Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

svaljek reče pred 1 uro:

Mislim, da je srednja glih okej za nas. Dolga pa mogoče jeseni.

 

Osebno mi je vseeno, če originalna ali katera od novih predlaganih. Pri prvi imam malo manj vožnje z avtom, ampak ni bistvene razlike.

 

Daj na glasovanje al nekaj.

Srednja nima Pavlica,  daljsa ima

😶

Povezava do prispevka
gorann reče pred 4 urami:

Fantje, hrabri misek je predlagal se eno traso, men osebno ni prevec vsec, da se menja, a vseeno povem, pa ce bi bila vecina za lahko menjamo

 

https://alpegf.eu/trase/

 

Na voljo sta dve zanimivi, srednja in daljsa trasa

 

Discuss kremsnitarji😁

 

 

 

Hrabri Mišek ni predlagal nobene spremembe trase, ampak je tebe spraševal, če bi šel na novi Maraton Alpe - Alpe Gran Fondo: https://alpegf.eu/trase/?fbclid=IwAR1rO2dbXkirPh4MSGeJo5JP-9lM99-TuI554RNXqcCZL06OVvAzbEzaC9o

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 6
Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 23 urami:

Kje je to?

Hudi gripi drugač :)


To je na Kopah iz partizanskega doma se štarta, pa prideš vn pri kmečkem turizmu Plesnik. Zaenkrat proga ni glih legalna, se pa dela na tem. Tt al pa nasledn tedn se podpiše tut pogodba z Kopami za ureditev bike parka na celotnem delu Kop( zdej je blo sam na Pungarto), ker so letošnjo zimo odprli še dve novi sedežnici. Pol bi se tut povezalo tt trail skup z parko. Kakršni so načrti, bi biv to največji park v Sloveniji. Bomo vidli kk bo, zaenkrat je vlko podpore in dnarja od lastnika. 
 

Gripi so pa od ODI neki oz pene, so fajn mehki za moje polomleno zapestje

uredilo bitje Bumbar s kanglico
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
tuerk reče Dne, 13. 3. 2024 at 19:29:

Da malo presekam to sovražnost, ki se je nabrala zadnji teden.

 

Gledam za bicikli že zadnja pol leta in ali so dragi kot motorji, jih ni ali pa kaj tretjega (so predragi).

 

Ta trenutno mi je najbolj všeč https://freestyle.si/kolesarjenje/kolesa/cestna-kolesa/kolo-giant-defy-advanced-1-m-orion-nebula-2023::11230116

Sicer je 105 "samo", vendar pa je Di2.

Ima pa 35mm za gume in bi bil idealen za gravela po glavni sezoni. 

Pa cena je še kar OK.


Kaj menite strokovnjaki rumenjala?

 

 

 

Je že padla kakšna odločitev? :)

 

Odkar sem ti linkal tistega Canyona, še mene mika menjava, samo ne vem, ali čisti Endurace ali pa Ultimate (ki je po geometriji nekje vmes), oba sta 2,5k.

Povezava do prispevka
svaljek reče pred 1 uro:

 

Je že padla kakšna odločitev? :)

 

Odkar sem ti linkal tistega Canyona, še mene mika menjava, samo ne vem, ali čisti Endurace ali pa Ultimate (ki je po geometriji nekje vmes), oba sta 2,5k.

Dej ti rajs povej zakaj ti ne pase tarmac, a si premajhnega nabavu?

Tarmac je biu klancarski bajk takrt, za ravnine so mel venga

 

Poglej si se dekatlon van rysel bajke

 

https://www.decathlon.si/p/337922-204341_modro-cestno-okolo-ncr-cf-105.html

Povezava do prispevka
svaljek reče pred 1 uro:

 

Je že padla kakšna odločitev? :)

 

Odkar sem ti linkal tistega Canyona, še mene mika menjava, samo ne vem, ali čisti Endurace ali pa Ultimate (ki je po geometriji nekje vmes), oba sta 2,5k.

 

Če le nebi Endurance imel tistih vratc za baterije na top tube-u.... Tako da se jaz bolj proti Ultimate-u nagibam...

Povezava do prispevka


https://mastodon.social/@b4d/112120957212452640

 

Nino Schurters Spark for Cape Epic is displaying the new flight-attendant Rock-Shox shock.
The doors are larger and have a bigger bump.
Shocks configuration, especially battery placement is also different that official.
This explains why Scott Spark is not officially supported by the technology despite being one of the first bikes it was tested on.

Ne bom se prevajal :D

p5pb26367283.jpg

Povezava do prispevka
gorann reče pred 10 urami:

Dej ti rajs povej zakaj ti ne pase tarmac, a si premajhnega nabavu?

Tarmac je biu klancarski bajk takrt, za ravnine so mel venga

 

Poglej si se dekatlon van rysel bajke

 

https://www.decathlon.si/p/337922-204341_modro-cestno-okolo-ncr-cf-105.html

 

Ja, malenkost premajhen mi je. Visok sem 178, kolo pa je 52. Po Specovih meritvah sem za 54, po Canyonovih za M.

 

Kolo je sicer super, rad ga vozim, uživam na njem, ampak na daljših vožnjah (2 uri in več) se mi začenja poznat na drži, običajno se pojavi bolečina v ledvenem delu.

 

Po drugi strani pa so mi Canyon kolesa preprosto lepa, kaj naj rečem.

 

Če koga slučajno zanima nakup, naj mi kar piše :)

 

 

uredilo bitje svaljek
Povezava do prispevka
svaljek reče pred 1 uro:

 

Ja, malenkost premajhen mi je. Visok sem 178, kolo pa je 52. Po Specovih meritvah sem za 54, po Canyonovih za M.

 

Kolo je sicer super, rad ga vozim, uživam na njem, ampak na daljših vožnjah (2 uri in več) se mi začenja poznat na drži, običajno se pojavi bolečina v ledvenem delu.

 

Po drugi strani pa so mi Canyon kolesa preprosto lepa, kaj naj rečem.

 

Če koga slučajno zanima nakup, naj mi kar piše :)

 

 

Scott addict M okvir je idealen zame, sem 177cm

Pri canyonu si pa na spodnji meji za M, kar ti zna bit mal prevelki, zato se jaz izogibam tem okvirjem

Isto pri treku, med 54 in 56 sm

Drzal se bom addicta do penzije😀

Povezava do prispevka
S<3NEC reče Dne, 18. 3. 2024 at 9:56:

Moj edini pogoj je kremšnita na cilju.

 

Drugače pa tudi to novo predlagano turo lahko štartamo iz dveh krajev (Mozirje, Kamnik) in se pač po eni uri dobimo.

Obrnemo smer kroga, se dobimo v Podlomu in je.

Sploh nism vidu tega posta

 

Kremsnita bo, zato najt slascicarno k ma na voljo😁

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...