Skoči na vsebino

[multi] Remnant 2


Priporočeni prispevki

Jaz imam skrajno mixed feelings pri tej igrici. Sama shooting mehanika mi je zelo dobra, po drugi strani mi je razvoj lika, karakterji, svetovi, vse bolj meh. Tudi tisti "bloodborne" svet, ki se ga tako hvali in v katerega je postavljen tudi DLC, je bil meni dokaj beden, tak res cheap beden knock-off bloodborna. Ampak sama orožja in gameplay je pa dejansko zelo cool. 

 

Tako da DLC mogoče probam. Celokupno pa mi igrica ni dovolj dobra za polico, kake 6, mogoče 7/10. 

Povezava do prispevka

Ta igra je pure fun. Tocno to kar rabim od igre. Absolutna uzivancija od zacetka do konca. Tako solo kot coop, in coop je odlicno narejen. Combat je popoln, orozja, enemiji, bossi, vse štima. 

Zdej, če se gremo tega glupega konstantnega primerjanja, ja, itak da to ni From. Niti ne rabi bit From, igra brez problema stoji na lastnih nogah. Še vedno priporocam vsem.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 6 minutami:

Eee tomazek tomazek... kak pol si obrnil LotF???

 

Nisem ga sploh igral. 2 urci kar sem probal mi je bilo zelo fajn in komaj čakam, da štartam. Ampak enostavno ni volje do igranja iger sploh. Jaz nikoli ne igram dveh iger hkrati in tako ne morem zdaj nekaj pustit, da štartam LOTF. Ko prilezem čez BG3 se spravim zraven. Igram pa glih dobro uro (mogoče 2) na dva dni vse skup. In to mi je čist fajn, ker sem celo večnost imel sušo z igrami, zdaj pa imam zalogo za 1 leto in napovedi za prihodnje leto ali dve so dol za kurac.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 19 minutami:

Jaz sem enko pol opustil, ker so mi vpadle druge igre (BG3 predvsem), sem pa dobil občutek za kaj gre in mi je blo dosti ok. Vračal se v njo najverjetneje ne bom, bom pa šel v dvojko, ko popucam ostale "grehe".

Absolutno, kar v dvojko. Če ti pa kaj ni jasno, malo pocekiraj lore, ker je nekaj referenc na prejsnjo igro. 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 13 minutami:

 

Nisem ga sploh igral. 2 urci kar sem probal mi je bilo zelo fajn in komaj čakam, da štartam. Ampak enostavno ni volje do igranja iger sploh. Jaz nikoli ne igram dveh iger hkrati in tako ne morem zdaj nekaj pustit, da štartam LOTF. Ko prilezem čez BG3 se spravim zraven. Igram pa glih dobro uro (mogoče 2) na dva dni vse skup. In to mi je čist fajn, ker sem celo večnost imel sušo z igrami, zdaj pa imam zalogo za 1 leto in napovedi za prihodnje leto ali dve so dol za kurac.

Ma kaksen BG3.. kaj je z vami fantje

Ka je bilo res kaj v tem cepivu

 

Najprej vidim, da imas take lepe negovane roke, zdaj se da igras raje BG3 od LotF.. Neko nerdovsko igrco namesto pravo mosko testosteronsko

 

cisto bom sprememil menenje o tebi Tomazek :) ne vem se ce na boljse al slabse ampak cisto :))))

  • Trol 1
  • Solzice 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 40 minutami:

Ma kaksen BG3.. kaj je z vami fantje

Čisto resno vprašanje. A to trollaš, al ti res ni jasno čemu je ta igra tako dobra?

A to misliš, da obstaja neka globalna zarota, da vsi kujemo igro v nebo in jo smatramo za letšnji GOTY, čeprav so v bistvu smeti?

 

Dej plz, reci da trollaš, da se neham obremenjevat s temi glupimi posti. Enostavno me boli, ko vidim druge primorce, da se obnašajo kot degeni.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Itak da trollam tam na ene 80%

 

Sam tudi ene 20% verjamem, da se mal silite zaradi hypa.. sploh tomazek ipd.. ti in tebi slicni se mogoce silte malo manj ajde dopuscam moznost da skoraj nic in da ste takoj padli not

 

Ma ostali se pac malo silijo in pol padejo not kot jaz, ko me je babica silila gledat Beautiful telenovele in pol pac po par epizidah pades not

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Niti malo se ne silim. Brez problema jo dam v isto kategorijo kakor Fromsoft Soulsborne igre.

