Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Ce.kdo rab poceni robo.ma a2u znizanja zimskih jakn in hlac

 

Dans sm.dobu kratke termo (nv) in so hude, mam.njihove letne in so ok

Majo tud dolge, poceni

 

Jakna je tud huda pa je 55eur

 

Za oboje 100eur je sitnica za to  kar dobis

 

https://www.a2u.si/hlace-northwave-active-ms-2

 

https://www.a2u.si/jakna-northwave-reload-selective-protection-1

 

Tole je reeees bargain

 

Se stumfi, ene so ble 12 druge 9 pa se mal

20221013_130630.jpg

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 10 minutami:

A majo kej več blaga okoli penisa, mene včasih prov zebe v prjatla? Do zdej sm si buff vezal okrog, sam pol zgleda ko da maš res bongota v hlačah, pol se pa slečeš, pa ena mini želvica zleze iz buffa ven in je malo awkward. 

assos ma vlozek skor do popka k ma dobro zascito.

MILLE-GT-Summer-BibShorts-c2-GTS_blackSe

Povezava do prispevka
gorann reče pred 1 uro:

Sej karton zatlacis spredaj

 

Ceneje

Enkrat sm ga zavil v časopis, pol je šla pa tinta dol, pa sem mel čist črnega, pa sm bil na začetku tko mal navdušen, evo če ni velik, je pa vsaj črn, mogoče kkšno vržem na foro, da mam čuno ko crnac. Sam pol sm se pa ustrašu da mam ozeblino, da mi ga bodo mogl odrezat. 

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 14 minutami:

Enkrat sm ga zavil v časopis, pol je šla pa tinta dol, pa sem mel čist črnega, pa sm bil na začetku tko mal navdušen, evo če ni velik, je pa vsaj črn, mogoče kkšno vržem na foro, da mam čuno ko crnac. Sam pol sm se pa ustrašu da mam ozeblino, da mi ga bodo mogl odrezat. 

Vodokotlic a si to ti

 

Vrn jakeju racun

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 2 urama:

Enkrat sm ga zavil v časopis, pol je šla pa tinta dol, pa sem mel čist črnega, pa sm bil na začetku tko mal navdušen, evo če ni velik, je pa vsaj črn, mogoče kkšno vržem na foro, da mam čuno ko crnac. Sam pol sm se pa ustrašu da mam ozeblino, da mi ga bodo mogl odrezat. 

zavij v reklame od hofer, lidl, ker je printano na tisti sintetični papir s sintetično barvo. Ne gre nič tinte dol. preverjeno.

Povezava do prispevka

Fuck dans bi moral celo dopoldne delat, pogledam cez okno, valda sonce pune hamre in gasa na bike

@Tihi Mi53k verjetn sva se dans srecala :D kk to da nis potegnu do Logarske? 
drugac si se spustu iz Kranjskega raka v smeri Kamnika al obratno? Ker vsaka cast folku, k ga pici spust prot Kamniku tle dol, ker je taka cesta da ubijes sebe in bike.

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 14 minutami:

Fuck dans bi moral celo dopoldne delat, pogledam cez okno, valda sonce pune hamre in gasa na bike

@Tihi Mi53k verjetn sva se dans srecala :D kk to da nis potegnu do Logarske? 
drugac si se spustu iz Kranjskega raka v smeri Kamnika al obratno? Ker vsaka cast folku, k ga pici spust prot Kamniku tle dol, ker je taka cesta da ubijes sebe in bike.


nism šu do logarske ker sm šu don v drugo smer

 

lj, kamnik, črnivc, do konc asfalta prot velki planini, luče, ljubno, gornji grad, črnivc, kamnik, domov

Povezava do prispevka

   Tihi Mi53k reče pred 4 minutami: 


nism šu do logarske ker sm šu don v drugo smer

 

lj, kamnik, črnivc, do konc asfalta prot velki planini, luče, ljubno, stari grad, črnivc, kamnik, domov

*gornji grad :D

pa sej iz Luc mas pol urce do gor. Dobr pol se nisi spustil suicide mode, si sou kontra.

sm srecu enga modela v Logarski z CF SLX bele barve, omfg kk je hud :wub: 

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 7 minutami:

 

   Tihi Mi53k reče pred 4 minutami: 


nism šu do logarske ker sm šu don v drugo smer

 

lj, kamnik, črnivc, do konc asfalta prot velki planini, luče, ljubno, stari grad, črnivc, kamnik, domov

*gornji grad :D

pa sej iz Luc mas pol urce do gor. Dobr pol se nisi spustil suicide mode, si sou kontra.

sm srecu enga modela v Logarski z CF SLX bele barve, omfg kk je hud :wub: 


lol, gornji ja

 

šu sm že polet mim logarske, pol mi je že skor bol nazaj čez pavliča pa jezersk, sam se mi ni dal dons tok, že tko sm se komi nazaj gor na črnivc prvleku

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...