Skoči na vsebino

Xiaomi


Nighthawk

Priporočeni prispevki

DannySmit reče pred 1 uro:

za čiajomije jzt najraje pogledam kar na forum kajkupiti ker se mi zdi da je en tolk zbrano skupaj pa da so poceni ponudbe: https://forum.kajkupiti.si/viewtopic.php?p=20178#p20178

 

Ta GShopper ima že od vedno najboljše cene, ampa, ko sem jih jaz kontaktiral, so rekli, da ne pošiljajo v Slovenijo. Lahko, da se je odtlej kaj spremenilo

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Vprašanje bolj na splošno, s čim bi lahko zatesnil zelo tanko špranjo med zaslonom in ohišjem? Gre za eno navigacijo, ampak ne vem, kje drugje vprašat. Šprania (kanalček) je na površini naprave, kjer zaslon ne pride čisto do roba ohišja. Hvala!

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Mi Mover je aplikacija ki naredi precej in se vec.

Predvidevam pa da ne more iz Samsung Knox avtomatsko izvozit podatke, ce jih imas shranjene v tem.

Ce so shranjeni v Google pasword managerju bo pa slo BP.

 

 

Nimam 13T, imam pa navadno 13-ko.

Zadovoljen.

uredilo bitje DaMachk
Povezava do prispevka

Imam 13t, načeloma vse ok edino zadnji mesec neverjeten battery drain.. komaj pridem čez dan. Glede kamere sem bil pa kar konkretno razočaran, ker sem imel visoka pričakovanja zaradi Leica leč (predhodno sem si lastil Huawei P30pro)

uredilo bitje azoman
Povezava do prispevka
keba reče pred 19 urami:

Kje se trenutno najcenej dobi Xiaomi 14, pa če ga ima kdo naj malo pove kako se obnese

iz https://forum.kajkupiti.si/viewtopic.php?p=20754#p20754:

Xiaomi 14 Global 12/256GB pametni telefon (bel) s kodo: gshopperxiaomi14 iz 805€ na 711€
Xiaomi 14 Global 12/512GB pametni telefon (črn) s kodo: gshopperxiaomi14 iz 842€ na 749€

sicer je @MorskaGlista omenjal da je imel težave z dostavo v Slo iz te trgovine? sam čudno da bi pol to Tomson oglaševal na temu forumu

Povezava do prispevka
azoman reče pred 3 urami:

Imam 13t, načeloma vse ok edino zadnji mesec neverjeten battery drain.. komaj pridem čez dan. Glede kamere sem bil pa kar konkretno razočaran, ker sem imel visoka pričakovanja zaradi Leica leč (predhodno sem si lastil Huawei P30pro)

 

Hmm tole me pa malo skrbi, baterija mi je pomembna, ker sem velikokrat na terenu, pa si ne morem privoščit da mi baterije kar zmanjka. A kaj drugače delaš kot mesec nazaj?

Povezava do prispevka

Ne, vse enako. Na sumu imam celo, da so problemi nastali, ko se mi je telefon updateal na HyperOS. Ja za tako velikost baterije, je performance res porazen.

 

Prilagam sliko posledice današnjega v easy "ob šihtnega" scrollanja

 

image.thumb.jpeg.0c4e77676acff17eee4578c4b8b87d1e.jpeg

uredilo bitje azoman
Povezava do prispevka
azoman reče pred 32 minutami:

Ne, vse enako. Na sumu imam celo, da so problemi nastali, ko se mi je telefon updateal na HyperOS. Ja za tako velikost baterije, je performance res porazen.

 

Prilagam sliko posledice današnjega v easy "ob šihtnega" scrollanja

 

image.thumb.jpeg.0c4e77676acff17eee4578c4b8b87d1e.jpeg

 

Je res, meni na 13T Pro tudi draina več kot prej po upadatu na HyperOS. Bodo itak optimizirali z upadati.

Povezava do prispevka
DannySmit reče pred 1 uro:

iz https://forum.kajkupiti.si/viewtopic.php?p=20754#p20754:

Xiaomi 14 Global 12/256GB pametni telefon (bel) s kodo: gshopperxiaomi14 iz 805€ na 711€
Xiaomi 14 Global 12/512GB pametni telefon (črn) s kodo: gshopperxiaomi14 iz 842€ na 749€

sicer je @MorskaGlista omenjal da je imel težave z dostavo v Slo iz te trgovine? sam čudno da bi pol to Tomson oglaševal na temu forumu

Ko sem jaz gledal (in tudi pisal mail glede tega), sploh niso pošiljali v Slovenijo. Mogoče se je od takrat kaj spremenilo.

Povezava do prispevka

Ma baterijo drainajo določene stvari (kakšne igre in podobno), gledanje videa, telefoniranje in browsanje niti ne toliko.

 

Sem dobil občutek, da je ta Dimensity precej varčen dom neke normalne obremenitve, pri večji obremenitvi pa je prekomerno požrešen. 

 

Evo en primer od danes, telefon napolnjen včeraj zvečer, nekje 2 uri interneta, 20 min klicev, narejenih cca 350 slik pa sem na dobrih 50%. 

 

Se pa itak polni super hitro tako, da sploh ni panike, v 15 min imaš polnega.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...