Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Jake the Mess reče pred 2 urama:

Ajmo Hawa a smo Ve le si la?

 

...to je neverjeeeeeeeeeeeeeeeetno, kaj se dogaja, ljudje?! :avadodo::cry:

 

Sjuk, tri dirke letos, trije podiumi. in to ena največjih dobričin v pelotonu, ki ima že celo življenje glavo dol, brezkompromisno gara in se razdaja za druge. tip, ki so ga nutricionisti skoraj frderbali in je že praktično nehal kolesarit, zdaj pa pri 34 zmaguje dirke - :ododava:

 

spet robčke rabim.

 

 

 

 

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 5
Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 1 uro:

Ste gledal zwift finale? Laura ni sla skozi. Ipak je prestara, podobno kot lani.

 

pri tipih pa Anthony bil cist salty zaradi resultata.

 

Sem pogledal ja. Ne vem, vse skupaj se mi je produkcijsko spet zdel mal half-assed. 

 

Mja za Lauro sem jst že takoj rekel, da je ne bodo vzel, ker je 33 al 34 stara. Plus da tud po cifrah ni bla primerljiva z ostalima dvema. Pa letos so itak že takoj naznanil, da bosta izbrana kandidata furala v development ekipah in ne v world tour glavnih ekipah.

 

Un Anton pa kr salty ja :D 

Povezava do prispevka

Kolikor bi res privoščil Lauri, pa vsaj po tem kar so prikazali, ne bi bilo fer, če bi ona dobila mesto. Na zadnjem kronotu je itak riknila, pa tud na zwift dirki je bila utrujena in ni dala tistega od sebe kar bi morala. Zgleda jo je res pobiralo v zadnjih dneh. Škoda, meni je simpatična punca, čeprav mi je bila Maddie mogoče še malo bolj :)

 

Anton pa legenda, this is a stupid decision :D dobr je bilo, k so mu rekli, da so po številkah precej blizu, on jim je pa kr prbil: Not really :D

Povezava do prispevka

če ima kdo pol urce viška, podcast z Roglo.

 

Navedek

On this episode, Steph and Anderl dive into the world of Primož Roglič. We sit down with him during altitude camp and ask him about his early years as a pro, his Biergarten meetings with Ralph Denk, and also get him to answer some questions from curious fans. You won't want to miss this one!

 

vikend pa nezadržno prihaja, wooohooooo. :limona:

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...