Skoči na vsebino

Katere družabne igre si lastite


Sadako

Priporočeni prispevki

Jake the Mess reče pred 8 urami:

Mi smo ga tud preigrali s tamalima. Pa jima je bilo super, tko da je božiček še Full house prinesel.

zs me, ce ga bos imel namen prodat, ko resis vse primere. 

also si ze ogledujem njihovo 3 in 4-ko. pa bonus box ofc. pa se mi je premal primerov :)

 

 

Povezava do prispevka

btw na sihtu smo prejel KvIZUM. huda stvarca in imate jo tud na spletu: http://www.talentismo.si/#/

 

also, ce ste se kej sprehajal po City parku zadnje case, imata dva mulota namiznoigriski booth pri vhodu, poleg Felix stanta. mene namizne igre prej res niso zlo zanimale, predvsem zarad bedno spisanih navodil un potrbe po triletnem studiranju ene jebene igre, da jo pol lohk igras. ful sta prijazna in velik vesta o nacinu igranja iger, ki jih prodajata, tko da toplo priporocam za tiste, k se vam ne lub studirat po spletu, kaj se splaca kupit.

Povezava do prispevka
Sadako reče pred 7 urami:

Pri nas ga je letos prinesel dedek Mraz in mava s sinom še en primer za dokončat pa sva. Mali je navdušen, meni pa je par primerov kar preveč na hard za njegova leta in moram malo free stylat. :D

Jup, tole se pa kar strinjam. K sreči je Full house samo v angleščini, tako da vse tekste jaz berem in pol malce prikrojim dogodke :)

Povezava do prispevka

Heavy igra je, zna bit kar brain burner. Euro igre znajo bit pogosto solo multiplayer igre, tale ni.

 

V biti gradis jezove, s katerimi lovis vodo, iz vode pa potem ustvarjas elektriko in s tem victory pointe. Vsak ima svojo fakcijo, ki ima nek svoj ability (Nemci lahko recimo z eno potezo 2x proizvedejo elektriko) + se en dodaten random ability. Resursi so zelo omejeni in nasprotnik se ti lahko nasere zraven in pokrade celo vodo, za katero si porabil en kup teh resursov. 

 

Kdor je ljubitelj heavy iger z relativno visokim

nivojem interakcije (no, ni ravno wargame) med igralci in ga “zlobne” poteze ne motijo, zna bit to igra zanj.

Povezava do prispevka
lizz reče pred 19 urami:

btw na sihtu smo prejel KvIZUM. huda stvarca in imate jo tud na spletu: http://www.talentismo.si/#/

 

also, ce ste se kej sprehajal po City parku zadnje case, imata dva mulota namiznoigriski booth pri vhodu, poleg Felix stanta. mene namizne igre prej res niso zlo zanimale, predvsem zarad bedno spisanih navodil un potrbe po triletnem studiranju ene jebene igre, da jo pol lohk igras. ful sta prijazna in velik vesta o nacinu igranja iger, ki jih prodajata, tko da toplo priporocam za tiste, k se vam ne lub studirat po spletu, kaj se splaca kupit.

 

lizz reče pred 2 urama:

a lahk kak povzetek za lene?

 

lizz reče pred 1 uro:

aja, nisem kvalificiran kritik filmov

 

Lol no, sam dobr ti hočmo, ne rabiš bit takoj užaljena. 

 

Ne moraš kr iz MicroMacro (complexity rate 1.11/5) na Barrage (complexity rate 4.11/5) skočit, ne gre to tko, če ne želiš, da se ti družabne igre spet zamerijo.  

Povezava do prispevka
mangoforatango reče pred 18 urami:


Brass sem tudi igral samo parkrat, bi moral spet …

 

Brass sem igral točno enkrat, v štiri. Dva sta bila "profija", dva pa novinca. Vključno z mano. Glede na to, kaj sta druga dva nardila z nama, se mi je igra zaskutila do amena.

 

Povezava do prispevka
stari reče pred 2 urama:

 

Brass sem igral točno enkrat, v štiri. Dva sta bila "profija", dva pa novinca. Vključno z mano. Glede na to, kaj sta druga dva nardila z nama, se mi je igra zaskutila do amena.

 

Pizda ne štekam teh ljudi, kaj je poanta tega? Mislim ok, po eni strani ajde, štekam, da pač pokažeš nekomu kako se igra. Jaz po navadi če igram z nekom nekaj, kar obvladam, nalašč delam blunderje, eksperimentiram z novimi strategijami ipd ... Čeprav tudi ti bi lahko vedu, da ni smiselno vezat igre na to negativno izkušnjo.

