Skoči na vsebino

Beef


Chris

Priporočeni prispevki

meni je bla top, taman dolzina in stevilo epizod, nikoli dolgcas, super odigrano, tempo skor perfekten, ne rabi nic vec sezon, razen ce ne probajo kakor true detective, ne vem kako se rece, vsaka sezona novi igralci, nova storija... super smesno na trenutke, fajn konc....toplo priporocam

Povezava do prispevka

azijci postajajo close second to the jews v mojem rankingu najljubših ras v serijah. 

 

hud bombonček mi je, da vmes tko omeni nek random shit in se pol pojavi v naslednjih epizodah BREZ, da bi ti eksplicitno povedal, da je blo že omenjeno - prava redkost danes. 

Povezava do prispevka

Eno je če napišeš, pizda je tale serija glupa, in zaključiš pogovor. Serija ti je glupa, jebiga sad.

 

Drugo je, če napišeš, da ne štekaš, zakaj je nekaterim serija ok. Izpade, kot da pricakujes, da ti kdo razlozi. Mogoce dvomis vase al nekaj.

 

Mogoče ti je pa serija glupa, in bi tista prva opcija bila boljša izbira.

Povezava do prispevka

mogoče malo konteksta, da se ne vleče neumnih zaključkov ko škrbava kurba tiče na cesti

 

serije še nisem pogledal do konca, sedaj sem v vegasu, tam ko se v hotelu prižge joint in gledam naprej, me zanima kam bo zadeva šla. 

 

hype sem zasledil v medijih + rotten je še do nedavnega imel 100%/100% manj kot teden nazaj. zato si noben ne rabi k srcu jemat, ker se nisem nanašal na to temo :D

Povezava do prispevka

Niti nisem vedel, da je taki hype okoli serije, ker serija ni zdaj ne vem kolko huda :D Pač zabavna je, še posebej začetek in par epizod na koncu. To je to.

 

Hype pomoje ker serija na prvi pogled izpade ne ravno tipična. Čeprav se kasneje razvija kot vse ostale spodobno narejene serije, kar se tice character developmenta. 

 

To je to, hvala za kontekst :D

Povezava do prispevka
moropfliposki reče pred 2 urama:

realno maš tudi ti težave z bralnim razumevanjem 

 

vama obema pomagam

 

- nikjer ne pišem, da mi ni dobra

- nikjer ne pišem, da ne štekam zakaj nekaterim ni dobra

 

a vidmo nek skupni poturjen imenovalec ?

 

 

1. Če ne razumeš zakaj se folk navdušuje nad serijo pomeni, da ti ni dobra. Mislim, mogoce ti je, samo da ne veš kaj pomenijo besede ki jih uporabljaš.

 

2. Točno to si napisal.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 59 minutami:

1. Če ne razumeš zakaj se folk navdušuje nad serijo pomeni, da ti ni dobra. Mislim, mogoce ti je, samo da ne veš kaj pomenijo besede ki jih uporabljaš.

 

2. Točno to si napisal.

 

če se ti dvigne kurac, ker s svojimi vsevednimi projekcijami rad porišeš predstave o drugih, be my guest! :D

Povezava do prispevka
kemik reče pred 59 minutami:

To temo sem odprl da izvem če je serija vredna mojega časa. Še vedno ne vem. :D

 

Se bom zanesel na imdb (lolz boomer uporablja imdb) in še vedno gledal samo serije, ki so bližjje 9 kot 8, worked so far. 

Ma nima neke blazne globine, ne boš odnesu nobene modrosti v lajf od nje, ni nobene večje umetniške izkušnje, je zelo obrtniški izdelek za množice, ki nagovarja tipične težave malega človeka današnjega časa in to počne na kul način. Cela orgija dogodkov in preobratov se razvije iz najbolj banalnega dogodka (ko ti nekdo trobi na cesti za brezveze) in to pritegne, ker skoz šalta med resnostjo in otročjostjo/banalnostjo in s tem v bistvu kaže, kako smo odrasli v resnici otročji. Ima pa zelo simpatične like, seksi kitajko v glavni vlogi, pri kateri filingi šaltajo med tem da bi jo poročil, divje fukal in izšamaral, njenega moža, ki preide iz mega loleka v tipa, s kirim bi hotu bit frend itd ... Ne boš se dolgočasil in ne bo ti brezvezna, ne boš pa ničesar zamudil v lajfu če je ne pogledaš.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka
moropfliposki reče pred 4 urami:

ali drugace, cetudi si serija ne zasluzi toliksne pozornosti ter publicitete, torej ne upravicuje medijskega hypea, je za pogledat :D

Ja dej probi še malo bolj na silo upravičevat svojo izjavo. Dobesedno sem napisal zakaj je folku všeč, ker so elementi, ki pritegnejo, očitni. Seveda pa ni serija noben umetniški izdelek, ampak to že dolgo časa ni več bistveno.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče Dne, 22. 4. 2023 at 11:22:

Ja dej probi še malo bolj na silo upravičevat svojo izjavo. Dobesedno sem napisal zakaj je folku všeč, ker so elementi, ki pritegnejo, očitni. Seveda pa ni serija noben umetniški izdelek, ampak to že dolgo časa ni več bistveno.


ni problem kar si napisal o seriji, problem je tvoje dojemanje banalne izjave ( katera lahko pomeni vec stvari) ter posiljevanje le te z lastnim kontekstom. 

 

kot da bi na tvoj prvotni odziv odvrnil; ne hvalim se in nato razlagal kako in kaj, slovar levo desno. raje sem se odlocil, da te ni brati dobesedno. upam da ne odvrnes, da edino kar se posiljuje so zenske v vojni in fantki v zaporih. 
 

sem mnenja, da dobro razumes uporabo prenesenega pomena, uporabo besed in zvez v razlicnih kontekstih in razumljivo se s tem ne nanasam na nic posebnega, nadpovprecnega - vsi to razumemo, se pa stvari razgubijo z notranjim prevodom. edini logicen sklep je, da v odziv vstopas s custveno prtljago. drugi dve opciji sta, da si ali neumen ali pa troll.
 

Povezava do prispevka

Valda da ti je lahko serija popolnoma ok/vsec, ampak ne stekas hypea, ker je umetno medijsko ustvarjen.

 

Tko je blo meni z The Last Of Us, no, proti koncu je bilo ze vsem tako. Mediji so napihnili reklamo/hype do amena, v osnovi je pa pac ok serija oziroma obrtniski izdelek.

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...