Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

dilar reče pred 1 uro:

 

Klasično so se contenderji predolg gledal :)

 

se absolutno strinjam. v tistem postu sem zgolj želel poudarit, da če bi bilo v Roglinem interesu, bi tisti skok z lahkoto pokril in (spet) pošolal vse.

 

saj načeloma itak vsi razumemo Roglo (in recimo Pogija na cestni dirki OI),- zakaj za kurac bi moral 60% časa ON pokrivat takšne skoke? :D

 

Shadow reče pred 1 uro:

Sam ku gledas te GC contenderje, vidis kok je Rogla tier nad vsemi na tej Vuelti. Mislm trenutno itak je sam Pog na njegov nivoju

 

ko sem gledal TDF, sem si sam pri sebi mislil,- ah, Pogi je tako močan, da mu tudi Rogla ne bi (z)mogel sledit. ko zdaj gledam Vuelto, ne mislim več tako...:D

 

also, najboljši post na Superman Lopez vs. Moviestar sem prebral na TW;

 

Navedek

How come there is no additional information about Lopez?

 

Well, Neftlix has an exclusive.

 

:D

Povezava do prispevka

Ne vem koliko vas spremlja Chad Haga na Twitterju. V glavnem na vsaki 3 tedenski dirki ima po etapi oversimplified povzetek. Je postal njegov zaščitni znak. 

 

Od danes: Stage 20: One top guy went for broke until his legs disappeared, another disappeared altogether, and the actual top guy nearly won and has nearly won. #LaVueltaOversimplified

 

Pa recimo

 

Stage 19: Several guys who really did not want to get caught just managed to hold off several guys who really wanted to catch them. #LaVueltaOversimplified 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 7 minutami:

Bernal se nemore primerjat z roglo in pogijem 

 

Mja, če ne druzga nima za burk v TT-ju, na klanc bi ga pa rad vidu v top formi + brez problemov s hrbtom prot našima. Sta pa tud po mojem še skoz mal spredi Pogačar pa Rogla.

 

Drugač pa šele zdejle vidu, da so Ineos in Movistar bli pred današnjo etapo že 3 men down. Je pomoje kr velko vlogo to odigral na današnji etapi, sploh v primeru Lopezovga kiksa.

Povezava do prispevka
gorann reče pred 9 urami:

kaksni problemi s hrbtom

 

na giru je blo ok a zdj so pa ze spet bolecine v hrbtu

 

Govorim za Tour lansko leto, ki je bla tud edina GT dirka, kjer so vsi trije nastopal. Na Giru letos je Bernal itak bil najboljši od vseh (zdej v kakšni konkurenci), ampak se strinjam, da sta Slovenca trenutno boljša, ker tipu pač če nč druzga zmanjka na kronometru, kjer bi mu oba nabila minuto dve, na klanc pa tip v normalnih okoliščinah ne more to nadoknadit prot njima, ker sta mu ob vsakem dnevu vsaj enakovredna, razen mogoče na višini, ki se pa itak preredko voz, da bi bla faktor.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...