Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

keba reče Dne, 30. 10. 2020 at 14:34:

Cube stereo hybrid 140 sl.

 

https://www.cube.eu/en/2021/e-bikes/mountainbike/fullsuspension/stereo-hybrid-140/cube-stereo-hybrid-140-hpc-sl-625-iridiumngreen/

 

Samo ta veb nima na spletni strani nič od Cuba. Nisem sploh vedel da je in uvoznik. Bom še njega poklical.

 

ornk bajk

 

kok ma kil

Povezava do prispevka
keba reče pred 2 urama:

 

sem jih poklical, pa ne držijo več Cube koles.

 

sploh ne najdem kdo bi bil uvoznik pri nas, če slučajno kdo ve se priporočam.

Imaš na strani od Cube navedene prodajalce. Zdej a je kdo uradni uvoznik ali ne pa ne vem.

 

https://www.cube.eu/en/dealer-search/

 

EDIT: https://www.proadventure.si/?product=cube-stereo-hybrid-140-hpc-sl-625-29-iridiumngreen-2020 (če še nisi preveril, ne poznam pa trgovca, link je sad brskanja po netu)

uredilo bitje erted45
Povezava do prispevka
erted45 reče pred 23 minutami:

Imaš na strani od Cube navedene prodajalce. Zdej a je kdo uradni uvoznik ali ne pa ne vem.

 

https://www.cube.eu/en/dealer-search/

 

EDIT: https://www.proadventure.si/?product=cube-stereo-hybrid-140-hpc-sl-625-29-iridiumngreen-2020 (če še nisi preveril, ne poznam pa trgovca, link je sad brskanja po netu)

 

sm že use preklical ja.. mislim da sploh ni noben uvoznik, da imajo nekega avstrijskega distributerja, ki jim sproti pobere zanimive in iskane modele...

 

tudi ta proadventure sem poklical in mi jutri sporočijo kdaj bo dobavljivo in če sploh bo še letos. to majo pa še lanske modele gor, ki niso že pol leta dobavljivi.

Povezava do prispevka
keba reče pred 1 uro:

 

sm že use preklical ja.. mislim da sploh ni noben uvoznik, da imajo nekega avstrijskega distributerja, ki jim sproti pobere zanimive in iskane modele...

 

tudi ta proadventure sem poklical in mi jutri sporočijo kdaj bo dobavljivo in če sploh bo še letos. to majo pa še lanske modele gor, ki niso že pol leta dobavljivi.

 

Pa res, sploh nisem bil tako pozoren. Pa še hotel sem reči, da je cena ugodna XD

 

Povezava do prispevka
keba reče pred 1 uro:

 

sm že use preklical ja.. mislim da sploh ni noben uvoznik, da imajo nekega avstrijskega distributerja, ki jim sproti pobere zanimive in iskane modele...

 

tudi ta proadventure sem poklical in mi jutri sporočijo kdaj bo dobavljivo in če sploh bo še letos. to majo pa še lanske modele gor, ki niso že pol leta dobavljivi.

 

to sm jst oboleval pri BikeEk, ker tud polet niso nč osveževal, kaj je na zalogi, kaj ne. Sm pomoje za 10 koles vprašal, pa nbenga niso mel, pa noben ni bil dobavlji :D 

 

Čez vikend sm se končn spravu kolesa spucat. Sm mev tist čistil, k ga je @Boris priporočil, sm ga pomoje pol flaške porabu za 2 kolesa XD Sm šov mal overboard. Pri men se je vse lepo spucal, na kolesu od punce je bil pa pomoje nek wet lube v originalu gor, plus ene parkrat jo je dež ujel na kolesu in ni in ni šla dol svinjarija z verige. Sm mogu na konc prov res degreaser uporabt, ker sm vleku tisto verigo čez gobico, pa je blo po ene 15 min še skoz vse čist črno.

 

2812A4C7-C168-4E63-9D79-1EA4BD577B4F.jpeg

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
Boris reče pred 3 minutami:

ja ce ketne dost casa ne pucas je nobeno cistilo razen razmascevalca pa tople vode ne bo spralo. Bos pa tko spral celo ketno in spral clene kar ni idealno.

 

Ja sej vem, sej nimam plana to uporabljat vsakič ko pucam, sam res ni šlo drugač tokrat. Pri mojem, ko skoz furam po suhem, se je brez panike sčistl sam s tistim čistilom, ki si ga priporočil.

Povezava do prispevka

sam te cubi so sli vn. Dvomim da bodo letos sploh se uspeli nardit kaksnega od teh modelov glede na to da nimajo vec motorjev baterij pa ostalih shimano kosov. Poglejte si na strani cube kjer pise da lahko kolo pride z drugacnimi deli kot so v opisu. Vem pa da so poljaki cist zjebali bosch in da nimajo dost motorjev

Povezava do prispevka
drevored reče pred 25 minutami:

keba a nisi ti ze narocil bajka? pol vprasas v trgovini kdaj bo kdo je uvoznik in ce ne bo naj vratijo pare.

 

Mam naročenega ja, sam sem bil toliko pameten, da nisem dal denarja, sam oddal prednaročilo in se zdilal za ceno. Ker že takrat so glumili, da ne vejo kdaj bo in da nimajo teh informaciji, in sem rekel, da kolo prednaročim, samo denar vidijo pa takrat ko jaz kolo.

 

Sedaj pa ko ni nič novega pa kličem praktično povsod kjer prodajajo Cube kolesa.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...