred 11 urami:

Garlic je prav tist noob filter.

 

Za nespote, k ne pridejo cez 15min je ok.

 

lp

 

Dobesedno enega razloga ni, da nebi uporabljal najbolj uporabnega weapona

 

Razn, ajde, mal me je sram pred vso smetano, elito, kralji in carji mn3njalnika, ki jim je krivo, da ostali ljudje na druge nacine kot pa oni uzivajo v igrah :( :(

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 36 minutami:

Chad Bible vs Virgin Garlic

bible+garlic+laurel bby

 

dajte mi razložit, kako naj evolvam laurel+neki left+neki right pa da sem še dovolj močan da preživim medtem ko moram iti daleč na levo in desno in ne pobiram tolk exp?

uredilo bitje Combat_Liberalism
Povezava do prispevka

Laurel + evolvan cesen (garlic + pumarole) + ne vem, eden od wandov magar + evolvane biblije (bible + spellbinder, ne vem ce ga mas ze odklenjenega)

 

Tesko kdo se te bo dotaknil s tem. Ostale weapone/secondaryje daj not po zelji imo

 

EDIT: Eh, narobe prebral. Laurel se evolva z metaglio left pa right, sam nimam pojma, kje se jih dobi, I'm trash :(

uredilo bitje LargoWrench
Povezava do prispevka

Meni se pa zdi, da niti ni važno kaj imaš, le da ustvarjaš sinergije, torej evolvaš weapon in aktiviraš karte, ki še dodatno ojačajo določena orožja.

That being said, kombinacija ki je povsem OP je pomoje Phierra Der Tuphello in Eight the Sparrow (prepisujem iz špila sedaj to, kdo bi se zapomnil ta imena lol,  :) ) in njuna evolvana varianta, Phieraggi. Če na to aktiviraš še karto Gemini (listed weapon come with a counterpart), v bistvu vse opravi crknjot, samo da se na zaslonu pojavi :P V kombninaciji s time freezom (Clock Lancet) in dmg protectionom (Laurel), in morda dobrim, starom česnom, si praktičn nesmrten. Kar vzameš ostalo je po želji, jaz malo variiram, da se na vsakem runu malo drugače bliska. Čeprav skoraj vedno vzamem še kak Attractorb za pobiranje gemov, pa Knife za delanje koridorjev, če je lih slučajno potrebno. S takim likom, ni važno sploh kdo je, komot igraš 31 minut +. V bistvu ponavadi ročno quitam pri 30 minutah :D .

 

Aja, se Reaperja ali Smrt res da ubiti? Jaz delam posamezne sešne tako, da skušam delati unlocke (=achievemente) in tam na seznamu nisem našel nič takega. Ene parkrat sem ga streljal kakih 10 minut plus, pa se je samo dupliciral. Če je komu uspelo, bi bil vesel, ako deli modrost :) , kako ga pokončati. Verjetno je kaka fora s kombinacijo orožja/kart?) 

 

Evo ena slikca iz desetminutnega poste ending igranja, raje zakrijem, čeprav niti ni kvarnik. Smrt je bila še vendno jako živa :)

Spoiler

spacer.png

 

Sicer pa kul zadevica, idalna za kratke relaxing, možgane na off sešne, gledena to, da skozihod traja točno 30 minut. Okej, trije achievmenti se mi zdi, da zahtevajo 31 minut. So pa unlocki na dolgi rok edini razlog za igranje, ko narediš 100 %, dvomim, da bo ostalo kaj motivacije za igranje.  Le DLC bom še sprobal, ko base game obrnem.

 

Torej, en tak posrečen 2d walking simulator, no skillz needed, vendar je vse skupaj zelo nalezljivo. Sicer srečaš nekaj neprijateljev, ampak večinoma ni panike. :P

uredilo bitje Flegma
Povezava do prispevka

Kolikor vem, se ti odklene še par stvari (nov char?), če ubiješ smrt. Nimam pojma, nekje sem nekaj takega zasledil, ampak kot rečeno, nisem prepričan. Kolikor vem #2 pa ima vsaka dodatna smrt, ki uleti, več HP-ja, tako da treba se je skoncentrirat na prvo. 

 

Mimogrede, a predlagate kak cool način za farmanje golda? 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 minuto:

Kolikor vem, se ti odklene še par stvari (nov char?), če ubiješ smrt. Nimam pojma, nekje sem nekaj takega zasledil, ampak kot rečeno, nisem prepričan. Kolikor vem #2 pa ima vsaka dodatna smrt, ki uleti, več HP-ja, tako da treba se je skoncentrirat na prvo. 

 

Mimogrede, a predlagate kak cool način za farmanje golda? 

red death odklenes ja

 

Hernier reče Pravkar:

dej nehi težit no

ne

Povezava do prispevka
Flegma reče pred 23 minutami:

 

Aja, se Reaperja ali Smrt res da ubiti? Jaz delam posamezne sešne tako, da skušam delati unlocke (=achievemente) in tam na seznamu nisem našel nič takega. Ene parkrat sem ga streljal kakih 10 minut plus, pa se je samo dupliciral. Če je komu uspelo, bi bil vesel, ako deli modrost :) , kako ga pokončati. Verjetno je kaka fora s kombinacijo orožja/kart?) 

 

ene par postov nazaj v spoilerju je the way

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...