Skoči na vsebino

[PC] New World "MMO" by Amazon


Priporočeni prispevki

Midgard na 4-5k queueja.

 

Bi se mogoce dalo prezivet (se logiras za juzno pa si zvecer notr) samo kaj ko fases "too many requests" error sred queueja in te fukne ven, tko da se afk ne mors jit (ker imas kratko okno po tej napaki, da prides nazaj v queue).

 

ggwp

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

Okej dostopen?

 

Ne model, bukvalno noben ni bil vceri okej dostopen, ker sem eno uro z lastnimi ocmi zijal not v seznam serverjev s queujem po 3-5k igralcev, PC Gamer pravi my ass, lol

 

Okol osmih zvecer se je pojavlo 20 novih serverjev na sreco, sam ne vem, kako mislijo tole folgat, razn ce bojo cez mesec dni vsi pozabli, da ta spil sploh obstaja. Ker zacenjat na novo vsakic, ko bo dva jurja ljudi v queueju in se nam ne bo ljubilo cakat, je komedija

Povezava do prispevka

upam da se sedaj stabilizira. V treh dnes sm uspel danes zjutraj igrat pol ure pred sihtom. Vceraj bil queue od 16-21 pol sm su off k se mi ni dalo vec cakat 

mi je pa igra do sedaj lvl 7 super. Malo me moti premikanje modela. Ampak se bom verjetno navadil. Po 20letih wowa se precej leseno premika. Dober je nacin fightov. Nimas rotacij. 

Povezava do prispevka

Na Hades čakamo tut po cel dan u queue. Loh te vrže dol sred q, pa pol spet od začetka. Če te disconnecta, crasha je takoj spet q. 

 

Če mislš sred dneva logirat pa igrat na zlo velik serverjih ne boš pršu gor preden greš spat :D

 

Kle gor mate prbližne ure čakanja. 

 

https://newworldstatus.com/?darkmode=nao

Povezava do prispevka

Men je uspelo brez pavze bit gor od kake osmih zjutri pa do dveh popoldan, ko mi je ven fuknilo graphic driver error

 

Pa od kakih petih dalje do mal prejle

 

Vlece spil, presenetljivo vlece. Proper oldschool MMO filing s tem minanjem, podiranjem dreves in lovljenjem rib. Questi so stari dobri go and fetch me this and that, ratajo hit monotoni. Lvl 19 zaenkrat, sem mislu grindat faction queste dans do 25 za naslednji faction rank in dungeone, sam se mi gladko ne ljubi vec

 

Spilam pa trenutno ice gauntlet in life staff, prej sem namest gauntleta fural rapier, sam je ice gauntlet cist OP za crowd control, life staff pa rabim za dungeone

 

Do sedaj me je zajebal tocno en quest, ki se ga ni dalo completat, al pa me je RNG rollal pri dropih in sem ga mogu abandonat

 

Dosadno je edino cakat na high pop serverjih v nedogled za dolocene low spawn rate mobe, ki so del kakega questa, ki ga hkrati opravlja vec playerjev, pol pa cakas ko kreten, da se respawna in tut potem ti ne uspe landat tista 2 hita :D Na sreco se vedno pogrupiramo v eno skupino, da lahk vsi naenkrat opravijo quest

 

20211001132948_1.thumb.jpg.863f3fc5802eaba08801ce9fbdff3a31.jpg

 

Z naslednjim tednom bo baje mozno prestavljat char iz serverja na server ampak samo dolocen cas, kolker sem razumel. AFKjat se by normal means, ne da. Autorunning v zid preverjeno ne pomaga, kakih 20 minut te pusti, nato te pa kicka. Remote desktop od razpaljota na tej strani deluje okej, juter si spisem skripto za AutoHotkey pa nafukam not random inpute. Eni nimamo cajta v q-ju cakat v nedogled :D

uredilo bitje 5Stringed
Povezava do prispevka

Jst mam to sreco da delam od doma, tko da se lahk fuknem v queue in cao.

 

Zdaj so vsaj pofixal tist error, ko te je vrglo iz queueja, tko da se pocis v queue preko remote desktopa in gres po svoje.

 

Sem pa lvl22 atm, enako furam life staff in ice gauntlet.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

Pizda, sam kolk folka pa kupuje resource na marketu in se jim ne ljubi ven iz mesta it nabirat :D:D

 

Iron ingotse prejle fuknu na market, v roku treh minut zginli dol, pa dva traveler satchela sem se dal oba po 200 ceno gor, enga je ze kupu en sucker

 

Also, pecanje rib je majka. Fish fileji in fish oil gre trenutno za med na marketu. Vse ribe se splaca salvegat in prodat, dnar kr sam od sebe prleti :)

 

Ice gauntlet pr men daje faking 220 dmgja na heavy attacku, je pa res, da mam inteligence na 45 al neki. Oni stolpi level 25 padajo kot za salo, pa ta ice storm ability je must have :)

Povezava do prispevka

Za faction advancement quest - v journalu pise, da rabis bit lvl 20 ampak v resnici se quest activatea ko si na lvl 24, sam povem, da nebote za brezveze lazli okol po mapi :D

 

Also, Syndicucks4Life

 

Also #2 - AutoClicker ( https://sourceforge.net/projects/orphamielautoclicker/ ) je must have. Se ne rabis zajebavat z remote accessom, ko si seveda enkrat na serverju :)

uredilo bitje 5Stringed
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...