Skoči na vsebino

Playstation Now


rs1975

Priporočeni prispevki

Uporabljam zdaj 10 mesec ravno, zadeva je carska za ljudi s kratkim attention spanom, izbire je veliko, zadnje čase se mi zdi, da tudi dodajajo bolj odmevne zadeve. Recimo moj trenutni lineup za igranje je Dishonored 2, Kingdom come, dead cells in prey....

 

Zadeva teče brez težav, razen mogoče kakega naslova, ki je gor naložen v osnovni različici(fallout new vegas) in ima bugov do jaja. Za nove zadeve je vse kul, saj si downloadaš špil in veselo igraš, kul je tudi recimo, če nisi prepričan, a bi igral neki, rukneš lepo stream in pogledaš če je tvoj cup of tea. 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 2 minutama:

Jaz pa plačevanje po USA storu na G2A kupim 75 $ gift card (pride te cirka 55 €) 

 

To je to. Ko porabim, kupim nov 75 $ gift card

 

Hmm a so varni ti ključi iz G2A, nebi rad da mi gre USA PSN account v maloro ker imam 3/4 digitalnih iger na njemu kupljenih... Popust je pa res fin - whooping 23% vidim :blink:

Povezava do prispevka

Gatsu

 

Ne vem, jaz jih koristim že ene 5 let. Problema še nisem imel.

 

Je pa res, da to počnem zaradi tega, ker na g2a flipam kakšne steam kode in si pol pokrijem te 75 $ kartice. Free games :D. Če ne bi bilo tega, bi morda tudi kje drugje vzel 

uredilo bitje Ćamir (izbrisani)
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče Pravkar:

Gatsu

 

Ne vem, jaz jih koristim že ene 5 let. Problema še nisem imel.

 

Je pa res, da to počnem zaradi tega, ker na g2a flipam kakšne steam kode in si pol pokrijem te 75 $ kartice. Free games :D. Če ne bi bilo tega, bi morda tudi kje drugje vzel 

Pa kupiš od tega tipa (Hashtaggamer) ki ma 23% nižje cene al po polni ceni?

Povezava do prispevka

Kupim pri sellerju, ki je v tistem momentu najnižji, evo :D 

 

2013

20 USD Cdkeys
10 USD Bestgamesale
10 USD Giftcards4you
10 USD Keysplanet
20 USD Keysplanet 

2014

10 USD Bestgamesale
10 USD Xbox_psn_store

2015

10 USD Allgames4u
10 USD Allgames4u

2016

20 USD Instantgameskey
10 USD Usa_direct_no_tax

2017

10 USD Keyking
50 USD Instantgameskey 

2018

24 USD Hashtaggamer
75 USD Hasttaggamer 

2019

75 USD Global123

2020

75 USD Newcode

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 8 urami:

Uporabljam zdaj 10 mesec ravno, zadeva je carska za ljudi s kratkim attention spanom, izbire je veliko, zadnje čase se mi zdi, da tudi dodajajo bolj odmevne zadeve. Recimo moj trenutni lineup za igranje je Dishonored 2, Kingdom come, dead cells in prey....

 

Zadeva teče brez težav, razen mogoče kakega naslova, ki je gor naložen v osnovni različici(fallout new vegas) in ima bugov do jaja. Za nove zadeve je vse kul, saj si downloadaš špil in veselo igraš, kul je tudi recimo, če nisi prepričan, a bi igral neki, rukneš lepo stream in pogledaš če je tvoj cup of tea. 

Ja, tudi to je dobro, da če neki dobrega najdeš lahko potem kupiš disc verzijo, če že ne misliš več imeti PS Now. Bom zdaj v teh zimskih mesecih zadevo sprobal. 

Nisem bil nikoli pozoren, so tudi za PS Now kakšne akcije npr. za BF kot za PS+? 

