Skoči na vsebino

[multi] Dragon's Dogma 2


Priporočeni prispevki

Armando reče pred 3 minutami:

Kakšne mašince pa imate to?

Sam imam Ryzen 3600,3070ti in preostalo nekako v tem rangu pa me zanima če bi to sploh laufalo glede na to koliko problemov imajo drugi.

Kaksna resolucija?

Ne vem ce imas 1080p bi slo, vrjetno boljse kot na ps5

 

Sam v mestu je problem, ker je igra cpu bound in tudi ce imas najjaci cpu steka, ker je neki slabo optimizirano z npc AI al neki

 

Drugace ps5 ima pomoje slabsi gpu kot tvoj oz vsaj tam tam ne vem tocno

 

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 26 minutami:

sej ni spoiler

bolj qol

vec spoilerjev je tle v temi ko pisemo kaj smo "doziveli" to je sigurno

Ma kurac. To opisovanje popotovanja je tako površinsko, da ne spoilaš absolutno ničesar.

Medtem ko ti tej YT videi pokvarijo samostojno odkrivanje mehanik igre, ki ti dajo ful zadovoljstva, če jih pogruntaš sam.

 

Končno igra, ki te ne vodi za rokico, pol pa greš iskat YT videe, ki te vodijo za rokico. Skregano z vsako logiko imo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Armando reče pred 5 minutami:

Jep 1080p in nič več, 144hz monitor imam sicer.

 

Škoda, da ni demo verzije za sprobat.

 

Enka mi je bila nora sicer.

Ma ja glej safe.. boljse ti bo delalo kot na ps5 in ocitno vidis, da se ne pritozujejo nad performansom

 

Ne vem moj kolega ima 3080ti in igra na 4k mu dela ko meni 70 80 fps

 

Sam mesto je pac malo jeba sam ok pod 30 ti ne bo padlo.. open world pa bos imel 60 ziher pomoje na tvpji resoluciji

 

Das tam na dlss performance ahadows na low in je

 

Drugace mislim, da ce kupis na steamu lahko refundas, ce nisi zadoovljen s performansom

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 minutami:

Ma kurac. To opisovanje popotovanja je tako površinsko, da ne spoilaš absolutno ničesar.

Medtem ko ti tej YT videi pokvarijo samostojno odkrivanje teh zadev.

Končno igra, ki te ne vodi za rokico, pol pa greš iskat YT videe, ki te vodijo za rokico. Skregano z vsako logiko imo.

Dobro dobro.. vsak igra ko mu pase, sej ne rabis gledat video, ce mislis tako.. nebi ga objavil, ce bi mislil, da so neki hudi spoilerji

 

Sem upal, da smo ze prerasli te spoiler debate

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
Armando reče pred 50 minutami:

Kakšne mašince pa imate to?

Sam imam Ryzen 3600,3070ti in preostalo nekako v tem rangu pa me zanima če bi to sploh laufalo glede na to koliko problemov imajo drugi.

Jaz mam 3800x in 3070. Laufa mi tam nekje 30-70FPS na mid-high z DLSS Balanced na 1440p resoluciji.

 

Spil je ful CPU heavy, tko da tebi bi imo slabse zaradi nizje frekvence in manj jedr.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka

Drgac pa fak, kazem kolegu mal na Discrodu spil. Srecam enga minotavra, evo da vidi combat, da ne bodo samo 1shot goblini. Ga tepemo in naenkrat uleti iz 3pm en VonGriffin. Minotavr je glih sred charga, ko model pristane in ga samo BTFOja :avadodo:

 

Nam je ratalo celo fentat oba. Carsko, zmajev se se zmeraj ne upam pipat.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

@BigBoss82 Saj se samo pogovarjamo. Sorry, če je izpadlo kot neko pizdenje. Zdaj ko berem za nazaj zgleda res tako.

Ne vem zakaj sem nadrkan. My bad.

Verjetno se mi zdi bolj samoumevno kot je v resnici.

ja neki si nadrkan danes.. najprej sem mislil zaradi josk sam ponavadi you can take a joke.. vrjetno si samo nadrkan zaradi vremena al neki

samo na sreco jaz nisem in razmem tako na ni panike =))))

Povezava do prispevka

Mene je una Chimera res razočarala, še posebej, ker se fightaš v neki areni v jami brez nobenih mobov al kake kompleksne okolice, ki bi lahko bombala zadevo.

Res krneki, če primerjam z bojevanjem z Griffini v open worldu, kjer mi je vedno teklo dosti bolje. Ful nerazumljivo.

Povezava do prispevka

  

AMF reče pred 11 minutami:

warrior classa

 

 

 

Men je pa prov huda.

 

Ko whifnes chargan overhead strike al w/e je ze.

 

Pure rage.

 

Drgac sem sel po Buzzkillovem progayming tipu in vzel speed, heal protection in dispel spelle. Ko pade dol rdec bubble, to je mesoreznica.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
Vučko3 reče Pravkar:

@ke_kit waterfall cave, kako naj pridem do tiste lojtre? a je neka fora, da pridem z druge strani, al sem kaj spregledal? 

Po moje mešaš z eno drugo jamo. Waterfall Cave je bolj na severu. Not pa prideš normalno po skalah čez reko in mimo slapu.

V un drug cave sem jaz prišel tako, da se je Fighterka pawn postavila na rob griča, ki je zraven lestve in me vrgla čez s ščitom. :D

Je pa tam zraven še en vhod/izhod, če malo plezaš po bližnjih skalah.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Po moje mešaš z eno drugo jamo. Waterfall Cave je bolj na severu. Not pa prideš normalno po skalah čez reko in mimo slapu.

V un drug cave sem jaz prišel tako, da se je Fighterka pawn postavila na rob griča, ki je zraven lestve in me vrgla čez s ščitom. :D

Je pa tam zraven še en vhod/izhod, če malo plezaš po bližnjih skalah.

Nope, chimera cave, torej waterfall cave. Mimo slapu in not. Pol prides v en del, in nad tabo je lojtra, ampak tista ko moras bit gor, da je droppnes dol. Zraven lojtre je seeker token. Ne vem pa kok naj gor pridem

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Nope, chimera cave, torej waterfall cave. Mimo slapu in not. Pol prides v en del, in nad tabo je lojtra, ampak tista ko moras bit gor, da je droppnes dol. Zraven lojtre je seeker token. Ne vem pa kok naj gor pridem

Ajaaa, mislu sem, da iščeš dostop do jame. Sry, blunder. No, sam da si rešu. :D

 

Also, kako faking carska peripetija se mi je ravnokar zgodila :avadodo:

Pridem do nekega stolpa in opazim, da je na eni visoki skali nek chest, zraven pa gnezdo. Hmm, ni šans prit gor.

1711491957746.jpg?ex=6615c0a7&is=66034ba7&hm=9f04d08fc3c2273ba38851e45c5451c603f91b4f005b573585933e4129318f77&=&format=webp&width=1442&height=812

 

Pogledam naokoli in opazim Harpije, ki krožijo nad stolpom.

1711491957752.jpg?ex=6615c0a7&is=66034ba

 

Si mislim, ma neeee, ni šans, a res al kaj? :D In pičim gor.

Sledilo je tole.

Prej se mi sploh ni sanjalo, da se da kaj takega. :D

Capcom :avadodo:

Dragon's Dogma :avadodo:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...