Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Goran vidim da goniš uteži, za moč ali bolj za kondicijo? Od štajerskega fotra sem dobil solidne gene ampak se mi ne da kaj dosti z ročkami delat, 20 let nazaj sem.jih gonil pol leta in sem biceps spravil na 43cm, malo me mika da bi spet zacel malo ročke... imaš že kaj gains? Jaz sem.trenutno na usranih 39cm lol... to bi počel tiste dni ko naprimer zunaj ščije dež, tako da ni ne kolo ne hrib opcija... pa pasalo bi malo ojačati zgornji del telesa 30 let gaminga je naredilo svoje...😆 eno je genetika drugo pa disciplina in delo... sedaj ko živim bolj zdravo imam komad več energije mogoče se pa lotim uteži, tko na izi vsak drugi ali tretji dan, ker me firbec matra kaj se da naprimer narediti v pol leta...

20231117_175859.jpg

20231117_180345.jpg

20231117_180511.jpg

Povezava do prispevka

Thanks. Tega pa nisem vedel. 


Te dve furi sem naredil ta teden, jesen je res super za brcanje. Moj najljubši letni čas za kolo. 
Obenem sem ta teden dosegel letošnji cilj, kljub obupnemu začetku prvih nekaj mesecev. 2500km in 60k višincev. Večinoma XC/traili, vmes tudi nekaj ceste, če res ni šlo drugače.

IMG_6076.thumb.jpeg.8c4e1eb3e39e7ecc2b40660b338eb682.jpeg


IMG_6077.thumb.jpeg.e79aa1c2407497c475683695ce325130.jpeg

  • Račka +1 5
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

https://www.bike24.com/p2793167.html

 

Kaj porečete na tole raketo? Ajde barva je kakršna je samo je nenormalna cena za full ultegra grupo. Maš te feltne za rezervo, kupiš dodatne ~50mm globoke, zamenjaš fajfo in belanco za ožji enodelni kokpit. Edina stvar kar je da 2 cevi gledata malo ven.

Kokpit naprimer nekaj takega:

 

https://www.farsports.com/products/f1-handlebar-98

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...