Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Flaming_C reče pred 4 minutami:

Je na poti al čakaš da ga dobijo?

ko sm narocu je biu na zalogi, dans mi napisejo da je biu problem pri nakazilu al nekj, na banki mi rece dans da je z moje strani slo vse naprej

 

pa mi skenslajo narocilo

 

pol pa se rece, da naj se enkrat narocim:D

 

jebatga, en kolega prav da dobi drug tedn 3 komade  bo enga zame prsparal, sam zal ne po black friday ceni

Povezava do prispevka

Zdejle je cela štala po vseh spletnih trgovinah. Men so tud na eni angleški strani po enmu tednu čakanja skenslal naročilo. Pišem kva je scena, zakva je bil skenslan naročil pa vrnjen keš, mi napišejo, da zih ni več na zalogi naročenega artikla. Pogleda pol po inventarju, itak stvar na zalogi. Reče naj pač še enkrat naročim :D Zdej je že skor 2 tedna od takrat, ko sm prvič naročil, še skoz niso poslal :lol:

Povezava do prispevka
dilar reče pred 2 urama:

Zdejle je cela štala po vseh spletnih trgovinah. 

 

Jst tud čakam 2 tedna zdej,so rekl da bo treba nekje mesec pa več čakat 

 

 

Stari Cycleops Fluid 2 mi čedalj bolj cvili,sem že probal neke fixe sam mislm da so šli ležaji kokr berem 

 

 

Povezava do prispevka

nabavil bi eno elektricno treking kolo, mal za po hribckih okol LJ, bi ga pa tut veckrat tedensko uporabljal za v sluzbo

 

seveda se nebi ful izprsil a.k.a. dal bi okol jurja recimo

 

kjere slovenske trgovine al pa tuje trgovine ki dostavljajo v slovenijo se mi splaca spremljat?

 

kdaj so pregovorno kaksna posezonska znizanja v kolesarskih trgovinah?

Povezava do prispevka

Koles praktično ni, zaloge in dobavni roki so random, tko da za neke hude deale in posezonska znižanja je čist narobn čas, pa tudi zamudu si 2020 modele, 2021 pa šele počasi kapaljo.

 

Se pa da v specializiranih slo trgovinah več al manj povsod dobit boljši deal kot je na netu.

 

Pa nisem vedu, da si drugač lidlič.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 1 uro:

nabavil bi eno elektricno treking kolo, mal za po hribckih okol LJ, bi ga pa tut veckrat tedensko uporabljal za v sluzbo

 

seveda se nebi ful izprsil a.k.a. dal bi okol jurja recimo

 

kjere slovenske trgovine al pa tuje trgovine ki dostavljajo v slovenijo se mi splaca spremljat?

 

kdaj so pregovorno kaksna posezonska znizanja v kolesarskih trgovinah?

 

neuradno ti povem da si se gorana presenetu z zahtevo :D 1k pa strom.... ce res nisi v porazni formi al pa z zdravstvenimi tezavami vzem navaden bajk. 

Povezava do prispevka

  

Šimšalamima Huhu reče pred 5 urami:

Koles praktično ni, zaloge in dobavni roki so random, tko da za neke hude deale in posezonska znižanja je čist narobn čas, pa tudi zamudu si 2020 modele, 2021 pa šele počasi kapaljo.

Kdaj pa bi bil drgac prav cas za znizanja itd? Letos sem pred poeltjem mal gledal ampak je bla norisnica, povsod vse pokupljeno, kar naenkrat vsi po kolo, sem mislil da se je kej umiril. Se mi zdi da sm prejsn kolo sicer kupil enkrat januarja/februarja, pozim v glavnem ker je bil sneg. Znizan je bil ~ iz 1200 na 800.

 

Šimšalamima Huhu reče pred 5 urami:

Se pa da v specializiranih slo trgovinah več al manj povsod dobit boljši deal kot je na netu.

Mas ksno konkretno v mislih?

 

Vučko reče pred 5 urami:

vzem navaden bajk

Neelektricn treking kolo ze mam.

 

Vučko reče pred 5 urami:

neuradno ti povem da si se gorana presenetu z zahtevo :D 1k pa strom...

 

Boris reče pred 5 urami:

toj res za jurja dobis orng bajk. Za jurja elektricne pac smeti. Ce sploh najdes za jurja elektricn bajk

Pac govora je blo o ceni z dobrim popustom, ce se cene e-koles na hitro pogledan zacnejo pr 900-1000 evrov potem bi pr 30-50% znizanju mogu dobit za jurja neki kar je redna cena 1500-2000e. S tem da kot vedno "okol" (ne pa naprimer maksimum) neke cene pomen, da je clovk prilagodljiv 10-20% ce gre za res dober deal.

uredilo bitje []D [] []V[] []D
Povezava do prispevka

Takle čas v normalni sezoni ostane še kaj, kjer nimaš prav velik za izbirat ne glede modelov ne velikosti, ampak letos ni normalna sezona. Ljudje zdaj naročajo kolesa, ki jih bodo dobil marca in kasnej.

 

Se mi zdi, da se ti dost jebe za neko specifiko, poklicat se ti splača takoj, mogoč imajo še kaj zate al pa da zveš kaj in kdaj bo pa za kakšen dnar bi ti dal.

 

Jaz imam dobre izkušnjo z grašco, sam nimajo nič niti blizu tvojmu budgetu.

 

https://www.grasca.si/default.asp?mid=sl&pid=modul_it&wid=13522&orderby=cenaakcija&ordertype=asc

Povezava do prispevka
gorann reče pred 3 minutami:

Zakaj pa ne? 

 

Ker so marze pr cenejsih modelih tok manjse in sluzjo na bulk prodaji. Ce sklepam po drugih produktih mors ujet odprodajo starih serij al pa kej, kar se pa ne bo zgodil v nadaljnem letu. Kokr je boris reku je povprasevanje tok nad proizvodnjo da so supplierji kolektivno clo zvisal cene. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...