Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

-wicked- reče pred 21 urami:

Ker pridejo za podoben denar ti verzije ane... 

 

za podoben denar, kot si dal danes za 3080 (al katero imaš?) bodo takrat, ko se bodo cene umirile - naslednje leto jeseni. :D

tako da ne sekiraj se, nisi se zajebal...ajde, če se izkaže da bo 3080Ti neka navita 3090ka z manj RAMa in da bo enih 20% hitrejša od 3080, mogoče še jaz prodam svojo 3080, pa kupim 3080Ti - samo ne vem kako bi to tehnično in nomenklaturno lahko izpeljali...

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 19 urami:

Js mam z njimi super odnos, tip je odziven in takoj nudi informacije, tk da nevem. Za1x nimam kej slabega rect.

 

Ej, kaj te zanima mogoče vseeno ASUS TUF 3080 OC ?

Prodam brez profita za 1021€ + pač tvoja poštnina...

 

Tako vprašam, ki zdaj sem glih dobil mail od Mlacoma, da so mi jo poslali - zgleda se nismo neki razumeli - jaz sem mislil, da so mi skenslali to naročilo. :D

Sem jim sicer pisal nazaj, da če pošta ni prevzela, naj ne pošiljajo - ampak če je slučajno šlo naprej in če hoče kdo, mu dam naprej brez zaslužka - seveda bom edino hotel kupnino vnaprej na račun...

 

Če pa ni šlo naprej, jo bo imel Mlacom na zalogi, pa lahko tam kupite. :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

 

Ej, kaj te zanima mogoče vseeno ASUS TUF 3080 OC ?

Prodam brez profita za 1021€ + pač tvoja poštnina...

 

Tako vprašam, ki zdaj sem glih dobil mail od Mlacoma, da so mi jo poslali - zgleda se nismo neki razumeli - jaz sem mislil, da so mi skenslali to naročilo. :D

Sem jim sicer pisal nazaj, da če pošta ni prevzela, naj ne pošiljajo - ampak če je slučajno šlo naprej in če hoče kdo, mu dam naprej brez zaslužka - seveda bom edino hotel kupnino vnaprej na račun...

 

Če pa ni šlo naprej, jo bo imel Mlacom na zalogi, pa lahko tam kupite. :D

 

Hvala kolega Stipe, sm ze placal predracun in "baje" pride moja na zacetku tedna:) sestav dve masini, eno zase in za tamalega. Win win situacija :D

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 2 urama:

Hvala kolega Stipe, sm ze placal predracun in "baje" pride moja na zacetku tedna:) sestav dve masini, eno zase in za tamalega. Win win situacija :D

 

ni panike - sem reku vprašam, čeprav vem da ni baš tako lepa, kot tista tvoja, ampak je tu in zdaj. :D

 

in veš da na nek način mi jo je res malo žal zavrnit - sem že pomislil, če bi stari i7-3770K to lahko poganjal. :D

pa še gretja potem nebi rabil zdaj pozimi, bi se mi na nek način povrnil strošek - ki koliko toplote to proizvede, to ne pomnim da bi mi kaka kišta približno tako toplo pihala. :D

 

 

Povezava do prispevka

Evo, moja 1660 super je šla nazaj na mindfactory, so refundiral brez problema.

 

zdej pa v iskanje nove/nadomestne, ampka zdaj očitno ni čas za nakup midrange/cheap grafike. Ko sem kupoval oktobra so bile cene za 1660 super za 100+€ nižje kot danes.

 

Torej kaj kupiti, da je primerljivo?

Gledal sem RX 550XT 8Gb DDR6, po specifikacijah bi mogla bit primerljiva za 1660 super, ampak je 100€ cenejša (okoli 250€ pri naših prodajalcih).

 

Bolha nima nič pametnega. Ima kdo kak predlog?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...