Skoči na vsebino

[X1/PC] Vampire Survivors


Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...

Ko prvič na proper način uporabiš garlic je vsekakor transcendentna izkušnja. Ne se jebat momci, da vam ni stopil, ko ste se prvič z lvl. 2 garlicom sprehodili skozi basic monsterje na prvi mapi ali pa zradirali un krog netopirjev, ki uleti :D :D :D. Pol mid-game pa so ostala orožja boljša ja, na eni točki jaz garlica nisem več uporabljal, ampak za določene mape pa se mi je vseeno zdel super (npr. tretja mapa ali pa v DLC-ju pri gorskih trolih) 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 minuto:

Ko prvič na proper način uporabiš garlic je vsekakor transcendentna izkušnja. Ne se jebat momci, da vam ni stopil, ko ste se prvič z lvl. 2 garlicom sprehodili skozi basic monsterje na prvi mapi ali pa zradirali un krog netopirjev, ki uleti :D :D :D. Pol mid-game pa so ostala orožja boljša ja, na eni točki jaz garlica nisem več uporabljal, ampak za določene mape pa se mi je vseeno zdel super (npr. tretja mapa ali pa v DLC-ju pri gorskih trolih) 

pol si rajs ne predstavljam tvojega pcja po tem ko prvic uporabis victory sword

Povezava do prispevka

Js mam 5 ur. Do sedaj so bili moji runi tam nekje 15 minut. Potem pa uletim v knjižnico in vzamem modelčka in meče nože, mu nabijem cooldown da se tip spremeni v brzostrelko in pridem tam nekje do 20 min. Si unlockam precej zadev, med drugim tut tisto pyro žensko. Rečem ajde, grem še en run lih tok da jo dam na lvl 7 in neki unlockam in stresem fucking 29:22 run. Sklepam, da mi je zmanjkal samo nekej sekund do nečesa ker je bil moj ekran preplavljen z vsem shitom možnim. 

 

V tem runu sem dobil tut prve evote, itak tist carski whip in en dojaja črni česen, torej moj novi avatar:

image.png.0d116246a134c289d8cc9a10de1264e0.png

 

Verjamem da so pol boljše scene ampak dokler nimaš levelanega chara je česen zakon. Sem si pa respecal power upse in vzel tisto stvar da imaš vedno 1 weapon več. 

 

Dobre so mi tut biblije, ampak v end gejmu ne palijo več. Tista vodica tut dela bolan DPS ampak jo moraš verjetno ful upgrejdat da ima smisel. Pomoje bom žgal ta librari še mal, da nafarmam gold. 

 

Kako naredim to krsto, a moram vse okoli krste pobit? Enkrat sem prišel v circle pa se nič ne zgodi

 

Včerej sem odkril še noro pozo na kavču, ne morem verjet da igram neki zleknjen in s tremi tipkami in laptopom na meni. Moja misli da se neki zezam tam in sproži eno trivialno debato nakar dobi nazaj samo "shhhh tišina"

 

 

Povezava do prispevka

Ubiti moraš momce pri krsti ja, potem si ti odklene krsta, v kateri je nov char, ponavadi nek special momak

 

Drugače pa je ta dude z noži pomoje najboljši early game char, tako da si izbral pametno. Also ya ya, 30:00 je cilj v early game, samo guraj

 

Jaz sem na koncu jemal Biblije namesto česna. Manjše polje attacka odtehta res velika razlika v damage outputu, tako da pri kakšnih težjih nasprotnikih, recimo v DLC mapi, se mi je zdela Biblija boljša izbira

Povezava do prispevka
kemik reče pred 3 urami:

Včerej sem odkril še noro pozo na kavču, ne morem verjet da igram neki zleknjen in s tremi tipkami in laptopom na meni. Moja misli da se neki zezam tam in sproži eno trivialno debato nakar dobi nazaj samo "shhhh tišina"

Če si jači od sudbine igraš no-move challenge, pol pa rabiš sam presledico za confirmat upgrade in je to to v lajfu, ne rabiš tipk za premikanje

Povezava do prispevka

Nekaj se je zgodilo, od takrat ko sem nazadnje pisal sem odigral ene 6 iger, od tega sem v 4x prišel do 30 min. Včeraj nazadnje v tej 4 stopnji (stolp), in to prvič ko sem jo igral z kar enim likom ki sem ga testiral. 

 

Mal mi je dol padlo ker je očitno cela fora ta, da rabiš 3-4 evote in potem boš naredil lvl, pa skoraj nima veze kateri to so ali kako se oni med sabo navezujejo? Poleg tega imam pa za upgrejdat še vsaj polovico drevesa ampak bo pomoje ful hitro ker dobivaš 3-6k na run. Sem si pa upgrejdal exp perk skoraj na max, pomoje gre zato tok naizi. Na karakterje sploh nisem dajal poudarka ampak sem izbral enega novega in šel delat pa prišel do konca. :D

 

Kaj je fora tega zadnjega bossa da je tok lame? Neki se prisesa nate in lp

Povezava do prispevka
kemik reče pred 3 minutami:

Mapo že mam, če ciljaš to. 

Bom šel skozi levele :) 

Nope. Govorim o dodatnem meniju v glavnem meniju. Si že odklenil? V tistem meniju imaš pol razne queste ala premagaj bossa, ki je na specifični mapi, če 28 minut hodiš direkt dol :D . Saj te stvari so že zdaj na mapi, samo v tem meniju so zapisane. Mehaniko s karticami si že odklenil? To tudi fino razgiba igračko

uredilo bitje Chenier
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...