Skoči na vsebino

Castlevania: Nocturne


kr'en

Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 5 urami:

Jaz sem pogledal tri epizode, jebe se mi za woke. Serija je mal otroška, writing je tko, cheap marvelish. Skok pokajo neke pripombe, ne zdi se mi ravno resno, vsaj ne kokr je bla original serija

Sej tudi original serija ni bila resna.

Men je šel tudi ta woke na kurac, serija o vampirji in lovcih na vampirje in doberšen del likov je gay/lesbo. Pa to so se šli že v originalni seriji. Ni mi šlo na živce do te mere, da bi nehal gledat, samo je ful bedno ko to not tlačijo pa to nima veze ne z igrami, niti ni pomembno za samo zgodbo. Glede na to, da sta bila bad guya v obeh serijah lezbiki, se že malo ponavljajo, naslednjič bo mogla bit že trans al pa pedo, da bo nekaj novega.

Povezava do prispevka
kr'en reče pred 1 uro:

Veš ne, si pa vseeno prišla napisat en brezvezen komentar brez vsebine.

pritožuješ se nad standardno vampirsko lastnostjo

v vampirski seriji

ne vem, mogoče bi lahko pričakoval v kaj se spuščaš namest da jamraš nad 'woke' tropom, starim 150 let

 

 

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 2 urama:

pritožuješ se nad standardno vampirsko lastnostjo

v vampirski seriji

ne vem, mogoče bi lahko pričakoval v kaj se spuščaš namest da jamraš nad 'woke' tropom, starim 150 let

 

 

Kje je to standardno? V Stokerjevi Drakuli al v špilih Castlevania? Ker to je source material za to serijo, ne nekaj kar si si ti ravnokar izmislila in prodajaš meglo, da so vampirji od nekdaj gay.

Moja pritožba je pa bila, da to nima veze ne s sourcom, niti ni pomembno za zgodbo, pa je večina likov gay/lesbo. Niti ne bi. Kar bi vedela če bi gledala serijo (pa jo očitno nisi), sedaj pa si vsa pametna v temi, kjer se pogovarjamo o tej seriji. 

uredilo bitje kr'en
Povezava do prispevka
kr'en reče pred 2 minutama:

Kje je to standardno? V Stokerjevi Drakuli al v špilih Castlevania? Ker to je source material za to serijo, ne nekaj kar si si ti ravnokar izmislila in prodajaš meglo, da so vampirji od nekdaj gay.

Moja pritožba je pa bila, da to nima veze ne s sourcom, niti ni pomembno za zgodbo, pa je večina likov gay/lesbo. Niti ne bi. Kar bi vedela če bi gledala serijo (pa jo očitno nisi), sedaj pa si vsa pametna v temi, kjer se pogovarjamo o tej seriji. 

Prva aktivno lezbična vampirka je Carmilla v romanu iz leta 1872, tovrstne tematike sicer bolj implicitno najdeš skozi vso romantiko - kjer imaš vampirje v visoki družbi, so pogosto privlačni tako moškim kot ženskam in to tudi vzamejo

na pamet imaš potem celoten opus Anne Rice, mislim res je en roman bolj gay od drugega

Castlevania špilov sicer nisem neki velik igrala (sem sprobala, niso bli zame) ampak prva sezona animiranke je mela še kr ponudbo minimalno biseksualnih likov

tko da prit k drugi sezoni in jokat okrog lgbt likov tko no ... sam si si kriv, ne bi blo težko vedet v kaj se spuščaš

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 3 urami:

na wikipedii imaš cel odsek, ki se ukvarja s homoerotičnimi motivi v Draculi, amapk ok

Homoerotičen motiv = Drakula gay=poriva moške

Niti ne gledaš serije, niti te ne zanima da bi jo, samo pišeš o tem, kako smo zaostali tisti, ki nas moti da se poriva woke sranje tam kamor ne paše. 

Povezava do prispevka
kr'en reče Pravkar:

Homoerotičen motiv = Drakula gay=poriva moške

Niti ne gledaš serije, niti te ne zanima da bi jo, samo pišeš o tem, kako smo zaostali tisti, ki nas moti da se poriva woke sranje tam kamor ne paše. 

sploh ne

pišem o tem, da je to serija, v kateri bo moral take motive pričakovati, ker so pogosti v vampirskem loru

oziroma, da jokaš nad nečem, v kar si se sam spustil

 

prva Castlevania mi je bla carska in tud drugo bom pogledala takoj k pridem do konca Intervjuja z vampirjem (ki predlagam da ga ne niti povohaš, ker je glavni lik že v romanu bolj gej kot ne, tle je pa še črnec)

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 1 uro:

sploh ne

pišem o tem, da je to serija, v kateri bo moral take motive pričakovati, ker so pogosti v vampirskem loru

oziroma, da jokaš nad nečem, v kar si se sam spustil

 

prva Castlevania mi je bla carska in tud drugo bom pogledala takoj k pridem do konca Intervjuja z vampirjem (ki predlagam da ga ne niti povohaš, ker je glavni lik že v romanu bolj gej kot ne, tle je pa še črnec)

Ej hej kaka je serija drugace? Sem nameraval gledat in pozabil. A bo tudi druga sezona? Na intervju z vampirjem mislim

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 minutami:

Ej hej kaka je serija drugace? Sem nameraval gledat in pozabil. A bo tudi druga sezona? Na intervju z vampirjem mislim

uf morm pogledat kaj je z drugo sezono zdej k ne stavkajo več pisci, vem da se je čakal izid pogajanj

drugač men so dobr na novo napisal Louisovo ozadje (je čist drugo kot v knjigi)

nisem velik fan kako so pristopil h Claudii ampak je pa dobr predstavljeno

par delov pa še čaka

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 1 uro:

prva Castlevania mi je bla carska in tud drugo bom pogledala takoj k pridem do konca Intervjuja z vampirjem (ki predlagam da ga ne niti povohaš, ker je glavni lik že v romanu bolj gej kot ne, tle je pa še črnec)

Zakaj bi gledal Intervju z vampirjem? Gledal sem to serijo ker je narejena po igri, ne bom šel gledat in brat nekih random zadev samo zato ker imajo vampirje.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...