Skoči na vsebino

Primera Division


ronaldinho

Priporočeni prispevki

Škoda, da kravatarji na španski zvezi nimajo kančka zdrave kmečke pameti, kot jo ima 16-letni mulc. 

 

 

 

You have gained seven kilos of muscle mass in a year.

 

Yes, since the preseason. Six something.
 

How much you grew? And weight?

 

I have gained about four kilos in weight and two centimeters in height this year. I'm at 1.81 now.

 

Have they given you a maximum height margin?

 

No

 

Do you do a lot of weights a week?

 

What physical trainers tell me with a plan according to my age.
 

 

Povezava do prispevka

Nagelsmann, če bi šli po novega trenera ampak itak nisem (več) za to. 

 

Naj Xavi ostane, sploh po tem kar je pokazal po novem letu. Ni neka top kvaliteta ampak se mi zdi da počasi napreduje in se uči. Najbolj pomembno je pa, da dobro dela z mladimi kar je trenutno najbolj pomembno. No pa tudi rezultati konec koncev niso slabi, če stvari postaviš v kontekst. V prvi sezoni je ekipo popeljal z 8ga do 2ga mesta, v naslednji sezoni je gladko osvojil La ligo, v tretji je pa blizu polfinalu LP pa mislim, da bi bili tudi v ligi zelo blizu Realu če se vsaj MATS ne bi poškodoval (da o drugih poškodbah ne govorim). Vse to z raznimi najstniki in free agenti, z klubom na pol v bankortu, brez stadiona in z raznimi aferami. Sem ga vedno podpiral, le tam pred novim letom se mi je zdelo da je izgubil kompas ampak je ekipo vrnil na pravo pot in si zasluži nadaljevati. 

 

Še najraje bi videl, da Xavi ostane ampak okrepi trenersko ekipo, da ne bodo tam samo njegovi prijatelji in sorodniki ampak naj se zgleduje po Pepu, ki ima ob sebi vedno kakega velikega strokovnjaka. Pa seveda okrepitve pri zdravniški službi in pri kondiciji, da se poškodbe spravijo v normalo. 

 

Kloppa pa IMO nikoli ne bo. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Sam bi tudi rajši videl, da Xavi ostane a po mojem se je dokončno odločil za odhod.

 

Rafa je opravil odlično delo z B ekipo in glede na to, da verjetno ne bo novih okrepitev bi bilo dobro imeti nekoga, ki bi nadaljeval z razvojem mulcev v prvi ekipi in vpeljal še kakšnega novega, zato se mi ne zdi napačna izbira. Pač začasna rešitev, potem se pa lahko drugo leto pripelje koga bolj preverjenega, ko se bo situacija malo izboljšala. Sam ne bi povsem odpisal Kloppa, ker ima rad vlogo outsiderja in Barca v trenutni situaciji proti Realu z Mbappejem bi to sigurno bila. Če ne on pa mogoče Amorim, RDZ ali pa vrnitev Luchota, čeprav temu nisem najbolj naklonjen. 

 

 

also, Raul Garcia gre v penzijo po koncu sezone. Tretji igralec na večni lestvici po številu nastopov v La Ligi (trenutno 602) za Zubijem in Joaquinom (oba 622).

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Jaz pa za Xavija mislim, da bo ostal ampak tega še nočejo dati v javnost, da se ne prekine ta momentum. Bomo videli, mogoče bo že danes kaj več jasno. 

 

Ne vem, jaz sem že pošteno naveličan, da se nikoli ne pripelje dokazanega trenerja in se ne slepim, da bi bilo to le začasno. Ja mogoče bi Rafa bil le eno sezono potem bodo pa spet šli po novega amaterja tako kot vedno. Ne verjamem, da bo naslednje poletje situacija tako drastično drugačna, da bi si klub lahko privoščil top trenerja (pa itak si ga sploh ne želijo, treba je pripeljati amaterja z Barca DNA ane? No za Kloppa bi verjetno celo naredili izjemo). Finančno bo vse skupaj verjetno zelo podobno oz. še slabše, ne verjamem da se bodo že v naslednji sezoni vrnili na Spotify tako, da se bo IMO finančna agonija nadaljevala tudi v 2025. Ne verjamem, da bi Klopp želel priti sem v taki finančni situaciji, da se Laporta vmešava v random odločitve, da se mora zajebavati z raznimi aferami, da ne kupiti nobenega igralca, da mu bodo srali z posestjo itd. Klopp je bil v BVB in Liverpoolu bog i batina z vsemi pooblastili, tega v Barci ne bo. Jaz bi si ga zelo želel ampak mislim, da je preveč pameten da bi se spustil v to. V najboljšem primeru se letos ali naslednje leto vrne Lucho, ki je ok ampak bi IMO vse ostalo zelo podobno z boljšo fizično pripravljenostjo. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
reder reče pred 32 minutami:

Jaz pa za Xavija mislim, da bo ostal ampak tega še nočejo dati v javnost, da se ne prekine ta momentum. Bomo videli, mogoče bo že danes kaj več jasno. 

