Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

svaljek reče pred 1 uro:

Ma to kupčkanje zvezdnikov je čist brezveze. Dobimo bivšo JV v novi, nemški preobleki.

 

Rogliču bo zopet dopizdilo in bo šel nazaj v Adrio.

Sej ni kupckanje. Teli fantje imajo sponzorske pogodbe z redbullom. In teh pogodb ne bo vec ce ne bodo vozili za team redbull. Danes sm govoru z spec predstavnikom za CH in je reku da so se ze dogovorili z vsemi "biki" za sezono 25. Naj bi dal kar lep kupcek iz zepa Sinyard da se izpelje ta projekt z redbullom. Sam Spec CH je dal malenkost vec kot 50milj za sezono 25. Sem prvo mislu da se zajebava ko je omenu Wva. Letos ma spec 50 let in so sli v ta projekt in na ta imena bodo tudi pripravli limited edition frejme. 

Remco bo verjetno nadomestil Roglo po sezoni 25 za GC. 

Ce "slisim" se kaj bom napisal 

  • Račka +1 5
  • Na jagodo +1 2
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
Boris reče pred 3 urami:

Sem prvo mislu da se zajebava ko je omenu Wva.

 

Remco bo verjetno nadomestil Roglo po sezoni 25 za GC.

 

glede na navezo RB - WvA je IMO to jasen fiks. zdaj, ko mal razmišljam za nazaj, imam filing, da je tudi Lambertsov odhod iz Visme sprejel čisto preveč neprizadeto (glede na to, kako blizu sta si (bila)). :D

 

mislim, da lahko uporabniki cestne golazni RBju prišparamo 4-5mil/leto, če jim že zdaj povemo, da je to huda napaka. :D

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...