Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

kar pade iz tovornjaka gre na odpis tko da je dost pocen (0 eur)

 

full se mi ne da peljat bajka na servis k mi bo vzelo dan ali dva k bi lahk poganjal :/

 

sem spraseval folk in je baje malo verjetno, da bodo na servisu hotli popravit pokanje v BBju. zdej pa malo gledam kako bi to zrihtal in sploh niso neki dragi bottom bracketi? pa ce prav razumem verjetno niti ne rabim celotnega ampak samo zamenjam lezaje znotraj?

Povezava do prispevka
drevored reče pred 32 minutami:

kar pade iz tovornjaka gre na odpis tko da je dost pocen (0 eur)

 

full se mi ne da peljat bajka na servis k mi bo vzelo dan ali dva k bi lahk poganjal :/

 

sem spraseval folk in je baje malo verjetno, da bodo na servisu hotli popravit pokanje v BBju. zdej pa malo gledam kako bi to zrihtal in sploh niso neki dragi bottom bracketi? pa ce prav razumem verjetno niti ne rabim celotnega ampak samo zamenjam lezaje znotraj?

 

rabiš Hambini BB

Povezava do prispevka
Bumbar s kanglico reče pred 27 minutami:

Js prodam svojo fox 36 performance elite 180mm hoda. Je ista ko factory sam brez pedrske kashime. 

 

Pa drevored pa wicked če sta za akcijo lahk js kak dan organiziram shuttle iz slovenj gradca na pohorje. Pa je 1000m višinske razlike v 8km single traila skopanega po kr fajn strmini. Tak proper enduro

 

 

toj to. wicked mene pobere v lj in sva takoj tam.

 

pa se turisticni bon lahk pol v ukc maribor unovcim (ceprav ne vem ce velja tud za helikoptrski prevoz do tja)

 

sam midva z wickedom mava revscino ranga fox 34 140mm oz on ma mal daljso tko da bova verjetno vec na nogah in riti kot biciklu.

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka
drevored reče pred 2 urama:

 

 

toj to. wicked mene pobere v lj in sva takoj tam.

 

pa se turisticni bon lahk pol v ukc maribor unovcim (ceprav ne vem ce velja tud za helikoptrski prevoz do tja)

 

sam midva z wickedom mava revscino ranga fox 34 140mm oz on ma mal daljso tko da bova verjetno vec na nogah in riti kot biciklu.

 

Ma ne, sej trail je naret da se da vse zvozit z 140mm piciklo. Ni nekih vlkih dropov pa jumpov, al pa lahk obvoziš. 

Bom najdo en posnetek z youtuba pa lahk pogledate.

 

 

uredilo bitje Bumbar s kanglico
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...