Skoči na vsebino

Oppenheimer


cin der

Priporočeni prispevki

pocast reče Dne, 24. 7. 2023 at 20:14:

Men je bil fajn!

Dokaj netipičen Nolan, vendar vseeno všečno. Kot ste že rekli, mogoče preveč političen prikaz in premalo znanosti...

Gledal v Cineplex Kranj, vizualizacija odlična...folk pa spet skret, sedaj kokice in srebranje ni dovolj, začelo so vejpati v kinu!

 

zato me kino ne vidi.

Povezava do prispevka

Gledal včeraj. Je kar filmčina tole, čisto vsi igralci oddelali fenomenalno. Me pa veseli še posebej za Cilliana, da je dobil en hud mainstream film in glavno vlogo.

Film se mi ni zdel predolg, v bistvu, vsak segment bi pa lahko bil svoj film. Čas je letel mimo, pa načeloma nisem neki ljubitelj teh biopicov.

 

+ joške 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 6 urami:

Vzameš VIP? jaz ne grem če ni VIPa

Šel sem na dan premiere ob 21.00 in ravno ta zadnji predvajan termin je imel dodeljeno najmanjšo dvorano, ki ima zgolj pleb stolce. Iskreno pa tako redko zahajam v kino, da pozabim na obstoj VIP sedežev :D 

 

Also, ni pavze.

uredilo bitje Slasher
Povezava do prispevka

Pohanim mesom :)))))))

Se vidi, da ne poznas ponudbe.

 

Drugace pa ja, ce bi prodajali pohano meso, bi folk jedu v kinu tudi pohano meso.. nauk zgodbe je, da ni kriv folk ampak kino, ker prodaja te zadeve, da zasluzi.. in se drago je postalo. Tako da verjamem, da vam ni ql

 

Meni pa grejo najbolj in skoraj izklucno na kurac uni, ki mi brcajo z nogo v hrbet sedeza.. brez tega skoraj ne gre.

 

To da je kaksen debil, ki prevec govori, je bolj redko. Oziroma verjetno ga ne slisim, ker pol filma jem kokice ;))))) Sam pizda jebat ga. Tej filmi so postali tako dosadni zadnjih par let, da so kokice skoraj, da primarna atrakcija

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Ja sej pol sem šel gledat ponudbo in najbrž smrdi nachos in omakce zraven (od deleč in v poltemi je zgledal na pladnju ko nek pohan mes-recimo sticky fingers). Ma pa men tud kokice smrdijo. Ko sem si jih doma pred leti delal v popcorn makerju, sem vsaj zase ugotovil da so mi ble v redu za jest samo, če sem jih prelil z malo  putra al pa ghee-ja, drugače nimajo nekega okusa. Ni mi pa jasno kako lahko folk požre tolk velke kible kot jih servirajo v kinu, ker jaz sem si s punco naredu eno merco za narest v popcorn mašini in je blo za oba preveč, ker se hitr naveličaš tistega papirnatega okusa - tud če je z dobro, okusno maščobo prelit. Pomoje vam dajo not v kokice poleg unga superirnega olja še MSG.......da vas mal zasvojijo in pol k prideš tja, se ti že sline cedijo zarad mononatrijevega glutamata - veđeta ruls :)))))))))

 

Jaz bi šel večkrat v kino kot grem zdaj. Samo me ne odvrača cena kart, ampak me odvrača vse kar se dogaja v kinu (žretje, govorjenje,.......) in pol rajši malo počakam in potem doma gledam.

 

Glede na to, da so pa zadnje cajte bolj slabi filmi, sem začel gledat pa starejše filme........

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

No danes sem šel gledat film Oppenheimer v cineplexx, 3 ure sta lepo minili. So pa sedeži tak tak, ne morem baš nekega luksuza pričakovati. 

Je pa en velik minus ta, da je premalo prostora med sedeži in se potem folk težko premika naprej in nazaj. 

Se pa strinjam, da je res nizka kultura konzumacije te kino hrane.  Se mi zdi da sem prvič videl da bi v kinu lahko folk prinesel neke trikotne čipse ali kaj so že. Kokice itak so standard. 

Nič, film je za še 1x pogledat na samem. 

 

Je pa vsaj zvočna pokritost dvorane bila super, prav dejansko občutiš učinke eksplozivnih sredstev. 

 

 

Povezava do prispevka
  • 5 tednov kasneje...

Zanimivo mi je brat o slabi kino kulturi, glede na to, da hodim v italijanska kina (original verzije filmov z italijanskimi podnapisi) in nas je ponavadi ene 5-10 not, tako da si vedno na komot in v miru. Zgodilo se je že tudi, da sem bil sam v dvorani :D

 

No včeraj pogledal (nas je bilo celo enih 12 :D) in meni je bil prav všečen film. Sem pa kot nekateri, pogrešal malo več znanosti. Me je pa zato navdušilo, da bi si pogledal kak dokumentarec ali preberem knjigo na to temo. Ni lih tako cinematski film, kot kak drugi Nolanov, ampak mi ni žal, da sem si ga ogledal v kinu. Zvočna podlaga se mi je zdela odlična in so se prav fajn tresli sedeži zaradi tega, ko je bilo treba. Tega ne bi imel doma na streamu :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...