Skoči na vsebino

Dejcheva treznilnica


Priporočeni prispevki

Fuksija reče pred 2 minutama:

kaj js to berem, drago je met partnerko al kaj :rofl: :avadodo: 

k da ona nima plače pa ti ne v povprečju bistveno izboljša kvalitete življenja

2 plači = to je to v lajfu

Dejch reče Pravkar:

kaj ste take negativne pizde.

 

polni ste vsega. pa ste še zmer toksični.

Kaj pa te je zdaj zmotilo?

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 3 minutami:

zmotilo me je. da sm govoru nasplošno. ti si pa sm sabe opisoval pa sploh ni nate letel.

Ker ne vem, kaj ti je, da uletiš randomly napizdavat folk in širit slabo voljo. Sploh nisem imel filinga, da je kdo toksičen

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 4 minutami:

to ni izmenjava mnenj. ste toksični zato k mate privlaged ritke.

Toliko kot ti nabijaš v tri krasne, po moje tle noben drug ne. Samo utrujaš za brezveze, ker te alkohol spomne, da se smilš samemu sebi in bi rad, da se tudi ostali počutijo bedno tko kot ti.

 

Tudi jaz se lahko pretvarjam, da sem psihiater, ni panike stari.

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Toliko kot ti nabijaš v tri krasne, po moje tle noben drug ne. Samo utrujaš za brezveze, ker te alkohol spomne, da se smilš samemu sebi in bi rad, da se tudi ostali počutijo bedno tko kot ti.

 

Tudi jaz se lahko pretvarjam, da sem psihiater, ni panike stari.

ti vse kar veš, da sm pil alkohol zato ker sm jz bil iskren. vi ste kle govoril, leta da je globalizm ql, zdej pa ste vsi proti woke (a sm dojel kar je woke). in zdej kaj? kaj boste zdaj?

Povezava do prispevka
Dejch reče Pravkar:

ti vse kar veš, da sm pil alkohol zato ker sm jz bil iskren. vi ste kle govoril, leta da je globalizm ql, zdej pa ste vsi proti woke (a sm dojel kar je woke). in zdej kaj? kaj boste zdaj?

Pijanec si in utrujaš tko kot vsi ostali pijanci.

To je to, zaključeno.

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Pijanec si in utrujaš tko kot vsi ostali pijanci.

To je to, zaključeno.

ma men je vseen če sm zaključen. kle bi mogl bit tud par stagnacijskih modelov mogl bit zaključenih. sam ni a ne. privlaged modeli. sam to se bo uzel kot meltdown pa salty. a je tko :D

Povezava do prispevka
Dejch reče Pravkar:

vi ste šli v kurac. cel čaš vas gledam kok serjete, pa ste izbral točn to kar skoz kle pljuvate. kdo je sel f kurac? 

Nehaj postat, budala neumna. Strezni se in pridi nazaj, ko boš lahko prebiral stare poste, brez da te je sram samega sebe.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Evo ga, dejmo pokazat pravi obraz, pijanec ogaben.

Dej še mal spij in napiši še par stvari, ki bodo vsem dale jasno vedeti čemu pravično dobivaš batine na ulici.

sej ti boš zdej pokazal svoj ogabn obraz

Povezava do prispevka
  • DaCapo locked this tema
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...