Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Dobro kaže, zadnje čase ker je vreme slabše bolj šponam peš po hribih, včeraj sem odlomil Kriško in Tolsti vrh, fak v prvo sem bil tam in sem štartal kar močno in sem potem zadnjo tretino kar trpel, svoje telo sem v 3.5h hoje spravil na limit 🤣 ko sem prišel nazaj do avta so se mi noge konkretno tresle 😄 itak ustanem danes s fajnim musklfibrom, opravim neka dela okoli hiše in si rečem hmm lepo vreme je kaj če bi šel na polno na Možjanco probat...  in po 1/3 poti v klanec se mi premakne sedež iz maksimalne pozicije naprej v max nazaj to je koliko 5cm... fak se ustavim in takoj dalje ker sem bil v zagonu, itak me je celo pot grozno motilo tako da sem izgubljal koncentracijo, kljub vsem težavam 5 kilskemu nahrbtniku, sedež totalka narobe, noge sfukane od prejšnjega dne sem postavil 2 najboljši osebni čas... tako da sem prav vesel, ker očitno še napredujem. Spomladi gorcu postavim en benchmark na krvavec, da vidimo sedaj ko tako lepo nabira mišice in trenira 😁

Screenshot_20231116_125132_Strava.jpg

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

Sem popoln rekreativec začetnik, če moje delo ni optimalno mi je vseeno 😃 moj cilj je da pridem na neko normalno kondicijo, in racunati grame koliko se poje ali wate ter optimizirani vo2max in podobno je za moj primer nesmiselno... ni izgovorov v mojem primeru je samo iti ko imam cas in na polno. Nima smisla jamrati, nabiranje kondicije in moci je suffer, edino kar resno pazim je da se ne poskodujem, vse ostalo je v mojem primeru samo izgovori. Boljše se še nisem pocutil v lajfu

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka
gorann reče pred 6 urami:

To so samk spindli ne

Bike discount ma za 559eur

https://www.bike-discount.de/en/favero-assioma-duo-shi-powermeter

 


vem da so samo osovine. mam ultegra pedala tko da bi samo transplantiral. to je normalna cena. daleč od "deala".

 

po boljšem pregledu mi tale duo-shi odpade. +9mm Q factorja na pedalo je enostavno too much, ker bi ta pedala selil še na gorca, ki ga mam na trenažerju in ima že tako večji Q factor kot cestak. bi na koncu gonil kot raca :P

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka
Boris reče pred 6 urami:

to so najboljsi treningi ce nimas casa delat daljse fure do 100km pa delat vmes intervale itd. Hitre fure na max

Mislil sem na tek/hojo po hribih. Bajk je non impact in si ne bo naredil kake škode, tudi če gre konstantno na polno, pri teku pa ja.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...