Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

tuerk reče pred 13 minutami:

V torek sem imel neke intervale na zwiftu. 50 minut samo pa sem komaj preživel

 

Sem razmišljal, če jaz preživim to našo turico 100km, sem naslednji ribič :blink:

Z lahkoto bomo vsi odpeljal, lepo zone 2 do klanckov, pol pa navzgor kokr kdo lahk, pa vmes nekje pivo ali radler ali kremsnita, pa ne pozabt se vmes filat z ohji, dost folka ne ve da rabs vnasat med voznjo vsaj 60g ohjev, to je bistveno

Povezava do prispevka

Na jutubu so rivjuji naklonjeni 

Sem sel mal guglat in najdem tele na njihovi strani, so nekje 1550g karbonski a cenovno dost ugodnejši

 

https://www.winspace.cc/product/lun-routte-45mm-disc-brake-wheelset/

 

Tukaj nekj opisuje en

https://www.cyclistshub.com/winspace-hyper-vs-lun-road-series-wheels/

Povezava do prispevka
Lyrical reče pred 8 urami:

Ima kdo izkusnje z Winspace Hyper karbonskimi obroči za specialke? Cena in teža sta zelo konkurenčna, pošiljajo pa iz Avstralije zastonj, je pa plačilo možno samo s Paypalom pa cene v EUR ni nikjer.

 

Dobro poglej kako je v primeru reklamacij. Ker ce moras poslati nazaj v Avstralijo se ti ne splaca. Na bike components mas trenutno Zipp 303 za 950Eur kar je dobra cena.

 

Lahko pa pogledas se malo po EU stacunah: Hunt (ajde so UK), Evanlite, LemonBike, DandyHorse...vecina teh ma takiste kitajske obroce ampak mas neprimerno manj jebanja v primeru reklamacij ker je vse znotraj EU.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...