Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Genesis mi zgleda gut, samo "ni na zalogi", cube mogoče then. A unga prophete bicikla pa noben ni pogledal? Meni zgleda da je to tole: https://www.prophete.de/de/shop/aeg-sportdrive-mittelmotor-|-aeg-downtube-akku-614-wh-|-10-gang-kettenschaltung-|-hydr-scheibenbremsen-prophete-graveler-e-mtb-27-5-51662-0121 ali pa nekaj precej podobnega... seveda niso pa da bi napisali kaj je not :D

 

Sprašujem zato ker mi noben ni odgovoru na vprašanje, mogoče nisem dovolj jasno vprašal - če vzamem nekaj kar ma zadnji amortizer a me bo to motilo takrat ko ga ne rabim?

 

Sem pa še v velo center šel gledat in je itak podobno kot drugje glede ponudbe. Pod 3k je težko dobit pa da ni krš. Sploh sem nasplošno disappoint nad treking kolesi, uno par kil več, pa nasploh pol manj opreme za isti dnar... pa po možnosti kak lowend shimano motor s 40Nm navora.

 

Mogoče še kak resors kje se lahko malo izobrazim, sem iskal teste pa najdem primerjavo biciklov kjer je najcenejši 8000€.... fakkkk

Povezava do prispevka

Lej kolega cajti ko si kupu soliden ebajk za 3-5k so mimo. 
 

raje ne kupuj nic kot da vzames neke

smeti in fuknes dnar v kanto. Debeli nas je isto tle utrujal

mesece pol

je kupu nek drek od gianta za 2 jurja sem pa tja. Prodal cez par mesecev k ni mel za zmrznjene psance po roku.

 

naspari kupi neki solidnega. Pa mal si pozen da bi mel dost izbire

Povezava do prispevka

jaz ti predlagam kak drug sport. 

 

bicikliranje je pac domena elitistov z denarjem

 

kar se pa tice zadnjega amortizera te pa ne bo nic motil. lahko ga tudi zaklenes, ce hoces (kar je weird ker spremeni geometrijo kolesa). oviral te bo edino malo ce hoces tolct velike kilometre, ker zgubis nekaj energije zarad amortizerja pri pedaliranju

Povezava do prispevka
dilar reče pred 26 minutami:

Drgač sm pa vidu na Instagramu, da je Lael WIlcox, ena boljših enduro kolesark, trenutno v Sloveniji. 

 

 

Če sem prav zastopil, delajo recon za neki kolesarsko dirko po Balkanu.

cim vidim rapha gore dole ne klikam oz followam tega folka

 

bla je zdej dirka transcontinental valda zmago Straps 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 5 minutami:

Ce je gravel dirka zihr roubaix al pa se prej diverge. Valda fura top bajk ne bo se z crevi svaljkala okol

 

Pomoje ma diverge-a, za bolj hardcore dirke sm pa pomoje vidu, da ma epic hardtaila s specialka balanco. 

 

Vidm pa zdej, da fura vse v glavnem, tud fulije pa specialke.

Povezava do prispevka

Dans me @Tihi Mi53k zajebal, vcer je reku da bo dez

spal sm 4 urce, mi napise ej sm startal 

Wtf startal kaj je teb ce bo dez, pogledam ven res jasno 

 

Ni druge pojedu eno banano se obleku startal in odkolesaril nasprot hrabremu misku

Vreme super, res

Pridem na veliko presko gledam kje je miskolin na live k mi je poslal vidim da je cist blizu, se spustim slab km navzdol ga srecam

Zivjo stari moj, zivjo gorc...

Prideva na vrh mal se spocijeva natankava vodo pri eni hisi in potem 20km navzdol do radeč

 

Tam sva sla krkat nekj ipak ma clovk se 75km nazaj pa 800 visincev ali vec

 

Posebej slikca za mehota od gorca

 

@Tihi Mi53k je nekje pri litiji zdj, srecno

 

 

 

Screenshot_20220806-132816_Strava.jpg

received_1772388119820301.jpeg

received_590737895755385.jpeg

IMG-486a74fe7db0dfe6319d7eb57ca71d40-V.jpg

received_1214788582618205.jpeg

  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...