Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

S<3NEC reče Pravkar:

Kaj naj probam namesto Assos? Meni je njihova roba všeč, ampak cene so res zasoljene.

 

Sej se dobijo GT bibsi občasno za dokaj normalno ceno, men drugače Castelli bibsi zelo odgovarjajo, pa sem imel neke osnovne modele s KISS Air padom. 

Povezava do prispevka

Tamai je top, imam ene 3 komade s SAT podlogo, pa cena je super. Ampak tokrat sem reku da probam premium, da vidim ce je hype for real. Pa razpizdli so me ker ne dela izbira podloge na spletni strani 😂

Drugac pa ja, 200 za bibse z malo scitnika, prfuknjeno, ampak tle smo na gnoju, vse je dovoljeno :)

 

Pa ni point v 9 evrih za pakiranje na BD, sam tegs vcasih ni blo. Pa se return policy imajo kurac za cenejse stvari. Dobis pa dzabe grd dres ce narocis nad 100eur. Uglavnem narocu sam bibise na bike24, hlace bom pa sel probat v Cerina ce me prepricajo. 

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 1 uro:

koliko si pa visok? castelli roba se meni zdi da je narejena za ljudi visoke meter in čevap.

 

Ne vem, predvsem so ful majhne cifre po "širini" :D Jaz rabim recimo M size bibse, pa imam ponavadi vse S al pa clo XS. Tud Perfetto Ros jakno od Castellija sem vzel M, pa je čist na knap.

Povezava do prispevka
b4d reče pred 1 uro:

Tamai je top, imam ene 3 komade s SAT podlogo, pa cena je super. Ampak tokrat sem reku da probam premium, da vidim ce je hype for real. Pa razpizdli so me ker ne dela izbira podloge na spletni strani 😂

Drugac pa ja, 200 za bibse z malo scitnika, prfuknjeno, ampak tle smo na gnoju, vse je dovoljeno :)

 

Pa ni point v 9 evrih za pakiranje na BD, sam tegs vcasih ni blo. Pa se return policy imajo kurac za cenejse stvari. Dobis pa dzabe grd dres ce narocis nad 100eur. Uglavnem narocu sam bibise na bike24, hlace bom pa sel probat v Cerina ce me prepricajo. 

 

pizda materna, sm mislu da samo meni nekaj štrajka. očitno majo res nek problem. :blink:

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 2 urama:

kak nateg so te assos cene. :avadodo:

 

ne me jebat, da ste pripravljeni to plačat.

k furas 10 plus ur in je rit se cela. Nima cene. Ce pogosto furas ne vidim problema dat 200-300.- za konkretne hlace. K se lepo furam cel dan brez da me nekaj zuli in si sjebem furo. Verjamem da danes obstajajo znamke k delajo solidne hlace ampak 10-15 let nazaj je bil assos edina znamka k si lahko prefural eno daljso dirko brez da ti razfuka supak.

Jst danes za treninge in fure k niso poleti vse na prime od speca. Daljse fure al pa prelaze vse na assos. Nism najdu vlozka k bi po 3 4h se vedno bil kolkr tolk ok razen na assos hlacah. 

Ajd ce se z gorangutanom furate po 12km v eno smer na kafe pa nazaj stekam da so dobre tudi navadne kratke hlace 

 

assos ma pogosto popuste in hlace znizane iz 200 300 na 100 150.- 

Poglej njihov outlet store. 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 2 urama:

assos ma pogosto popuste in hlace znizane iz 200 300 na 100 150.- 

Poglej njihov outlet store. 

se strinjam, tudi sam nisem verjel glede assosa da mi lahko odpravi probleme gluhih jajc in curaka, ki sem jih imel iz castelli (nek entry level bibisi) in ale (dolge zismke). Seveda, ni nujno, da vsaki riti pašejo. Cena je vsako leto bolj kisla, glede znižanj pa nisem še nikoli naletel na takšno ugodnost da bi ble 100 €...

edit: Mille z naramnicami ni nikoli znižan*

uredilo bitje bozicekman
Povezava do prispevka

Jest sem sel razfukat Rasico, zihr aerodinamika te nove Decathlon majice pomagala...
No bolj verjetno to da sem buljil v power meter pa vrtel konstantno W, ki sem upal da jih lahko vzdrzim do vrha hahahah.

IMG_6432.jpeg

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka

Sej smo omenjali Tamai, sam jim spletna stran nekaj nagaja (ne pokaze opcije za izbrat podlogo). Jaz imam dvoje letne pa ene zimske termo dolge s SAT.

Dobis za ene 60 eur pa so precej dobri. Nimam pa realno s cem primerjat, razen s Pissei nekimi genericnimi, pa niso slednje nic boljse.


 

Povezava do prispevka
b4d reče Pravkar:

Sej smo omenjali Tamai, sam jim spletna stran nekaj nagaja (ne pokaze opcije za izbrat podlogo). Jaz imam dvoje letne pa ene zimske termo dolge s SAT.

Dobis za ene 60 eur pa so precej dobri. Nimam pa realno s cem primerjat, razen s Pissei nekimi genericnimi, pa niso slednje nic boljse.


 

Ja sej vidim zdj ja, kaj pa zolna a niso tud sivali

Povezava do prispevka
gorann reče pred 39 minutami:

Kva mas ti probleme meho z mojimi 12km furami na kremsnite

 

 

Pa kdo kle fura turce po 10h+ kva se treses debeluscek

 

A noben ne siva kle pri nas da bi lahk narocil po lastnih merah in da sam izberes vlozek?

 

 

Tamai ima 2 al 3 vložke na razpolago. Vem da je eden navadna spužvica kot za povštre na stolice relativno tanke debeline, drugi je "gel" in je trd.

Povezava do prispevka
bozicekman reče pred 5 minutami:

Tamai ima 2 al 3 vložke na razpolago. Vem da je eden navadna spužvica kot za povštre na stolice relativno tanke debeline, drugi je "gel" in je trd.

Jurtr mende dobim nw iz extremevitala pa ce bo fajn pena je to to za 72€

 

Folk jih hvali tam v komentarjih

 

So pa nw fajn ker je velikost normalna, ni ugibanja kot ori castelli in drugimi ce rabis 3 cifre vecjo vzet

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...