Skoči na vsebino

Grafične kartice


Priporočeni prispevki

rajc91 reče pred 17 urami:

Ja 5600 je smiselno sam je krepko čez bugdget. Sem našel pri enem slovenskem prodajalcu eno 1660 super za 250, sam zdaj majo te 1660 super tak slab priokus pri meni.

a to mi jo je kdo od vas speljal? :D

 

sem si rekel včeraj, da jo danes naročim, zjutraj odprem stran, da bom naročil - ni na zalogi :D

 

kdorkoli že, naj ti laufa!

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

Slika je fake, ker vemo da teh kartic se ne da dobit nikjer. :D

Zdaj pa samo še reci, da si kupil pri kakem AGTju ipd., pa ti sploh ne bomo verjeli :D

 

 

Agt it is:D

sm mislu, da bom za bozic koncno sestavu kisto pa nc ne bo. Salabajzerji od arctic freezer mi niso dal vijakov za pritrditev na maticno. Fuck.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 51 minutami:

 

ne me jebat - kako je to možno?

sploh nobenih vijakov, al manjka samo kakšen?

Vsi stirje manjkajo, ti ko za priklop na maticno. Fuck it. itq mi 280 ne gre na kisto in bi ga mogu dat na sprednjo stranico, kar pa ni priporocljivo.

 

Ko dobim vijake, bo popolnoma nov Arctic Freezer 280 na prodaj, ce koga tu zanima :)
 

Povezava do prispevka

 

tiesto reče pred 3 urami:

Vsi stirje manjkajo, ti ko za priklop na maticno. Fuck it. itq mi 280 ne gre na kisto in bi ga mogu dat na sprednjo stranico, kar pa ni priporocljivo.

 

Ko dobim vijake, bo popolnoma nov Arctic Freezer 280 na prodaj, ce koga tu zanima :)
 

 

 

če je kdo razmišlju o vodnem hlajenju, so teli arctic freezer II 280 med boljšimi na trgu.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...