Skoči na vsebino

Seinfeld


BuDi

Priporočeni prispevki

Oboževal sem jih. Zadnja sezona je bila kar je bila ampak overall zakon.

Sam a ni Michael Richards (Kramer) paktično cancelled zaradi svojih izpadov in izjav? Brez njega naj niti ne poskušajo. Edina, ki bi jo lahko pogrešil je Lorraine, pa še to ne bi bilo isto brez nje.

Povezava do prispevka
ArtaX reče pred 1 uro:

Oboževal sem jih. Zadnja sezona je bila kar je bila ampak overall zakon.

Sam a ni Michael Richards (Kramer) paktično cancelled zaradi svojih izpadov in izjav? Brez njega naj niti ne poskušajo. Edina, ki bi jo lahko pogrešil je Lorraine, pa še to ne bi bilo isto brez nje.

 

Elaine? Pa od vseh štirih je bil najslabši ravno Seinfeld če smo realni no. :D Richards je bil cancelled predno je to sploh bilo popularno pa kolikor mi je znano samo zaradi enga izpada. Ga je pa Jerry imel na Comedians in Cars Getting Coffee tako da ziher ne bi hotel delat nič brez njega. 

Povezava do prispevka
Seth reče pred 1 uro:

 

Elaine? Pa od vseh štirih je bil najslabši ravno Seinfeld če smo realni no. :D Richards je bil cancelled predno je to sploh bilo popularno pa kolikor mi je znano samo zaradi enga izpada. Ga je pa Jerry imel na Comedians in Cars Getting Coffee tako da ziher ne bi hotel delat nič brez njega. 

 

Ah, kje sem jaz Lorraine dobil, da mi je vedet :D  Elaine itak :D

V bistvu je bil tudi meni Jerry med slabšimi. Tisti njegov glas, koga je dvigal, eh. Samo serija ima njegovo ime, tako da je by default :P

Škoda, da je stari Stiller pokojni. Je bil vedno kul, ko je nastopal.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...