Skoči na vsebino

NOFX - 30.05.2024


[]D [] []V[] []D

Priporočeni prispevki

Bil sem letos v Linzu na Sbam festu. In iskreno najslabsi koncert kar sem jih kadarkol vidu u lajfu. 

Fat mike brez glasu, Eric se je trudu neki pet, obcinstvno navduseno pelo, sam jih je band sfukal ker niso znal komadov igrat. Ko bi mogu bit refren so igral bridge, al pa ponovil bridge ene 4x preden so se najdl spet. dobesedno najslabsa izkusnja ever. 
 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 27 minutami:

Fat mike brez glasu, Eric se je trudu neki pet, obcinstvno navduseno pelo, sam jih je band sfukal ker niso znal komadov igrat. Ko bi mogu bit refren so igral bridge, al pa ponovil bridge ene 4x preden so se najdl spet. dobesedno najslabsa izkusnja ever. 

Da ti za tole računajo še 80€, does it even get more punk than this? 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Ste jambral, sam koncert je bil bolj ali manj takoj razprodan, spilal bojo pa komade iz telih treh plat;

 

LJUBLJANA - it’s been a while since @nofx played in your fine city. Let’s make this final show count and celebrate in style with:
30th May 2024 - THURSDAY
📀 SO LONG & THANKS FOR ALL THE SHOES
💿 PUMP UP THE VALUUM
📀 WAR ON ERRORISM

 

 

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...