Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

bozicekman reče pred 5 urami:

kaj se je zgodilo z mn3 skupino na stravi? je razpuščena al je @b4d mene izbacil?

edit: takoj ko je nek fuzbal po televizji ni nobenga v temi... čapci

 

Zodu oziroma dozu, je zakuhalo z vso opremo, ki jo vlece s sabo in je zacel objavljat slike iz grupe javno. b4d je zbrisal grupo ker skoda zivcev, goran jo je kasneje spet naredil.

 

Koncni rezultat: nova grupa nema više doza in njegove prikolice.

Povezava do prispevka

Ja, včasih se kaka država odloči poostrit zaradi izrednih razmer (migranti, epidemija, kak drug izredni dogodek...). Mogoče je smotrno preverit, kadar se misliš it kaj takega, ampak načeloma pa je pot prosta. Pomoje tudi ob izrednih razmerah ne bi imel težav, če bi s kakim dokumentom dokazal, da si državljan EU...

Povezava do prispevka

mene so enkrat pofukali v istri k sm redno hodu cez eno rampo v neki vukojebini gor pri kubedu. Cela pizdarija pol na mejnemu prehodu kjer so mi morili in slovenci hotli dat kazen. Hrvat je reku da zaradi njega grem lahko. Pol sm nekako zmutil pri Janezih ko sm omenu da je fotr bil v TO. Janezi so mi hotli dat kazen 200+e 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...