Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Ok, čist sem navdušen nad flow traili (burms, brez korenin, dropov, skokov). Na "moškem svetu" so objavl, da je v avstriji 150km od nas 15km dolga flow trail steza.

https://www.moskisvet.com/davidovi-ekstremi/gladka-in-sladka-kolesarska-zabava-okusali-smo-slasti-najdaljse-evropske-flow-kolesarske-proge.html

 

Zanima me, a je kej v Slo. podobnega? Vem da so na Golovcu flow traili.

Povezava do prispevka

pomoje ma vsak bike park tako progo, sicer ne tko dolgo

 

pa ponavad so kaksni featurji not nametani razen ce gres na bob stezo. na golovcu je un flow trail recimo modre tezavnosti tko da ni dropov ampak samo par mal vecjih kompresij. tistih par jumpov k so pa so taki manjsi tabletopi (tist k sem dal videje je najvecji naprimer) al pa ce kake rollerje preskocis.

Povezava do prispevka
Car reče pred 33 minutami:

Ok, čist sem navdušen nad flow traili (burms, brez korenin, dropov, skokov). Na "moškem svetu" so objavl, da je v avstriji 150km od nas 15km dolga flow trail steza.

https://www.moskisvet.com/davidovi-ekstremi/gladka-in-sladka-kolesarska-zabava-okusali-smo-slasti-najdaljse-evropske-flow-kolesarske-proge.html

 

Zanima me, a je kej v Slo. podobnega? Vem da so na Golovcu flow traili.

 

 

car fural sm v CH najdaljso flow stezo. Na sredini sm mel pun kurac vsega skupaj :D Narejena bolj za mularijo da se ucijo

 

Izgleda pa tako

 

 

Povezava do prispevka

kje mas rezervni slauf, napumpat tubeless z navadno tamalo ni sans, alpa si bombice nabavi 

 

jest sm se naucu, da boljs da vse skup s sabo v ruzaku nosim, ker da si tko nekje na samem brez pomoci je jebeno

 

 

jest grem pa zdj na turco na lisco gor pa dol po trejlu, ce se ne razbijem se kje k je mokro

 

Povezava do prispevka

ma eni modeli so rekli kao druzinska turca. so se mal pohecal zgleda k sem bil dost pod vodo.

 

sej naceloma ni blo jumpov dropov in tega sam full strm teren

 

in po eni strmini sem prletu not v nek vodni kanal k je zabetoniran. je sam naredilo plink in guma je bla na eni strani dol. sej s plascem in in felgo mislim da ni nic narobe sam ni slo vec napumpat. sem dal zracnico noter.

 

ena slikca tega k je vodil "turco". so meli cas za photoshooting tacas k so mene cakali. pac skos tak teren sam strm v pizdo mater. dobra stran tega je tud da, ce pades, pades na relativno mehko podlago.

 

 

 

Povezava do prispevka

se mini review ruzaka

100106100-FR-ENDURO-BLACKLINE-large.png

 

vse lepo in prav. edin kar me moti je to da je tko dolg in pride cist gor do ramen. to je pa problem ce furas dol in mors gledat naprej. torej glavo obrnes gor in se ti celada dotakne nahrbtnika. kr annoying morm rect.

 

pa meh 3 literski sem se ubavil. o plasticnem okusu nebi, ker to majo vsi verjetno. kar me moti je to, da ustnik ni zasciten nic. je speljan po naramnici in se zatakne cev ok. sam ustnik je pa izpostavljen. sem zadel eno vejo in mi je ustnik potegnilo iz cevi in me stusiralo. na sreco sem ga nasel pa dal nazaj not. tudi pri motorju me skrbi za ustnik, ker bo verjetno poln mrcesa. mogu bi bit nek zepek, ki bi skril ustnik noter.

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka

to da pijes iz meha je meni ogabno. Sploh k bos 3 x dal kej notr pa se navzame okusa k da pijes postano vodo iz flase stare 10let. 

A k si vzel ruzak si si zmeru da nisi vzel prevelikega? Jaz nic ne dotikam z celado. Da nisi vzel xl al pa L ruzak ce si mali

 

71248130_2908364349177120_56370693066981

uredilo bitje Boris
Povezava do prispevka
Boris reče pred 16 minutami:

to da pijes iz meha je meni ogabno. Sploh k bos 3 x dal kej notr pa se navzame okusa k da pijes postano vodo iz flase stare 10let.

dej svicar, treba vsakic spraznit vsebino ven pa odpret pokrov da se lufta, ni nbenga postanega okusa

 

 

Povezava do prispevka

Ej mojstri, neki mi poka pri zadnjem amortizerju. Zdaj sem z enim govoru ki dela v kolesarski trgovini, pa je reku naj razdrem nihajko, namažem in zategnem. Vse lepo in prav, samo reku mi je tud naj ne zategujem brez moment ključa, ki pa stane nekih 100 € (unior). Poleg tega pa niti ne vem na kakšno silo naj bi bil moment ključ nastavljen, tudi če bi ga že imel. Kakšna ideja? 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...