Povezava do prispevka

Ja sej vem, ampak ta sta bila del ene večje gaming grupe, ki prirejajo gaming večere. To majo neko miselnost, da morš bit brez usmiljenja. Se boš že naučil pa ratal dober. Sej isto je blo z Ark Nova, ampak igro sem potem igral v bolj normalnem krogu in mi je kul.

 

Bi mogo dat Brassu še eno šanso …

Povezava do prispevka
stari reče pred 41 minutami:

Ja sej vem, ampak ta sta bila del ene večje gaming grupe, ki prirejajo gaming večere. To majo neko miselnost, da morš bit brez usmiljenja. Se boš že naučil pa ratal dober. Sej isto je blo z Ark Nova, ampak igro sem potem igral v bolj normalnem krogu in mi je kul.

 

Bi mogo dat Brassu še eno šanso …

Sej po eni strani imajo prav, tako se takoj naučiš kako igrat. Pač njih kopiraš. Verjetno sta računala na to, da si zrel človek ... mislim malo moraš ocenit situacijo.

Povezava do prispevka
mangoforatango reče pred 53 minutami:

Ma eni enostavno samo hocejo zmagat za vsako ceno :D

 

Jaz, ko igram s kom, ki igra prvic, tezko sploh igram zares. Ze v startu vem, da bom itak med igro moral se marsikaj pojasnit in svetovat tudi v lastno skodo, si niti ne delam neke strategije za zmago (mi niti ne rata).

ahaha ja ja zato zadnjič uletiš z lost ruins of arnak in poln gas po ubogi sirotinji :rofl:

 

(sej je blo kul drugače, se zajebavam, jaz nimam problemov s tem, raje tako, da sem vidu kako si igral. Drugače ful hvalijo to igro, samo se ful omenja kot NUJEN dodatek, ne vem a ta, ki ga imaš ti, al en drug)

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Ta, ki ga ima jaz, torej asimetrični abilitiji.

 

Sicer nekdo, ki že pozna igro, bo v 95% časa zmagal, tudi če se ne trudi. Mislim, da sem še vsako zmagal prvič  :sorcerer:  Samo Arnak sam po sebi niti zdej še ne vem, kaj točno svetovat, razen da furaš tempelj do vrha. Meni je fun, easy going igra, ni pa neka ne vem kako globoka zadeva.

uredilo bitje mangoforatango
Povezava do prispevka

Arnak je meni zelo všečna igra, produkcija, tematika. Ima pa za moje pojme ogromno napako. Denar je vreden manj kot karte, ki jih z denarjem kupiš. In zadnjih nekaj krogov v igri se samo še kupuje za denar katerekoli karte so pač na voljo. Če ti je sreča naklonjena, boš dobil karto za malo denarja in veliko točk, pa čeprav je brezvezna, itak je ne boš nikdar igral. To mi je prav padlo v oči, ampak drugih izgleda pa ne moti.

uredilo bitje ayrton79
Povezava do prispevka

Bi koga mogoče zanimal kateri od slikanih špilov? Rabim plac in teh nisem igral že sto let oziroma nikoli in bi jih dal za 6 pack po kosu. Edino Gugonga, Jaipurja in Little big Fish ni več. Okej to je skor pol kupa :D Če kdo vzame vse 4 dam za 15.

 

IMG_20231113_103152.jpg

uredilo bitje Jake the Mess
Povezava do prispevka

Sem kupu še Nature Incarnare za Spirit Island. Res bomba od igre, vsi dodatki so super, spiriti so ful dobri, ful je tudi novih aspectov (modifikacij) za stare spirite, tako da je v igri svežine kokr hočeš. Itak je pa zaradi eventov, fear kartic in vsakič druge kombinacije minor/major powerjev, pa valda adversarijev vsaka igra čisto drugačna.

 

Samo kaj ko požre preveč časa kurba, najraje bi prodal vse skupaj. Drugače kar me moti v igri je antiklimatičen zaključek in da moraš ful v detajle vse brat, ker mimogrede zgrešiš kako pravilo. Terminologija je zelo natančna in za vsako besedo in vrstni red napisanega se moraš vprašat zakaj je točno tako napisano, pa še pol ti kej ni jasno al pa enostavno igraš narobe. 

 

Drugače pa res seks igra.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Spirit Island me čaka še v ovoju, tri leta že stoji na polici. Sem mislil, da bo čas pandemije bil prijaznejši do moje shelf of shame, pa ni temu ni blo tako.

 

On another note, a bi koga zanimal oz. pozna kdo koga, ki bi ga zanimala celotna kolekcija The Lord of the Rings: Journeys in Middle-earth? Obe večji razširitvi in pa mini razširitvami s figuricami. 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...