 

Ne vem, jaz sem že pošteno naveličan, da se nikoli ne pripelje dokazanega trenerja in se ne slepim, da bi bilo to le začasno. Ja mogoče bi Rafa bil le eno sezono potem bodo pa spet šli po novega amaterja tako kot vedno. Ne verjamem, da bo naslednje poletje situacija tako drastično drugačna, da bi si klub lahko privoščil top trenerja (pa itak si ga sploh ne želijo, treba je pripeljati amaterja z Barca DNA ane? No za Kloppa bi verjetno celo naredili izjemo). Finančno bo vse skupaj verjetno zelo podobno oz. še slabše, ne verjamem da se bodo že v naslednji sezoni vrnili na Spotify tako, da se bo IMO finančna agonija nadaljevala tudi v 2025. Ne verjamem, da bi Klopp želel priti sem v taki finančni situaciji, da se Laporta vmešava v random odločitve, da se mora zajebavati z raznimi aferami, da ne kupiti nobenega igralca, da mu bodo srali z posestjo itd. Klopp je bil v BVB in Liverpoolu bog i batina z vsemi pooblastili, tega v Barci ne bo. Jaz bi si ga zelo želel ampak mislim, da je preveč pameten da bi se spustil v to. V najboljšem primeru se letos ali naslednje leto vrne Lucho, ki je ok ampak bi IMO vse ostalo zelo podobno z boljšo fizično pripravljenostjo. 

Zakaj točno že ne, če so pred rokom?

Povezava do prispevka

Ker se taki veliki projekti skoraj vedno zavlečejo in ker spremljam gradnjo in se mi kot laiku zdi nemogoče, da bo to razsulo v pol leta lahko sprejelo gledalce. Danes so komaj dobro položeni temelji, čez pol leta bodo pa že gledalci? No, saj lahko da se motim, itak nimam pojma ampak v vsakem primeru neke ogromne finančne inekcije zaradi stadiona naslednjo sezono še ne bo. 

Povezava do prispevka

10-letni zakup za podjetja, ampak je treba rezervirat oz. plačat vnaprej. Ostale lože se bo pa verjetno lahko sproti najemalo ali odkupilo za posamezne tekme ali pa celo sezono. 

 

The new Spotify Camp Nou will have 115 VIP boxes, twenty will be Very Vip Suites and the remaining 95 will be Boxs. Likewise, 62 of them will be destined for companies and the other 53 will be used for specific commitments, more exclusive spaces with capacity for twelve people.
 

Although the club's roadmap involves not returning to the new Spotify Camp Nou until next November, FC Barcelona has already put up for sale all the boxes aimed at companies (62) for the next ten years, already with many of them committed.
 

Likewise, if it manages to sell the 62 boxes for companies, the club would inject one hundred million euros into its coffers for the next year, since one of the conditions to access them is to advance the payment of the ten years with a first disbursement 60% on July 1 and the other 40% in the summer of 2025.
 

https://www.palco23.com/clubes/fc-barcelona-preve-ingresar-100-millones-a-traves-de-los-palcos-vip-del-nuevo-camp-nou

Povezava do prispevka

Bi moral verjetno še dve sezoni potegnit glede na to, da pri Valverdeju ni več v prvem planu. No, pa tudi v drugem ali tretjem ne. Letos je samo 13 nastopov s klopi zbral v ligi, ampak skupaj manj kot 200 minut. Tako da se rajši lepo poslovi z osvojeno Copo. :) 

 

 

reder reče pred 9 urami:

Ampak velik del tega denarja bo šel itak za poplačilo kredita tako, da to na ekipo in FFP itak ne bo kaj veliko vplivalo?

 

Vsak dodatni prihodek pozitivno vpliva na FFP. Koliko od teh domnevnih 100m bo Tebas dovolil vključiti v izračune SCL je pa seveda drugo vprašanje.

 

Krediti za stadion se bodo začeli odplačevati po koncu prenove, ko naj bi klub letno pridelal okrog 250m prihodkov s strani Nou Campa in iz tega naslova se bo potem odplačevalo investitorjem. Je pa celoten plan odplačil tudi zelo fleksibilno zastavljen. 

 

The financing is with some of the main prestigious financial entities around the world. It has different instalments to be paid progressively at 5, 7, 9, 20, and 24 years, with a flexible structure, including a grace period. The Club will start to repay the operation once work has been completed on the stadium, using income generated by the Spotify Camp Nou, which is forecast to be around 247 million Euro per year.

Povezava do prispevka

Zaragoza bo prenovila La Romaredo. Obstajajo možnosti, da bodo vmes dve sezoni (25-26 in 26-27) domače tekme igrali na začasnem stadionu, ki bi ga postavili kar na parkirišču Expa. :avadodo: Kapaciteta naj bi bila 20k in bi jih stalo okrog 10m. Bi pa s tem omogočili, da bi se dve leti prej vrnili na Romaredo. Prenova slednje naj bi znašala okrog 240m, povišali bodo kapaciteto iz 34k na 43k. S tem bi tudi zadostili zahtevam FIFE, da bi lahko gostili tekme SP 2030.

 

In še za zanimivost, letos so v Segundi prodali čez 28 tisoč sezonskih kart, samo 7 klubov v Primeri jih je več. Upam, da se kmalu vrnejo v La Ligo, čeprav najprej si bo treba sploh zagotoviti obstanek v Segundi. 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...