Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Boris reče pred 5 urami:

mene so enkrat pofukali v istri k sm redno hodu cez eno rampo v neki vukojebini gor pri kubedu. Cela pizdarija pol na mejnemu prehodu kjer so mi morili in slovenci hotli dat kazen. Hrvat je reku da zaradi njega grem lahko. Pol sm nekako zmutil pri Janezih ko sm omenu da je fotr bil v TO. Janezi so mi hotli dat kazen 200+e 

zdej želim slišat če je prehod brezovica = vukojebina 

ronaldo reče pred 2 urama:

Rabim eno srednje kvalitetno pumpo (tlačilko), katero priporočate?

Topeak Micro Rocket, ne bom postal linka, da ne delam zastonj reklame našim trgovinam

Povezava do prispevka

vaxerji, kake so vaše izkušnje po 500+km drip on vaxa? jaz sem zdaj trenutno pri 740km in tudi po dodajanju drip vaxa ostajam zelo mlačen. ketna že sedaj rožlja v 3pm in tudi dodajanje na 100km kaj dosti ne popravi zadeve. ne vem če bi vlekel to do 1500km kolikor bi naj naredil pred naslednjo imerzijo.

 

časovnica:

immersion vax nove ketne

prvi drip po 300km

drugi drip to 515km

tretji drip 635km

četrti drip 740km

 

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 1 uro:

vaxerji, kake so vaše izkušnje po 500+km drip on vaxa? jaz sem zdaj trenutno pri 740km in tudi po dodajanju drip vaxa ostajam zelo mlačen. ketna že sedaj rožlja v 3pm in tudi dodajanje na 100km kaj dosti ne popravi zadeve. ne vem če bi vlekel to do 1500km kolikor bi naj naredil pred naslednjo imerzijo.

 

časovnica:

immersion vax nove ketne

prvi drip po 300km

drugi drip to 515km

tretji drip 635km

četrti drip 740km

 

 

Kateri vosek pa imaš, od Silce?

Jaz voskam približno vsake 2 furi, torej na 150-200 km. Če ne preveč ropota.

Si bom pomojem bolj pogosto privoščil vroče voskanje, odkar je Connex končno blagoslovil izdati 12-redne zapenjalce.

Povezava do prispevka
svaljek reče pred 20 minutami:

Kak je bajk fukno, ko staro šibje, alo

 

Če ga je pognalo, upam da ni bila plundra. :D

 

gorann reče pred 7 minutami:

Itk je skup zleplen pri kastelicu

 

Gogy a si kaj pullupov se naredu

 

Prevedi... pullupov? Jezst sem seljak, k Forrest - daj biciklu pa rinem....:blush:

 

EDIT: aja! :D Si normalen? K sem na biciklu, sam kolesam, k igram žoge, sam brcam, mečem... Ni multitaskinga pri meni :D

 Bi pa skor zadremal - sonce ravno prav greje.

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka
erted45 reče pred 5 urami:

 

Kateri vosek pa imaš, od Silce?

Jaz voskam približno vsake 2 furi, torej na 150-200 km. Če ne preveč ropota.

Si bom pomojem bolj pogosto privoščil vroče voskanje, odkar je Connex končno blagoslovil izdati 12-redne zapenjalce.

 

od silce ja.

 

nism neki baš ful navdušen več. zdajle ko prihajajo tako vroči dnevi se vosek tudi ravno zadosti omehča da zelo lepo ves prah lovi in ketna sploh ni nič kaj manj umazana kot bi bila z normalnim dry lubom na tej točki.

 

kako pa boš ketno opucal voska, ko jo boš na novo tunkal? jo boš kuhal v vodi tako dolgo, da bo vosek izplaval na plano? jaz boljšega načina nisem našel, ker vsi ti chain cleanerji naredijo točno 0 vosku.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...