Skoči na vsebino

Dejcheva treznilnica


Priporočeni prispevki

ke_kit reče Pravkar:

Za razliko od tebe se ne rabim zatekati alkoholu, kot največji slabič. Predvsem pa ne rabim lagati o folku, ker povejo stvari tko kot so, torej da si navadna pijana propalica.

ma ti lažeš skoz model. kaj si pa ti posebnga človek? 

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 1 minuto:

ti veš da sm pijandura ker sm mel jajca pa sm to povedu javno

 

ti pa maš en kp problemov k ne poveš. 

 

pa jih maš model tok, da te srat prime bro

torej samo nakladanje na podlagi praznega niča in psihoanalize pijane propalice?

 

ti ne rabiš sploh povedati ali si pijan ali ne. tvoje spamanje čisto lepo pokaže koliko promilov imaš v krvi.

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 2 minutama:

kaj kurac pametuješ covingtonu da ne more babe dobit, če imaš same as shit problem bro


to on sam govori in nikoli je se ni imel. Ne poslusa nobenega nasveta od nobene osebe, tko da najverjetneje bo ostalo pri tem. Upam da je dovolj simple napisan za tvoje agregatno stanje zdaj

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

torej samo nakladanje na podlagi praznega niča in psihoanalize pijane propalice?

 

ti ne rabiš sploh povedati ali si pijan ali ne. tvoje spamanje čisto lepo pokaže koliko promilov imaš v krvi.

še zmer se boš hotu neki poveličevat na podlagi moje alkoholiziranosti. JAVNO sem obelodalnil to ti wifebeater pička ti materina.

Povezava do prispevka
Kočevc reče Pravkar:


to on sam govori in nikoli je se ni imel. Ne poslusa nobenega nasveta od nobene osebe, tko da najverjetneje bo ostalo pri tem. Upam da je dovolj simple napisan za tvoje agregatno stanje zdaj

ja sam a si ti jebać da lahk pametuješ covingotnu to? k men si mal smrad. mal si mi hinavski

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 1 minuto:

men deluješ kot da si wifebeater. sam pomoje to nauš javno povedu a ne.

Evo, toliko o temu koliko dobro znaš analizirati folk haha. Nikoli v lajfu nisem izkravil nikomur lasu, razen par najstrniških pretepov, ker hormoni.

 

Dej, resno, opali si en šamar, nehaj pit in postaj, ko si trezen.

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Evo, toliko o temu koliko dobro znaš analizirati folk haha. Nikoli v lajfu nisem izkravil nikomur lasu, razen par najstrniških pretepov, ker hormoni.

 

Dej, resno, opali si en šamar, nehaj pit in postaj, ko si trezen.

ja zakaj si pol skoz razpizden, če vse strelam mimo? ma mal si mi sumljiv

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 4 minutami:

upam da ni wifebeater. ker drgač pridm pa ga jz beatam for sure.

Lej, najprej si me označil za izdelovalca pedofilskega materiala, nato za nekoga, ki pretepa ženske.

Na pragu tega si, da boš jedel pločnik.

uredilo bitje ke_kit
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Lej, najprej si me označil za izdelovalca pedofilskega materiala, nato za nekoga, ki pretepa ženske.

Na pragu tega si, da boš jedel pločnike.

lol jz nam jedu pločnikov nikol stari. ti si mene napadu KAR SM JZ SAM POVEDU, ti nebi vedu tega shita nikol. na kurac mi gre da me obsojaš in jz zdej tebe obsojam. lahk si pedo al pa wifebeater. kako se boš branu pizda ti materina.

Povezava do prispevka
  • DaCapo locked this tema
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...