Skoči na vsebino

[PC] New World "MMO" by Amazon


Priporočeni prispevki

https://www.newworld.com/en-gb

 

Ne bi glih nakladal o tem skozi kako težaven development gre ta špil, če kdo vsaj malo spremlja potem ve zakaj se gre. Trenutno naj bi bil (že) tretji uradni launch date nekje early 2021.  

 

Sem se odloču odpret temo, ker je trenutno od August 25th to September 4th "public" open beta. Sem aktiviral špil na Steamu in ga pognal, pa sem skoraj takoj underwhelmed nad tem kako Alpha filing ima še to. Po poliranju, grafični podobi in po tem kako fakin zmazano se mi vse skupaj zdi na 1440p na TVju. Še na 4k se ne morem znebit filinga zmazanosti.

 

Igra kdo, oz. ob probal kdo?

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka

Oj, jst sem presenečen dobil invite za ta preview. Jst nimam tako močne mašine, da bi full spec grafiko poganjal na 1440p.
glede na to, da zadnji čas igram samo SWTOR mi grafika deluje zelo napredna in je raje ne bom preveč komentiral :P

 

Kar se pa tiče bojevanja se pa kr strinjam... Ni ravno čudovit se strinjam. Je pa meni dobrodošla sprememba, ki zahteva nekaj malo skilla, da premagaš sovraga. 

 

Mi je pa všeč to, da lahko kupiš hišo v naselju kot tudi open world PvP, ki ni tako zloben kot je pri Albion online :)

Povezava do prispevka

Grafika je v bistvu precej porazna za nov MMO. Dejansko ma kak GW2 precej bolj dodelano grafiko kot tole, pa gre za 8 let star špil.

Ne vem sicer kako jim skaliranje grafike deluje, ampak kot pravim med 1440p in 4k na TVju ni blo razlike. Kot da resolucija in PPI ne bi bla povezana al neki.  

 

Sem si vzel hatchet za weapon in zbuildal tist OP build, ki ti z vsakim light attackom doda 10% na damage in perk ki ti regenerira 20% heatha, ko fentaš monsterja. Prvič OP build, drugič popolnoma boring ker je samo button mashing...

 

Zanimal me je kakšen je build shiled + sword, pa je trenutno popolnoma unplayable ker je fighting tolk clunky, da brezveze.

 

To, da se rabi skill za špil ne vem, mogoče se ne bi glih stirnjal ker kot rečeno, s pravim buildom je samo button mashing in dodge, block in timing sploh niso važni.

 

Tole bo IMO giant flop oz. bo totalno nišna zadeva, če jo amazon ne skensla.

 

Fak, kar ni mi da bi še probal :mehkoblato:

Povezava do prispevka

Hja, weaponi so hudo nedodelani. Meni je recimo Musket najbolj fin weapon, pa delaš drekav DMG z njim. 
Poleg tega sem poizkusil še hammer in fire staff pa se je izkazalo, da niso baš nek dmg dealer. Zaradi tega pa sem se prestavil an sword & shield build, ki je vsaj nekak decent DMG.

 

Upam, da je tole res early alpha špil, ker mu manjka veliko dodelave in predvsem usklajevanja vseh itemov. 

 

Očitno je MMO kot žanr čisto v zatonu. Zadnje upanje polagam na Ashes of Creation, katerega razvoj bo pa tudi vsaj še 3 leta trajal.

Nič, grem nazaj v SWTOR, ki mi je vsaj lahkoten in nežen :D

Povezava do prispevka
  • 10 mesecev kasneje...

evo, zadeva bo šla iz alphe ponovno v beto potem pa release avgusta.

 

sicer se pa trenutno suče nek nov škandal okrog tega špila. nekaj userjev je reportalo, da jim je njihov RTX3090 dobesedno umrl, ko so furali New World. nekaj na foro neomejenih fpsjev v menuju. :avadodo:

 

https://www.windowscentral.com/amazons-new-world-bricking-rtx-3090-graphics-cards

Povezava do prispevka
Navedek

Grafika je v bistvu precej porazna za nov MMO. 

This, glede na to da rip_a 3090ke je res kekinho

 

Sm gledu mal Lirika k je igral, ni me preprical.

U bistvu sm pol s kolegom debatiral stare MMOje, odpru sugar free monsterja

*PTSCHhhh*

in reku "they just don't make them like that no more "

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Jest sm mel alpho in je blo treba limitirat na 60 fps, brez limita je mela grafa(3070) takoj 90c+.  Pa tut že na 60 je blo velik bolj vroče vse skupej, kot druge igre.

uredilo bitje Sefo
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Napredek iz alfe je, so velik naredil v enem letu, kle sm pozitivno presenečen.  Ni pa igra nič posebnega, above average.

 

AI šekr slab, za pohvalt je nov UI in še kakšne manjše spremembe, k jih ne opaziš če nis prej igral. Od endgama pa nasploh contenta loh pogledaš vse dost hitr na youtube/twitch.

 

 

Povezava do prispevka

Dodal so ene 5 dungeonov pa holy trinity sistem(tank/heal/dps), en battleground 20v20, achievement sistem, rework dost starih mehanik. Nism igral nekej časa alfe in k sm probal tole beto je opazen napredek.

 

Če bojo delal v takmu tempu naprej zna bit ok. Velik problem zna bit tut cash shop kasnej, odvisno kaj dodajo notr.  Pričakovanj tko nisem mel velik, za ene par mescov contenta bo :D

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 1 uro:

Za cash shop me boli kurac, dokler ne zacnejo dodajat zadev, ki niso kozmeticne narave.

 

So rekli, da naj nikoli ne bodo dodajali p2w stvari.... Bomo videli.

Jst bom verjetno kupil zadevo enkrat v jesenskem času, ko bom imel tudi malček več časa za gaming.

 

Meni kronično primankuje nekega fresh mmorpgja. Do izida Ashes of Creation pa bo bržkone trajalo vsaj še 2 leti

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Ste sprobali open beto ta vikend?

 

Kaksni so vtisi?

 

Meni so enolicni questi, in polno setanja med njimi, dost bedni. In igras hrcka s harvestanjem/minanjem/butcheranjem med potjo do le-teh.

 

Combat mi je bil malo bolj zanimiv, se moras celo umikat udarcem in ni pac mindless nabijanje (kar se mogoce kasneje spremeni). Najbolj carski mi je pa fishing. Dober minigame za zabijat cas.

Povezava do prispevka

Takšne vtise kot dobiš u do ene 5 ur igranja, tak je nakonc tut špil. Vsak levelanje do max. 

 

Vmes maš še kakšne instance, tist battleground, war za cone pa world pvp. 

 

Kasnej se ti te stvari mal poglobijo, crafting in gear. Drugač pa to kar vidš nazačetk to več al manj dobiš.

Povezava do prispevka

Sem igral zadnji dan bete in sem globoko razočaran.

Grd je (zelo grd, glede art style nič ne paše eno ob drugo, prav šokantno grd je pravzaprav), animacije podn od podna.

Questanje, combat itd pa prežvečeno in nenavdahnjeno, kot da se  zadnjih 20 let sploh ni zgodilo.

 

Verjetno se da fino not padet in igrat, samo jaz sem potihem pričakoval neki res svežega, ne pa tole.

 

Hard pass  zame. Samo še Palia me zanima v prihodnje, pa še to samo zato ker je moja čisto v Animal Crossing in bi to lahko skupaj igrala.

uredilo bitje nsignific
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...