Skoči na vsebino

Godzilla Minus One


mr.killer

Priporočeni prispevki

Resno upam, da bomo lahko šli gledat v kino - mogoče kakšen e-mail Cineplexu(?)

@AMF Serija je zanič, pričakoval sem preveč :hmm: (just me). Boleha z enako težavo kot vse najnovejše serije iz pod rok Apple TVja. Nezanimivi karakterji in preveč človeškega sranja, razvlečeni dialogi, skakanje "zgodbe" vse povprek, razvlečenost, preževečena akcija, itd... edina pozitivna stvar so efekti.

Povezava do prispevka
Renamon reče pred 13 urami:

Resno upam, da bomo lahko šli gledat v kino - mogoče kakšen e-mail Cineplexu(?)

@AMF Serija je zanič, pričakoval sem preveč :hmm: (just me). Boleha z enako težavo kot vse najnovejše serije iz pod rok Apple TVja. Nezanimivi karakterji in preveč človeškega sranja, razvlečeni dialogi, skakanje "zgodbe" vse povprek, razvlečenost, preževečena akcija, itd... edina pozitivna stvar so efekti.

 

Pisal na Cineplexx

 

Odgovor:

 

Pozdravljeni,

 

Predvajanje za enkrat še ni v planu, če pa se kaj spremeni, pa bomo objavili na vseh naših socialnih omrežjih. Spremljajte nas še naprej.

 

 

Mogoče če še kdo piše, sam IMO je problem, ker je film Japonski in bi blo za prevest.

Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 16 minutami:

Mogoče če še kdo piše, sam IMO je problem, ker je film Japonski in bi blo za prevest.

A angleških filmov se pa ne prevaja? :D 

 

Problem je v profitabilnosti takega filma pa nakupu pravic za prikazovanje.

Povezava do prispevka
seattle reče Dne, 12. 12. 2023 at 21:25:

Kako je lah tole samo 15 mil budget wtf?

Ce bi bil ameriski bi bil easy 200.
To me pa zdej res intrigira ker zgleda cool

Isto, kot je lahko ena 155 mm artilerijska granata tudi par sto € in ne rabi bit 8 jurjev, kolikor plačujejo v EU zanje (po komadu)

uredilo bitje Kruz
  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...