Skoči na vsebino

Cestna golazen


Mutombo

Priporočeni prispevki

Rogla drugače malo pred pelotonom (z Affinijem), Kuss v pelotonu par sekund zadaj. 

 

Rogla se mi mal preveč zadi vozi, bo mel težavo priključit, če se Remco odloč, da skoč.

 

Fak, vreme pa bolj za Pogija danes kot za Roglo...

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 minuto:

...tole bo se nora Vuelta. dejansko jih je ocitno kar nekaj konkurencnih za koncno zmago. :D

 

Dobra Vuelat zaenkrat. Remco zna bit tud labiln za popizdit in še vedno lahko jutr spuši minuto čist za brezveze :D Vine bo pa kot kaže pobral tole :avadodo:

Povezava do prispevka

Uff minuto 15 vsaj jim je nabil Remco danes. Svaka čast mu, nimaš kej. Dobr je odpeljal. Mas pa tudi kot kaže spet v odlični formi.

 

Evo, Rogla minuto za Remcotom v skupnem. Neki je. BOmo vidl, kako bo uspel odreagirat :)

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

ta izgubljena minuta ne pomeni cisto nic.

 

se pa pac pricakovano vidi, da je Rogla zaradi znanih stvari verjetno res nekje na 75% - 80%, kot je povedal ze Plugge. 

 

bomo videli, ce bo to na koncu dovolj za top 5, ali mogoce celo za stopnicke. 

 

me je pa spet razpizdila ekipa Visme. v kljucnih momentih spet nikjer nikogar. 

 

se malo, pa bom tudi sam zacel verjeti Belgijcem, da je Visma v resnici poosebljena v WvAju. :D

 

bo pa res blazno zanimiva dirka, ker je kar nekaj precej enakovrednih kandidatov za zmago. dejansko se zna na koncu zgodit, da bo o zmagovalcu odlocal en sam klanec. 

Povezava do prispevka

That's not surprising since he had some major injuries from the TDF and only started cycling 2 weeks ago. I think he is doing ok, hopefully he can race himself back to form ready for the 3rd week. I don't Remco has even finished a grand Tour and this one will be a grilling race

Povezava do prispevka

Dolga je se. Meni sicer Roglic vceraj ni zgledal kot da je totalno mrknil, bolj sem dobil obcutek da se je zavedal svoje (dnevne?) forme in se odlocil, da bo raje odpeljal v svojem tempu, ki je bil zgleda se vedno prehud za vecino drugih :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...