Skoči na vsebino

Twisted Metal


ArtaX

Priporočeni prispevki

Jaz sem pogledal tri dele, po eni strani zelo simpatično, po drugi strani mi je pa tovrsten humor prisiljen/brezvezen. Vsaka druga vrstica mora biti nek punchline. 

 

Bom verjetno pogledal celotno sezono, ker so itak kratki deli, ne bo mi pa tole nek blazen presežek. :) 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

Včeraj sem pogledal zadnji del sezone.

Mislim, ni to neka serija, da jo greš gledat zaradi resnosti in pričakovanja globine. Meni je bil fun watch. Sploh Sweet Tooth :D Po vseh serijah, ki jih gledam zadnje čase, kjer mi mora glava zraven delat, je tole prav pasalo.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 uro:

 

Sej nisem komentiral serije ampak žalostnega dejstva, da nekdo neironično gleda in celo navaja kot referenco angry joe videje. :hmm:

Moj point je da dobesedno vsi onanirajo na to serijo ceprav je le en cheap shit member berries bonanza s posiljenim humorjem, ki na trenutke vlece na orenk cringe.

 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 22 urami:

ayyy kaj se ti mora zgodit v lajfu, da si star več kot 13 in gledaš angry joe videje :no:

Moraš bit klik

 

Also večina marvel filmov ima na rotten tomatoes več k 90% user score (vsaj za čase ko so v kinu), to nič ne pomeni

Povezava do prispevka

Treba je tudi razumeti, kako score na gnilih paradajzih deluje, ker folk tega ponavadi ne ve. Score na RT ni absoulutna cifra! Score 94% ne pomeni, da folk stiska 9ke in 10ke (oz. 90 do 100, se mi zdi da imajo tako) - torej da je povprečni score 94. Score 94% pomeni, da je 94% folka stisnilo oceno vsaj 60 ali več (pač pozitivna ocena). Tko da v teoriji je neka zadeva lahko absolutno gledano še vedno tam 6 - 7, ampak ima 90+%.

Povezava do prispevka

Sicer se mi serija ne zdi zanič, bi pa bržda lahko bolje porabil čas od teh štirih ur. Sem upal na bolj madmaxovski spektakel, dobil pa precej nizkoproračunski cosplay, kjer sta glavna akterja navkljub trdemu življenju v postapokaliptični krajini taka, kot da sta ravnokar od brivca / belilca zob / kozmetičnega salona.

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...