Povezava do prispevka

A kdo ve kako iz PS denarnice plačat naročnino za PS Now? Imam US account, denar je naložen, vendar ne znam izbrat, da bi znesek poravnal iz denarnice. Tudi vnesem kreditno kartico ali Paypal račun ga ne sprejme  zavrača, lahko da je težave v tem ker sistem morda prepozna EU kreditno...Se sploh da plačat iz denarnice, če imaš naloženo dovolj denarja?

uredilo bitje rs1975
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 3 urami:

Jaz sem zadevo dal v košarico in plačal lepo iz naloženih sredstev... sem pa to naredil na ps storu na konzoli.

 

Kastor reče pred 2 urama:

Nope ne dajem nikakršnih plačil v ps store, strogo samo prek teh kartic s katerimi napolniš račun. Edino če so kaj spreminjali store na ps4....

Sem probal medtem linkat Paypal na SLO račun in gre. Verjetno je torej težava, da je zadaj SLO kreditna.... Brez vpisa kreditne ali Paypala pa me niti ne spusti naprej, da bi videl ali bom lahko plačal PS Now iz denarnice

uredilo bitje rs1975
Povezava do prispevka

Skoraj sem doktoriral :) Nekako so zaključki sledeči:

- za naročnino en mesec PS Now moraš vedno vpisati kreditno ali PayPal, ne glede na to ali imaš kredit v denarnici al pa kupiš direktno kodo za PS Now. Meni ni uspelo, da bi to spravil čez. Sem šel še probat odpret novi PayPal US račn, pa se je že zataknilo pri kreiranju, ker nisem našel načina, kako narediti verifikacijo na US mobi številko

 

- naročnini 3 ali 12 mesecev menda zgoraj potreben vnos kreditne ali Paypal ne velja. Te naj bi spustil direktno čez. Nisem še probal, ker imam trenutno na US računu premalo sredstev za 3 mesece.

 

A ti si običajo aktivira 3 ali 12 mesecev naročnine? 

uredilo bitje rs1975
Povezava do prispevka

Sem šel za foro probat, če mi bo delal ps now na nemškem psn računu in je šlo čez brez problema. Je pa res, da mam n26 kartico shranjeno na računu in sem imel vključen VPN, ko sem aktiviral ps now. Zdej mam 7 dnevni trial vklopljen. Imaš pa možnost poleg kreditne ali paypal računa izbrat prepaid psn card. Priporočam pcgamesupply.

Povezava do prispevka
NateS reče pred 2 urama:

Sem šel za foro probat, če mi bo delal ps now na nemškem psn računu in je šlo čez brez problema. Je pa res, da mam n26 kartico shranjeno na računu in sem imel vključen VPN, ko sem aktiviral ps now. Zdej mam 7 dnevni trial vklopljen. Imaš pa možnost poleg kreditne ali paypal računa izbrat prepaid psn card. Priporočam pcgamesupply.

Po moje VPN nima veze, ključna je kreditna. Lahko da na evropskem ni takega rigoroznega pregleda kartice, pa N26 je v bistvu menda nemška zadeva....a si mogoče kdaj probal na nemški PS account dodat SLO kreditno, je šlo? 

Povezava do prispevka

Na game supply je akcija za PS Now 3 mesece za drobrih 17 EUR. Sem potem vzel in aktiviral. Super, nabor iger več kot dovolj, sploh za tamale, ki se hitro naveličajo enih in istih iger. 

Imam pa eno vprašanje glede računov. Trenutno imam SLO račun+ gor 2 družinska (za otrok) in pe US račun, na katerem sem aktiviral PS Now. Trenutno lahko uporabljal PS Now samo na US računu, na preostalih treh zavrača, ker je pač druga regija. Kako bi recimo otroka lahko s svojima računoma uproabljala PS Now. Sploh ne gre ali je možno to urediti, da bi obstoječa družinska vezal na US račun ali bi moral kreirati 2 nova družinska in jih vezat na moj US račun? 

PA še eno vprašnje. Kaj pomeni, če na PS4 posamezen račun aktiviram kot Primary? 

Hvala za odgovore

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...