Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Bumbar s kanglico reče Dne, 15. 9. 2022 at 14:26:

Zakon zadeva tt easy loop sistem. 
 

Pa končno se mi je kazalc na desni roki tejk poprajo da lahk bremzo stisnem normalno. Tk da je blo to prvo bike park popovdne letošnjo sezono. 

80E7E880-8078-451E-8F8B-21EB2F7242A5.jpeg

Poseka?

 

wexl majo isto..smo letos dosti posiljevali tamkajsni jumpLine….za dh-je je malo nerodno edino..mors skoz ahtat ker se ti hitro zmakne.

 

naroco novi foxov coil zdaj…se ze veselim…se vilco bi si najrajsi v coil spremenil..superSmooth 🤙

Povezava do prispevka

Ce kdo isce termo majico, danes vzel https://www.extremevital.com/sl/kolesa/termo-kolesarska-majica-gore-bike-wear-c5-thermo-p-33254.html
Se koda za dodatni popust je, tudi na druge stvari 20%. Uglavnem 50% off je prislo.

 

 

EDIT: sem ze uspel stestirat, kul zadeva, sicer je se par stopinj pretoplo, ampak ustreza.

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 9 minutami:

@Tihi Mi53k če se ne motim imaš Zippove hookles obroče, kar hkrati pomeni tubeless only. Kako so se obnesli do sedaj? Si kdaj končal s prazno gumo?


za enkrat se super obnesejo, nikol še nisem mel defekta

 

edino kar je, spuščajo zrak mal hitrej ven kokr klasične zračnice, tko da morm recimo na dva dni prevert pritisk pa dopumpat

je pa verjetno to tud od plaščev odvisno, js mam schwalbe pro one tle

Povezava do prispevka

Odločil sem se, da bom zamenjal spredaj zobnika na sub compact 46/30. Da malo pogoljufam klance.

 

AbsoluteBlack vidim, da vsi hvalijo. Pa še ovalni so, če to sploh kaj pomeni.

 

Poznate kakšne cenejše alternative. Imam pa Shimano 105 R7000

 

 

uredilo bitje tuerk
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...