Tako investiran nisem bil od Bloodbornea.

Mi je pa seveda malo upadel hype napram začetnemu navdušenju. Prej mi je bilo noro koliko svobode ti ponuja igra, sedaj sem se navadil. Ampak to je v rangu 9,5/10 napram začetnim 9,9/10. :D

 

Sem pa pomirjen. Thx. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 15 minutami:

Ma ostali se pac malo silijo in pol padejo not kot jaz, ko me je babica silila gledat Beautiful telenovele in pol pac po par epizidah pades not

 

Igra mi je brez kakšnih koli težav TOP5 iger zadnjih par let. Mojstrska zadeva katero bi brez vzpodbude čist zgrešil samo zaradi prepričanja, da potezni boj ni zame brez, da bi ga kadarkoli prej sploh sprobal.

 

Silil bi se par ur (če sploh), ne pa dosedanjih 130+ in še naprej, lol.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče Pravkar:

 

Igra mi je brez kakšnih koli težav TOP5 iger zadnjih par let. Mojstrska zadeva katero bi brez vzpodbude čist zgrešil samo zaradi prepričanja, da potezni boj ni zame brez, da bi ga kadarkoli prej sploh sprobal.

Ja? In kaj ti je tako dobro? Kaj je glavni adut igre in se dodaten ali dva ipd pomozna npr?

 

To me pa res zanima od tebe ker vem, da te tezko prevzame nek spil.

Povezava do prispevka

Ke_kit: Sej rabiš samo kak drug rpg igrat pa boš spet videl, da mu drugi špili ne pridejo blizu kar se svobode tiče. Men je hudo, da če se transformaš v mačka, se lah z ostalimi mačkami pogovarjaš, ne rabiš vedno onega spella met :D pa polno takih malih detajlov, potem pa še to, da je Dark Urge kampanja tista, ki ima tudi čist samosvojo origin zgodbo :avadodo:

 

bb82

Hype je zato, ker:

-produkcijsko niti precej čislane Dragon Age igre in Witcher igre ne pridejo blizu, BG3 nisem opazil enega humanoid lika, da bi isto izgledal kot nek drug lik, tko kot se v W3 in Dragon Age 3 veliko dogaja, pa tudi vsak lik ima svoje voicelines

-ker se drži D&D rules s parimi svojimi foricami, da je bolj zanimivo vse skupaj

-ker je opcij za napredovanje veliko, od multirešljivih questov do veliko svobode pri boju in raziskovanju

-ker so liki lih prou odfukani, da celo Veliki Preskakovalec Tomažek ne preskakuje novih dialogov

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče Pravkar:

Ja? In kaj ti je tako dobro? Kaj je glavni adut igre in se dodaten ali dva ipd pomozna npr?

 

To me pa res zanima od tebe ker vem, da te tezko prevzame nek spil.

 

Raziskovanje... meni je tudi v From špilih raziskovanje (pri njih še utesnjenost, strah) več kot samo bojevanje. Bojevanje mi je sicer postalo dosti bolj pomemben faktor kot mi je bil nekoč, nikoli pa mi ne prevlada nad raziskovanje. Zato nikoli nisem s srcem padel v Nioh in sem celo pobegnil v drugem delu, ker ni bilo nič thrilla raziskovanja... in še mnogo takih iger je.

 

Tu je raziskovanje vrh vsega. 3, 5 ali 15 popolnoma različnih pristopov za rešitev iste naloge, liki s popolnoma različnimi karakterji in tipom igranja, glomaznost sveta z ogromno questi, ki niso niti malo vsiljeni, ponavljajoči pa sploh ne, tu se zadeve enostavno ne ponavljajo - vse je prepleteno v glavno misijo ali osebni quest posameznega karakterja, ki se tudi poveže z glavno nalogo. S tega vidika je lahko igra GOTG ampak, ker v par stvari ne padem čist zaradi mojega OCD in ker mi bojevanje vseeno ni vrhunsko (pač vseeno mi ni potezni boj fantazija, je pa mi postal presenetljivo kul) pa bo komot vsaj GOTY.

 

P.S.: To ni igra zate. Ti rabiš non stop akcijo in ti raziskovanje in iskanje različnih pristopov ni fajn. Tebi bi zaradi tega kar nas ima večina v BG3 najraje bilo ravno obratno - dosadno. Ni to niti približno igra za speedrun.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...