Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

1.6kg

 

Moras pa kaj vec povedat, kaj pricakujes. Tole bo ok za se peljat po makadamu malo poleti.

 

Ce mislis vsaj malo gore dole po gmajni se bo treba malo stegnit https://energijabikes.com/kategorije/gorska-kolesa-mtb-hardtail/cube-attention-sl-grey-n-lime-2022-50315014

 

 

Jaz spet eksperimentiram z oblekami... Vzel sem:

Gore Windstopper base layer: kolko ga hvalijo po netu, mora bit hud, trenutno me moti v brynje majici, da ko se odpnem, me takoj podhladi.

Gore Shield socks: kolebam med tem da je totalna neumnost al pa neverjetno pametna zadeva. Podobno neoprenskim nogavicam za potapljanje. Upam da bo nadomestilo galose, ker se na MTB ne obnesejo ce vsaj malo hodis. Svoje kitajske sem v eni sezoni unicil. Skrbi me da me ne ozulijo, ker je vseeno en kos materiala vmes.

Pa ratal sem pravi kolesar, nabavil rokavcke in nogavcke, bomo videli ce umem to uporabljat...

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka
b4d reče pred 1 uro:

1.6kg

 

Moras pa kaj vec povedat, kaj pricakujes. Tole bo ok za se peljat po makadamu malo poleti.

 

Ce mislis vsaj malo gore dole po gmajni se bo treba malo stegnit https://energijabikes.com/kategorije/gorska-kolesa-mtb-hardtail/cube-attention-sl-grey-n-lime-2022-50315014

Gmajna me na biciklu ne bo vidla. Kšni travniki so max. kar se tiče offroada.

Iščem pač nek bicikel za 1-2k km letno, nočem it na najcenejšo kategorijo, da bom imel pol nek šrot, ki ga bom sovražu, ne mislim pa metat nekega resnega denarja, ker mam preveč ostalih športov. Zarad 1,6kg definitivno ne bom daju 100€ :D Mam range nekje 600-800€. Za tadva sprašujem, ker je un v hervisu v akciji in ne znam povedat, al gre za klasičen nateg (naviješ osnovno ceno in daš gor popust) ali gre za primerljivo zadevo.

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 36 minutami:

Mallorca. 

 

 

Dobesedno hotu sm vprasat pa sm pozabu :D tamal je na Mallorci te dni in je ogromno kolesarjev, po slikah je videt bolana cesta pa ogromno serpentin (ne me vprasat, na keri gori/hribu je bil, ampak zgleda vrhunsko). Zato se mi je zdelo, da more bit to raj za kolesarje in ce je ze kdo bil :D

also, za kok casa si sou? Bike si dol rental verjetn. Vtis?

Povezava do prispevka
Kosinus reče pred 2 urama:

Ni časa za dirke, je bilo potrebno pograbiti listje, ga zažgati, pobrati orehe, jih dati sušiti, nabrati grozdje.

 

Kako si prišel na štart, z avtom? Ali si užival? Kaj je kaj za videti?


z avtom smo pršl učer, najel apartma v poreču, tko da smo se zjutri s kolesi zapelal do štarta

 

užival v trpljenju ja, nism še na nivoju, da bi kej preveč okol gledu

 

mi je blo pa bl všeč k l’etap slovenia

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...