Skoči na vsebino

[F1] Zimsko spanje 2023/2024


Lepi Šime

Priporočeni prispevki

drevored reče pred 15 urami:

 

 

kaj pa ce zajebejo tko kot je mecka zajebala s sidepodsi?

mečka je imela probleme drugje (delfinjenje zaradi neustrezno dizajniranega dna in zadnjega vpetja), zato pa zero pod concept ni delal, kot bi moral. RBR ima tudi hladilnike v stranicah postavljene drugače...

Povezava do prispevka
Ripper reče pred 33 minutami:

Drugac pa nc bat, vcerajsnji best cajt od Maxa je bil 3 selunde za pole cantom iz lanske sezone. Tko da so se zlo na slow narejeni. 

vse ok, samo ne veš koliko goriva so imeli pri teh časih. pa ziher ni fural v quali specs. 
sej konc koncev so vse špekulacije in bo šele prva dirka povedla pravo stanje, ampak že samo da je max naredil 142 krogov kaže na dobro stanje dirkalnika redbulla. 

Povezava do prispevka

A lahk kr na 2026 saltajo. Kok bo to upada gledanosti. Sam se zmesani nizozemci pa taki kot mi bomo gledali ta samohod. Ampak je menda Ferrari hud letos. Pa Mkvarn takisto. Merc ni da ni skor cist zraven, Aston tam tam, tk da evo, unmu dejte trofejo, posljite jih dam, ostali se naj pa vzgejo in imamo super sezono. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tyne reče pred 12 minutami:

Dešifrirali bomo twitte v neznanem jeziku.

Mogoče kak povzetek?!

 

navad se taljansko :P:D  

 

Max nej bi vozu z 85kg goriva (ocena drugih ekip). GPS podatki nej bi kazali, da je bil motor tuned down in skor brez hybrid pomoci. 

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 2 urama:

 

navad se taljansko :P:D  

 

Max nej bi vozu z 85kg goriva (ocena drugih ekip). GPS podatki nej bi kazali, da je bil motor tuned down in skor brez hybrid pomoci. 

 

S tem bo izgleda dobil quali specse lanskega vozila.

Pa zelo dvomim, da bo hitrejši kot lani

Povezava do prispevka
drevored reče pred 19 urami:

kaj pa drive to survive je ze kdo gledal? ne vem ce se splaca gledat, pomoje sem gledal samo prvo, mogoce se drugo sezono, potem so pa ze reviewi bli tko slabi, da se mi ni vec dalo.

 Daj priliko kaksen episodo ali dve. Ce si fan, ti bo vsec. Ja ok, je malo fake drame

itd.. ampak vseeno, nekaj zakulisja vseeno vidis. Meni ni tako napacno, imam pa pac nizka pricakovanja.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...